Skocz do zawartości

Evobox Stream i usługa OTT


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie do osób posiadających OTT z pakietem komfortowym, bogatym lub Sport. Odbieracie kanał Eurosport 1? W ofercie telewizji internetowej na stronie www Polsatbox jest ten kanał zaznaczony w każdym z tych pakietów, natomiast wczytując się w regulamin telewizji internetowej już go nie ma zamieszczonego. Więc jak jest naprawdę, czy to nie jest aby czasami wprowadzanie konsumenta w błąd? Dodam że chodzi o okres przed rozpoczęciem ZIO, bo teraz akurat,może być wyświetlany wraz z kilkoma innymi kanałami Eurosportu ze względu właśnie na ZIO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem

dekoderm Evobox w wersji EABU. Dokoder sie zaaktualizował i mam chyba najnowsze obrogramowanie z logiem PolsatBox. Nie wiem czy ten dekoder trzeba jakos zarejestrowac ale nie mam żadnej opcji aby to zrobić. Pozatym w menu Sklep nie logę ściagnać informacji o pakietach i nie moge nic kupic. Dekoder złom? Poza dvbt nic nie działa. Co zrobić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dekoder nówka nie otwierany.

Status dekodera w ustawienich:
Status subskrybcji: Nieaktywny

Status aktywacji: Niezarejestrowany Prepaid.

wersja oprogramowania: Graphyne 4.3.1

 

Dzwonie do polsatu a tam mówia że powinno podczas startu być opcja rejestracji. Nawet w ich onstrukcjach takowej nie ma. Mowia że nic nie mogą zrobić ale cyrk. Jak mam to zarejestrować? Czy są szanse. Przywrocenie do ustawien fabrycznych 3 razy nic nie dało.


Podczas wejscia do sklepu pojawia sie bład: [100] Nie udało sie pobrac danych. Sprawdz czy dekoder jest podlaczony do internetu.   / a jest :). Z szybkoscia łacza 100Mbits

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A była jakaś u was plansza z aktywacją? U mnie nic sie nie pojawiło. Z prądu wylaczylem go ze 20 razy juz.

najlepsze jest to że widzi kanały które bedą aktywne po zakupie pakietu, są ich opisy. Wsio wygląda jak nalezy poza sklepem no i informacja o braku zarejestrowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdy jest Sprawdzenie statusu dekodera to później przechodzi do widoki gdzie widze programy ale częściej wyskakuje ten bład [100] nie udało się pobrać danych… . Klikam na pilocie strzałke wstecz i widzę liste programow. Ktory nie kliknę to oczywiscie sie nie uruchomi - prosi o kontakt z Polsatem. To jest wina nie zarejestrowanego dekodera - jak to zrobić. Polsat wywiesił białą flage.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musiałem się pozbyć anteny satelitarnej  i evo PVR zdałem  (remont bloku gdzie mieszkam)  .. Wziąłem evo streem IV  zainstalowałem  . Podłączyłem . Po 10 minutach  po uruchomieniu ( chodzi na LAN) po wyświetlało komunikaty  o jakiś numerach błędów . zresetował się ze dwa razy.. I chodzą  te wszystkie kanały ( niby za 60 złotych , piszę  niby bo jakaś jeszcze ma być promocja po zdaniu dekodera poprzedniego ....  Jak na razie chodzi jak trzeba ..  bez  żadnych .. Zdziwiło mnie w pakiecie brak  kanałów TVP.. Ja pamiętam boje moje z Evo PVR aktywacja ( kilka dni )  ten dekoder chodzi bez zawieszanie przymulania etc , kanały się szybko przełączają , co do obrazu tv hd samsung  bardzo dobry.. jak na razie nie ma problemów.. Zobaczymy co dalej..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, godunow napisał:

Jak na razie chodzi jak trzeba ..  bez  żadnych .. Zdziwiło mnie w pakiecie brak  kanałów TVP.. Ja pamiętam boje moje z Evo PVR aktywacja ( kilka dni )  ten dekoder chodzi bez zawieszanie przymulania etc , kanały się szybko przełączają , co do obrazu tv hd samsung  bardzo dobry.. jak na razie nie ma problemów.. Zobaczymy co dalej..

W Evobox Stream nie ma kanałów TVP Seriale, TVP Rozrywka, TVP HD czy TVP Polonia.

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytasz  czemu nie  4 K..  Sprzedawca nie był pewny czy do aktywacji tego dekodera nie będzie potrzebna antena satelitarna.. Ja takowej nie mam za pół  roku ( po remoncie ) nie zamierzam raczej zakładać anteny satelitarnej... A tu miałem pewność , ze  obejrzę te kanały które oglądałem wcześniej .  Transmisje sportowe TVP dostępne są przez Internet .. Bo to tylko oglądam na TVP .. A pewnie Polsat z czasem  będzie umieszczał więcej kanałów w ofercie przez Internet. Tym bardziej ,że technologia SAT odchodzi do historii przynajmniej u indywidualnych odbiorców.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, rotalplus napisał:

 

Dekoder jest za złotówkę  i jak się pewnie skończy umowa to trzeba będzie oddać..  Ale przy moim telewizorze pewnie też wielu (TV samsung) jest aplikacja Polsat Boks  . Tyle tylko że do tego nie idzie się zalogować. .. Bo gdyby udostępnili Polsat pakiety na zasadzie online  w aplikacji Tv jak w tablecie .. To i dekoder przy wypasionych  telewizorach  byłby zbędny..

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aplikacja   Polsat box  zainstalowana w Samsung serie 8  bez problemu chodziła do czasu jej wyłączenia ...( od jakiegoś czasu nie da się do niej  zalogować wywala różne błędy )  Przełączanie kanałów odbywało się  tak jak na komputerze  czy tablecie , telefonie  etc. tym bardziej  ,że mam pod telewizora  podpięta klawiaturę (radiowo ) dedykowaną pod  model Samsung. Gdyby tak chodziło to chyba bym nie brał obecnego evo .. ..

Edytowane przez godunow
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...