Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla nowych abonentów Polsat Box


Łukasz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 16.08.2021 o 10:01, maks27 napisał:

Dobrze że o tym wiesz 😃, znam kilka osób które myślały że kupiły dekoder i po otrzymaniu kary za brak zwrotu występowały o jej anulowanie.

to w takim razie, może masz wiedzę, czy jest sens czekać na ten model Evobox HD czy wziąć Lite? Brak wyświetlacza i słabe Wi-Fi przeboleję, dysku HDD też nie używam. Mam jeden telewizor i multirooma nie będę używał. Mam w tej chwili dekoder Canal+ z HDD. Czy te dekodery Polsatu są mniej więcej porównywalne pod względem prędkości działania?

https://pl.canalplus.com/dekodery/wifi-premiumbox

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
2 godziny temu, torre24 napisał:

Jest w PB jakiś sposób, żeby wziąć nową umowę z pakietem S (interesują mnie tylko Polsaty Sport) za 10 zł wyłączając Smartdom? Coś dla przechodzących od innego operatora? Jakiś inny myk?
 

Rabat 10 zł na abonament telewizyjny dostępny dla Klientów posiadających już umowę Plus MIX albo Plus Abonament w Plusie, lub umowę na Internet w Plusie lub Cyfrowym Polsacie. 
 

to jest jedyna opcja

Edytowane przez apj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest jakakolwiek szansa na wyrwanie Ekstraklasy inaczej (taniej) niż pakiet L plus 10 zl canal plus 3 i 4?

 

Bedzie mi się kończyła umowa z Canal i myślałem o przejściu do CP. Hamuje mnie ekstraklasa i cracovia której kibicuje. Chciałem zejść max do 50 zł za miesiąc ale czy jest taka opcja dla "nowego" abonenta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

W grudniu kończy mi się umowa z Canal + i raczej jej nie przedłużę. Czy jest obecnie jakaś promocja na przychodzących klientów od innego operatora? Jak wygląda sytuacja z dekoderem Polsat Box 4k? Od jakiego pakietu jest on dostępny i za jaka cenę? Ze strony wynika, że tylko z pakietem najwyższym L ale podobno można go też dobrać z niższym. Można to gdzieś zobaczyć ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.09.2021 o 22:42, kentron napisał:

Czy jest jakakolwiek szansa na wyrwanie Ekstraklasy inaczej (taniej) niż pakiet L plus 10 zl canal plus 3 i 4?

 

Bedzie mi się kończyła umowa z Canal i myślałem o przejściu do CP. Hamuje mnie ekstraklasa i cracovia której kibicuje. Chciałem zejść max do 50 zł za miesiąc ale czy jest taka opcja dla "nowego" abonenta?

Na spokojnie wyrwiesz w Canal+ za 50zl wszystkie canal+ i opcja optimum 

 

lub poniżej 50zl relax i canal+ lub za 50zl wszystkie c+, Polsat sport Premium i hbo z pakietem entry 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za podpowiedzi. Aneksowalem na entry plus film. Za 50 zł mam entry, canal plus, HBO i PSP. 

 

Cena jak dla nowych wiem ale ja miałem ponad 6 msc do końca umowy, wyższy pakiet a tu się udlap na 12 msc. Akurat skończa się prawa od ekstralipy i będę wolny. 

Wprpwasxalem się do nowego domu, w zasadzie mam naziemna i nie zdecydowałem się montowac talerza aplikacje canal plus działa na tizenie świetnie, więc mam wszystko co mi trzeba. 

 

PS co do Polsat sport premium to przyda się, bo kolego z R22 ani u Was ani u Nas prędko taki poziom sportowy nie zawita :):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
54 minuty temu, tyrla napisał:

Polsat Box wprowadza ofertę bożonarodzeniową, czyli dwa nowe pakiety sportowe.

https://www.wirtualnemedia_pl/artykul/polsat-box-promocja-pakiet-sport-ile-kosztuje-ceny

Szału nie ma. Lepiej jakby dali ludziom promocje na istniejące pakiety niż tworzyli nowe. Płacenie co miesiąc za kanały Polsat Sport premium które nadają okazjonalnie wtedy gdy jest kolejka ligi mistrzów albo mecze eliminacji to za mało.

Edytowane przez tail#
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sport na żywo owszem ale filmy już niekoniecznie, bo same powtórki, a w dodatku jest w sieci sporo serwisów VOD więc to już nie te czasy. Nie pamiętam kiedy obejrzałem jakiś film w tv sat. :) Jeśli istniałby pakiet sportowy który zawiera wszystkie polskie kanały sportowe bez kanałów śmieciowych które są na siłę upychane w pakietach za rozsądną cenę, to kupuję bez zastanowienia. Filmy i informacje są w sieci więc ich nie potrzebuję.

Edytowane przez tail#
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...