Skocz do zawartości

Logotypy kanałów TV - dyskusja ogólna


Sentence
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

13 godzin temu, rotalplus napisał(a):

To jest ten sam przypadek co TVP1 jako Jedynka, TVP2 jako Dwójka czy Polskie Radio Program 1 jako Radiowa Jedynka

To nie jest taki sam przypadek, bo na ekranie masz jak byk: TVP1, TVP2 a że ktoś nazywa sobie kanał Jedynką, czy Dwójką, nie ma żadnego znaczenia.

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie nowego logo tv4 to nie do końca podoba mi się animacją z tym logiem związana

Chodzi mi o to, że przy przecięciu pionowej kreski z poziomą ta pionowa jest od razu z przerwą - wg. mnie lepiej by to wyglądało gdyby to przecięcie pojawiło się dopiero gdy faktycznie pozioma kreska zaczyna przecinać kreskę pionową

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Mam pewne pytanie a mianowicie czy w logo Polsatu jest słońce (zgodnie z tym o czym jest mowa w tym spocie) czy jednak kulka? Jeżeli to słońce to można stwierdzić że tam gdzie logo jest różowe czy czerwone (a więc kolejno u stacji Polsat Cafe i Polsat Rodzina) mamy doczynienia wręcz już z supernową 🤣

Edytowane przez Poland
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Zgodnie z obowiązującymi przepisami nadawca ma obowiązek wskazać na ekranie pełną nazwę nadawanego programu, np. w logo. Dlaczego zatem stacje TV Republika i Twoja TV nie stosują się do tych przepisów? Na pierwszym z nich nadawane jest tylko lietra "R", a na drugim dwie litery "T".

Natomiast od kilku tygodni bez logo nadają E-Sport (większość audycji) oraz 13.tv. Z czego wynikają te rozbieżności pomiędzy nadawcami? Wszyscy nadają na polskich koncesjach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idąc tym tokiem myślenia i tymi "przepisami", tak samo jest w przypadku TV4 i TV6. Takie są nazwy w koncesjach, a jednak na antenie i w celach promocyjnych używa się nazwy "Czwórka", a jako logo mamy same cyfry. Bez "TV". A taki TV Puls ma już te dwie literki w logo i często używa nazwy w takiej formie jaką ma zapisaną w KRRiT.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...