Skocz do zawartości

Evobox Stream i usługa OTT


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 23.04.2023 o 13:00, aster napisał(a):

 (aczkolwiek polski VPN z polskim IP)? Czy odmówi posłuszeństwa ze względu na VPN?

Jesli adres IP z ktorego wyjdzie ten VPN zostanie rozpoznany jako exitnode vpn, to usługa ott też nie zadziała.  Weryfikacje swojego ip mozna zrobic np. tu https://www.ip2proxy.com/demo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.04.2023 o 09:00, Specjalista Polsat Box napisał(a):


Evobox Stream w ramach telewizji internetowej OTT funkcjonuje w dowolnej sieci Wi-Fi bezprzewodowo i przez Ethernet w PL i EU po aktywacji w Polsce.

 

Dziękuję, właśnie o to chodziło aby działało zarówno w PL jak i w UE.

 

Czy jest jakiś sposób aby kupić dekoder na własność np. z pakietem 12 mies.?

 

W dniu 25.04.2023 o 18:57, hupatek napisał(a):

Jesli adres IP z ktorego wyjdzie ten VPN zostanie rozpoznany jako exitnode vpn, to usługa ott też nie zadziała.  Weryfikacje swojego ip mozna zrobic np. tu https://www.ip2proxy.com/demo

 

Dzięki, czyli musi być normalny IP bo inaczej wykryje VPN. Akurat nie problem w moim przypadku, chyba że człowiek się gdzieś dalej wybierze na wakacje i chciałby ze sobą wziąć dekoder...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, cidik napisał(a):

oferuje wyższą jakość i stabilność dzialania usługi, niż ten twór który stworzył Polsat pod nazwą telewizja IP/OTT idący w parze z ich dekoderami


 

Jeżeli połączenie z Internetem jest prawidłowe z odpowiednią prędkością zgodnie z warunkami promocji, jakość odbioru będzie stabilna w HD. Jeśli występują utrudnienia, a ustawienia fabryczne dekodera i routera zostały przywrócone, urządzenia znajdują się w optymalnym miejscu i odległości, można wykonać bezpłatną diagnostykę w punkcie sprzedaży z ewentualną wymianą sprzętu za darmo. 

18 godzin temu, aster napisał(a):

Czy jest jakiś sposób aby kupić dekoder na własność np. z pakietem 12 mies.?

Będę wdzięczny za przesłanie wiadomości prywatnej z opisem oczekiwań. Zakup możliwy jest tylko w PL, także w przypadku wysyłki. Oferujemy możliwość nabycia dekodera na własność. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oboje dobrze wiemy, że internet to o wiele większe możliwości niż sat, a patrząc na waszą oferte czy to Polsatu czy Netii, jednemu słowem jest tragedia. Dlaczego bitrate jest przycinany do niecałych 5 MB/s, a w przypadku Polsatu Sport Premium do 8 MB/s. Na satelicie potraficie zaoferować to samo w lepszej jakości, a co logicznie powinno być na odwrót

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Czy evobox stream które teraz można dostać mają dvb-t2 czy nie ?
I czy jak mam polsat na umowę to czy póżniej mogę zmienić umowę na usługę telewizji internetowej (OTT) ?
Tylko jeden model ma D46CU. Co do drugiego pytania to nie przedłużyć umowy trzy miesiące przed końcem napisać wypowiedzenie umowy i to wszystko.

Wysłane z mojego RMX3241 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
33 minuty temu, danielpes5 napisał(a):

Czyli poszli tą samą drogą co konkurencja czyli Canal+ Online .

Na to wygląda. Na szczescie ten dekoder 4k Lite chodzi płynnie i nie miałem problemu zintegrować go z moim pilotem samsunga, więc bez większych problemów mogę przeskoczyć między tv naziemną, a dekoderem. Szczególnie działa to ok kiedy włączam sobie obraz z 2 źródeł, wtedy oglądając TV naziemną, mogę jednocześnie przeglądać EPG z polsat boxa. Jednak moim zdaniem najlepiej by było gdyby jednak dekodery wspierały naziemną. 

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Nie wiem czy wstawić tu czy w Problemach z odbiorem kanałów Polsat Box, ale od kilkunastu minut pomimo znakomitej prędkości internetu brak obrazu i dźwięku na żadnym kanale via internet, czasami pojawi się obraz i dźwięk na moment. Kanały naziemne działają bezproblemowo.

 

Czy w Polsat Box GO i w ofercie OTT na polsat box | 4k lite działają kanały prawidłowo?

