Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla nowych abonentów Polsat Box


Łukasz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zależy co kto potrzebuje :)

W Polsacie nie dostaniesz paczki kanałów Ale Kino - Planete - Mini Mini - Kuchnia - NSport - 8xC+.

W NC+ nie ma za to Polsat Sport HD i Polsat Sport Extra HD.

Przy dobrze dobranych pakietach można mieć z NC+ i Polsat całkiem sensowną ofertę za całkiem sensowną cenę.

Edytowane przez tweed77
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale tu jak patrzę to jest opcja 30zl rodzinny plus eleven. Przynajmniej na stronie CP... Czy jest jak Paweł mówi za 20+15,90? Bo rozdzwiek jest 

 

I tak jak koledzy wspomnieli mnie interesuje zasadniczo eleven. Reszta jest kompletnie bez znaczenia. Do tej pory korzystałem przez neta albo tablet ale jednak tv to tv. 

Edytowane przez kentron
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jest teraz opcja Rodzinny wraz z Elevenem. Ja pisałem o standardowym Rodzinnym i dobraniu Elevenów. Masz więc jeszcze taniej. W nc+ można co prawda kombinować z opcją włącz/wyłącz co daje średnią za pakiet Eleven 7,95 ale sumując bezpłatne miesiące i ewentualne skrócenie umowy relatywnie taniej będzie w CP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za wyczerpującą odpowiedź. Wygląda na to że zdecyduje się na CP. Jak mówiłem interesuje mnie eleven ale jak porownalem sobie jeszzce inne kanały sportowe (za często nie oglądam ale lepiej mieć niż niemiec) to zasadniczo nie ma porownania

 

Nc: tvp sport, eleveny 35,90zl

 

Cp: Polsat sport, Polsat sport extra, eleveny i jeszzce tvp sport (ponoć w każdym pakiecie na forum jest napisane) wszystko za 30zl...

 

Ps. A doprecyzuje jak już pytam: interesuje mnie eleven że względu na zuzel. W zasadzie tylko jego oglądam. Jest też na nsport...pytanie z ile najtaniej można wyrwax ncplus i Eleven. Ale to inny temat - napisze w innym wątku. Dzięki wielkie za odp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam,

W marcu ubiegłego roku podpisywałem umowę na rodzinny HD+cinemax HD+eleven za 30 zl/miesiąc w tym 6 miesięcy gratis? Czy te oferty są jeszcze dostępne? Czy jest dostępna podobna oferta z samym rodzinnym HD (20 zł, 6 miesięcy gratis)? Gdzie w ogóle można sprawdzić aktualnie dostępne oferty dla nowych klientów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@perdos masz Rodzinny HD + paczka Cinemax HD za 20 zł na umowę 24 miesiące - 6 miesięcy gratis dostęp do Familijnego HD.

Jak masz telefon z plusa to masz 10 zł zniżki czyli Rodzinny HD + Cinemax wychodzi za 10 zł.

 

Rodzinny HD + paczka Cinemax HD + paczka Eleven nadal jest dostepna w opcji 24 miesiące - 6 miesięcy gratis dostępu do Familijnego. Cena za 30 zł. Zniżka za telefon w plusie - 10 zł.

Wychodzi za 20 zł miesięcznie Rodzinny HD + paczka Cinemax HD + paczka Eleven

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@perdos podpisujesz umowę na 24 miesiące.

 

Przez 6 miesięcy nie płacisz nic a masz dostęp do Familijnego HD + Cinemax.

Pod koniec 6 miesiąca możesz przejść na Rodzinny HD + Cinemx za 20 zł miesięcznie.

 

Identycznie jest jak chcesz mieć Rodzinny HD + Cinemax + Eleven.

 

Pierwsze 6 miesięcy gratis dostępu do Familijnego HD + Cinemax + Eleven.

Pod koniec 6 miesiąca przechodzisz na sam Rodzinny HD + Cinemax + Eleven za 30 zł miesięcznie.

Edytowane przez tweed77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz telefon w Plusie jako główna umowa to masz zniżkę 10 zł na następny produkt czyli TV.

Tak na szybko masz ze strony Cyfrowy Polsat w umowie 24 miesiące - 3 miesiące gratis:

 

9af3c6ea4513db60.png

 

f9c73f3dea68edae.png

 

Na infolinii Polsatu możesz dostać opcję 24 miesiące  - 6 miesięcy gratis i ze zniżką Smart Dom - 10 zł.

 

Starszej osobie - sąsiadce w grudniu 2018 roku zamawiałem Rodzinny HD + Cinemax i dostała 6 miesięcy gratis z dostępem do kanałów Familijny HD.

Konsultant się pytał czy ma telefon w Plusie to by miała zniżkę 10 zł Smart Dom.

 

 

 

 

Edytowane przez tweed77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, tweed77 napisał:

Na infolinii Polsatu możesz dostać opcję 24 miesiące  - 6 miesięcy gratis i ze zniżką Smart Dom - 10 zł.

 

Starszej osobie - sąsiadce w grudniu 2018 roku zamawiałem Rodzinny HD + Cinemax i dostała 6 miesięcy gratis z dostępem do kanałów Familijny HD.

Nie dalej jak miesiąc temu dzwoniłem na infolinię CP z zapytaniem o Rodzinny HD + Cinemax i konsul powiedział że tylko trzy miesiące gratis, ale może akurat trafiłem na niezbyt zorientowanego :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

Dziś SMS od CP:

"Poznaj zakonczenie historii - ogladaj trzeci sezon serialu Rozwod z przebojowa Sarah Jessica Parker w roli glownej! Premierowe odcinki masz tylko w HBO! Zadzwon i zamow pakiet HBO HD HBO GO na miesiac bez dodatkowych oplat, potem za jedyne 30 zl/mies.! Szczegoly pod nr.: 222 444 666 (opl. zg. z taryfa Twojego operatora)."

Zadzwoniłem i włączyłem na 2 umowach. Miesiąc za darmo.  Muszę pamiętać 2 dni przed rozpoczęciem okresu rozliczeniowego żeby wyłączyć.

Edytowane przez markar
Powinno być w innym wątku ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...