Skocz do zawartości

Superstacja


Gość Anonymous
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość nick_usuniety

Ale czas szybko leci. To już 9 lat minęło jak Superstacja wystartowała. Pamiętam jaka to była radość, jak wyszukałem ten kanał na Astrze 19,2*E. To była dopiero wiadomość!

Edytowane przez M_arek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Nikt o tym nie wspomniał, ale od kilku dni Superstacja ma nowe czołówki Informacji Dnia, Pogody i Raportu. Teraz pasują one bardziej do obecnej oprawy graficznej stacji. W zasadzie sygnał dźwiękowy Raportu jest tylko odświeżony, ale i tak dobrze to wypadło. Jedyny zgrzyt jest taki, że choć jest nowa czołówka prognozy pogody, to potem i tak jest używany podkład muzyczny z poprzedniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Także zmieniono ramówkę Superstacji, np. zrezygnowano z popołudniowego wydania ''Bez ograniczeń'' oraz przesunięto z 0:05 na 23:00 nocne wydanie programu (w ramówce na stronie Superstacji oraz w EPG nie ma informacji na temat zmian w ramówce).

 

Natomiast muszę powiedzieć, że w trakcie jednej przerwy reklamowej podczas programu ''Bez ograniczeń'' wyemitowano... 3 bloki reklamowe. To już jest przesada.

Edytowane przez Frontowiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To o której teraz są pozostałe programy - czyżby "Finał Dnia" trwał tylko kwadrans?

Tak swoją drogą ktoś powinien wziąć się za ramówkę która to zdecydowania mogłaby być inaczej zrobiona. Swoją drogą jestem też bardzo ciekaw czy zmianie uległa także czołówka serwisu sportowego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Doprecyzuję że w nowej ramówce "Finał Dnia" jest o 22:15 i trwa 45 minut. Natomiast te programy które wcześniej były o tych porach nadawane ("Ja panu nie przerywałem" oraz "Więc jak?") są prezentowane o 18:45 (ten pierwszy w poniedziałki, środy i piątki, ten drugi we wtorki i czwartki).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Bardzo szkoda że Kuba Wątły odchodzi ze Superstacji, bo był on najbardziej znaną twarzą tej telewizji (zaraz po Elizie Michalik, Janinie Paradowskiej i Jacku Zimniku). Bardzo lubiłem oglądać jego programy, chociaż czasami się z nim nie zgadzałem np. jeśli chodzi o tematykę kościoła, który krytykuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyżby naciski były: http://www.wirtualnemedia_pl/artykul/kuba-watly-ostro-o-posle-pis-w-superstacji-odcinek-znika-z-sieci-blad-techniczny#

czy po prostu ze strachu samoceznura niszowej stacji, która bała się kłopotów, więc profilaktycznie się z nim pożegnała?

Za tydzień czy miesiąc może się okazać, ze nagle tez niespodziewanie i oczywiście przypadkowo odchodzi np. Paradowska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie sądzę, żeby odejście Wątłego było spowodowane naciskami. Sam zrezygnował z pracy, poza tym jego programy były pod obserwacją KRRiT praktycznie od początku, Superstacja musiała nawet kilka kar zapłacić za to, co mówił Wątły. Mi też jest go szkoda, bardzo fajnie oglądało się "Zwierciadło tygodnia", które współtworzył wraz z Tomaszem Woźniakiem. Wiem jednak, że Kuba Wątły ma swój kanał na YT, zamieszcza tam swoje komentarze. I jeśli dzięki odejściu z Superstacji miałaby się zwiększyć aktywność w internecie, to byłoby dobrze moim zdaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyjmowałbym to tłumaczenie, gdyby to działo się na przestrzeni lat. Ale te zmiany w rożnych stacjach jakoś tak dziwnie, przypadkowo następują w podobnym czasie. I zawsze dotyczą ludzi, którzy mogą się nie podobać rządzącym. Można oczywiście naiwnie wierzyć, że to po prostu wielokrotny zbieg okoliczności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo lubiłem oglądać jego programy, chociaż czasami się z nim nie zgadzałem np. jeśli chodzi o tematykę kościoła, który krytykuje.

A ja, go za to właśnie cenię. Bo tak otwarta ich krytyka w tym kraju, wiąże się z wieloma nieprzyjemnościami. Pewnie jeszcze się gdzieś pojawi - nie tylko w internecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie widzę przyszłości dla tej stacji. Jeśli łatwo rozstają się z wyrazistą osobowością, to co chcą osiągnąć? Przypodobać się władzy, zmienić profil na podobny Republice, Trwam? Zawsze będą tylko wtedy kopią oryginału, więc nie wartą oglądania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...