Skocz do zawartości

Superstacja


Gość Anonymous
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Muszę przyznać, że nowa grafika ekranowa prezentuje się o wiele lepiej od grafiki Polsat News HD. :lol:

 

Podoba mi się wielotematyczny ticker obok logo. Nie skupia się tylko na jednej rzeczy, jak to jest np. na TVN 24 HD i TVN 24 BiS HD, czyli zapowiedziach gości i czasami tematów w następnych programach.

 

Warto też dodać, że to chyba jedyny kanał, który stosuje nieco inny format daty, czyli zamiast (w przypadku dniu dzisiejszego) 1.12, czy 1/12 mamy 1 XII. To także jak najbardziej na plus.

 

Na minus? Sekundnik podczas reklam niepotrzebnie jest w safe-area, z którego też już niewiele nadawców korzysta. Oraz oczywiście oznaczenie wiekowe. Jak było, tak pozostało brzydkie. Może obecne wygląda nieco lepiej, ale teraz jakby za bardzo zżółkło.

Edytowane przez Barti
Nie KRZYCZYMY na forum. Istnieją inne formy wyróżnienia fragmentu tekstu. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla Superstacji to na pewno dobra wiadomość, Wątły jest chyba najbardziej charakterystycznym dziennikarzem tej stacji (może jeszcze ewentualnie Eliza Michalik by z nim o to miano mogła konkurować). Ciekawe, czy powróci także "Zwierciadło tygodnia", prowadzone wraz z Tomaszem Woźniakiem, i czy Wątły dalej będzie realizować swoje materiały do internetu (a trochę się ostatnio rozwinął pod tym względem, bo pojawiają się nawet wywiady).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Podczas świąt - przynajmniej dzisiaj zauważyłem taką sytuację - Superstacja emituje o godzinie 11:15 pierwsze "Informacje Dnia", po czym następne wydanie jest za dwie godziny. W Wigilię zauważyłem, że o 11:15 nie było informacji, a były z pierwszym wydaniem o 12:15.  Może podczas następnych dni wrócą do normalnej częstotliwości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Dokładniej to wygląda tak, że pierwszym programem na żywo od 1 lutego będzie "Raport" o 12:00, to pewnie taka zapowiedź będzie następnych części o 12:45, 13:45 i 14:45. Obecnie są tylko 2 części "Raportu", o 13:45 i 14:45. Więc tutaj się zwiększa. Obecność telezakupów to teraz będzie równo 12 godzin. Też trochę niepotrzebne wydaje mi się dodatkowe wydanie "Na tapecie", faktycznie lepsze byłoby popołudniowe "Bez ograniczeń" w miejsce jednej z części magazynu plotkarskiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...