Edytowane przez BW134
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpisałem umowę na tv internetową i dostałem dekoder Evobox stream IV. Jeśli komuś zależy na tym dekoderze także na telewizji naziemnej to informuję że ta wersja nr IV nie posiada gniazda tv naziemnej. 

Ja się zorientowałem dopiero w domu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę już edytować poprzedniego postu. 

 

Mam pytanie. W jaki sposób na Evoboxie stream są nadawane kanały 4k? Są nadawane w rozdzielczości 4k, czy może dekoder jakoś przemienia je na rozdzielczość full HD? Dekoder nie ma jak wiadomo na wyjściu sygnału 4K.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.06.2023 o 10:03, danielpes5 napisał(a):

Czyli poszli tą samą drogą co konkurencja czyli Canal+ Online . Jest to kuriozalna i bardzo niezrozumiała decyzja.

Bardzo zrozumiałe:  Ponieważ HBB TV to najstarszliwsze gó..o w temacie bezpieczeństwa dekoderów ze sprzętowym CAS to brak HBB to implikuje:

https://hdtvpolska.com/dekoder-dvb-t2-hevc-hbbtb-canal-polsat-box-4k/

Edytowane przez hupatek
ok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.10.2023 o 21:33, Sławomir Pawłowski napisał(a):

Mam pytanie. W jaki sposób na Evoboxie stream są nadawane kanały 4k? Są nadawane w rozdzielczości 4k, czy może dekoder jakoś przemienia je na rozdzielczość full HD? Dekoder nie ma jak wiadomo na wyjściu sygnału 4K.

Na kanałach 4K jest po prostu komunikat że dekoder nie obsługuje programów 4K. Sprawdzałem np. na Inultra 4K.

Edytowane przez BW134
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Działa Wam kanał Fashion TV UHD? Na tym kanale jest wyświetlany napis "Wystąpił problem z odtwarzanie wideo. Spróbuj ponownie wybrać kanał lub pozycję z Programu TV."

Inne kanały 4k działają poprawnie na dekoderze Evobox Stream IV. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja mam nadzieję że naprawią ten błąd, ale nie w sensie wywalą z listy tylko puszczą w stream.

W dniu 29.10.2023 o 10:07, Sławomir Pawłowski napisał(a):

Inne kanały 4k działają poprawnie na dekoderze Evobox Stream IV.

Działają przez dłuższy czas ? U mnie tak gdzieś do minuty a potem obraz znika albo się krzaczy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam i z gory przepraszam, jesli moj post laduje w niewlasciwym miejscu.

 

Od dluzszego czasu korzystam z dekodera Evobox Stream i poki co bylem dosc zadowolony.

Ostatnio zmienilem dostawce internetu i w oczekiwaniu na swiatlowod z kabla przesiadlem sie na VDSL.

Przez pierwsze dni dekoder dzialal w porzadku po czym nagle zaczely sie problemy - obraz i dzwiek tna sie.

Sygnal wchodzi na modem VDSL (Speedport Smart 4 plus) a z niego jeden kabel LAN idzie do routera mesh (w sumie mam w domu 3) a drugo bezposrednio do dekodera Evobox.

Sprawdzilem diagnostyke polaczenia internetowego, dekoder wskazuje od 1,5 Mbit/s do 4 Mbit/s i wyswietla komunikat, ze predkosc lacza jest zbyt niska do poprawnego dzialania.

Po przepieciu kabla sieciowego do dwoch roznych laptopow i puszczeniu speed testu osiagam ~100 Mbit/s.

Przepialem kabel LAN z dekodera (obecnie idacy bezposrednio od modemu) do routera Mesh (TP Link Deco) - bez zmian, taka sama predkosc zmierzona w tescie dekodera.

Sprawdzilem rowniez polaczeine wifi - dekoder podpiety do sieci wifi (ktora dziala normalnie - wszytkie inne urzadzenia wifi dzialaja) dalej zacina sie i wskazuje absurdanie niska predkosc polaczenia.

 

Na chwile obecna skonczyly mi sie pomysly. Poniewaz problem wystepuje bez wzgledu na podpiecie dekodera (wifi, kabel od modemu VDSL, kabel od routera mesh) nie wyglada to na klopot z polaczeniem.

Mam niejasne wrazenie, ze dekoder sciagnal jakas aktualizacje oprogramowania, ktora doprowadzila do obecnej sytuacji - badz po prostu ulegl uszkodzeniu.

 

Pomocy :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...