Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio zauważyłem, że do ''Loży Prasowej'' nie są już zapraszani dziennikarze z prawicowo-konserwatywnych mediów - dzisiaj gośćmi programu byli dziennikarze z liberalno-lewicowych mediów (Wielowieyska z ''Wyborczej'', Nizinkiewicz z ''Rzeczpospolitej'', Janicki z ''Polityki'' i Koziński z ''Polski The Times''), którzy mieli takie same poglądy na dany temat w dzisiejszej ''Loży Prasowej''.

 

Moim zdaniem powinni wprowadzić w programie model 50/50, czyli 2 dziennikarzy prawicowo-konserwatywnych oraz 2 dziennikarzy liberalno-lewicowych, bo dotychczas w ''Loży Prasowej'' byli zapraszani jako tzw. ''listek figowy'' dziennikarze z ''Do Rzeczy'' - głównie byli to Lisicki (redaktor naczelny) i Semka.

Edytowane przez Frontowiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z gośćmi to jest często dość losowy dobór, możliwe że faktycznie można by było wprowadzić formułę 2 na 2. A co do poglądów - ja się tu lekko nie zgodzę. Pamiętam jak oglądałem jedno z poprzednich wydań, w podobnym układzie gości (na pewno byli panowie Koziński i Nizinkiewicz), tylko z Wyborczej zamiast Wielowieyskiej był Maziarski. I akurat różnice w poglądach były właśnie pomiędzy Kozińskim i Nizinkiewiczem, więc to też nie jest tak do końca że zawsze wszyscy tam mają takie same poglądy tylko wygłaszają je innymi słowami.

Inna sprawa że podobne programy możemy w innych stacjach oglądać i tam też będzie podobna sytuacja co do doboru gości.

Edytowane przez Kirk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Według lipcowej ramówki TVN 24 ''Fakty po Faktach'' będą trwały godzinę, a nie jak dotychczas 34 minuty (choć przedłużenie ''Faktów po Faktach'' jest spowodowane tym, że ''Kropka nad i'' udaje się na wakacyjną przerwę), gdzie także ''Kawa na ławę'' pojawi się po raz ostatni przed wakacyjną przerwą w niedziele, 15 lipca br. gdzie najprawdopodobniej wtedy Bogdan Rymanowski pożegna się z widzami.

Edytowane przez Frontowiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TVN 24 będzie emitować w ramach Mundialu 2018 program ''Strefa Kibica'', który będzie emitowany przed, w przerwie i po meczu. […] Ekspertem będzie Tomasz Zimoch.

 

…A także jak zapowiedział dziś Tomek Zimoch w "Wstajesz i Wiesz" Strefa kibica będzie również codziennie o 09:15. :)

O matko… Znowu?! Przecież tego jego darcia się i żałosnego teatrzykowego emocjonowania się byle jakąkolwiek akcją nie da się słuchać oraz oglądać. Eh…  :wacko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On nie przedstawia emocji a drze [beep] tylko. Polecam Pana Andrzeja Janisza  aby zobaczyć różnicę, który zarówno czy to w radiu czy tv jest świetny,  Jego kult to jeden mecz a w zasadzie wynik tego meczu i tak bajki poszły. Kult Zimocha to jeden mecz, dzięki wyniku w tamtym meczu utrzymywany przez tak wiele lat.

 

Ale miałem napisać o czymś innym, wczoraj oglądałem sobie "Tak Jest" bo był tam Pan Zdzisiu , z nim był jakiś tam komunista.  Generalnie program był o tyle śmieszny, że TVN i ten komunista zawsze krytykowali oprawy "polityczne i te nie związane z piłką" na naszych stadionach bo ponoć stadion to nie miejsce na to a dziś domagają się tej polityki na mundialu i to także ze strony piłkarzy i PZPN-u. No absurd, ale Pan Zdzisiu jak to Pan Zdzisiu ładnie ich zgasił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z 10 lat temu to by do takiego studia zaprosili jakieś autorytety ale od lat TVN24 nie kreuje a się dopasowuje do otaczającej rzeczywistości. Była dobra formuła weekendowego Wstajesz i wiesz to nie, trzeba było zmienić na jakieś ławeczki gdzie jedna z kamer jest wycelowana centralnie na krocze pani w kusej kiecce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyskusje akademickie i filozoficzne w TVP Kultura. TVN24 to telewizja masowa. Robią co mogą, aby widz nie uciekł zbyt szybko. Tematy mają być luźne, frywolne i łatwe do przyswojenia. Fast food, a nie delektowanie się owocami morza.

Przy nieatrakcyjnym dziadku, należy postawić wystylizowaną lalkę, aby gawiedź mogła na czym oko zawiesić.

Edytowane przez swordfish
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybym nie widział bym nie uwierzył. Nie wymagam jakieś wiedzy specjalistycznej, ale myślałem,że takie rzeczy co to hatrick się po prostu wie, od razu przypomina mi się "Familiada" z udziałem studentów dziennikarstwa, którzy nie wiedzieli jakie kraje powstały po rozpadzie ZSRR czy nie potrafili wymienić największych krajów świata. Naprawdę to przeraża.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie uważam,że wiedzieć co to hattrick to znanie się na futbolu. To zwyczajnie w ogóle czytanie gazet czy obejrzenie nawet przypadkiem serwisu sportowego. Chodzi o takie ogólne interesowanie się światem, otaczającą  nas rzeczywistością. To,że coś napisali na prompterze nie zwalnia od myślenia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ta pani się nazywa?

https://streamable.com/h3i2r

 

 

Ona tylko czytała to co było na prompterze i nie musiała się akurat znać na piłce nożnej. Wina jest raczej po stronie tych co jej to napisali do przeczytania. Ale takich wpadek nie powinno być.

Ale przecież to prezenter sam sobie pisze, co będzie czytał. Dawniej nie raz o poranku było widać, jak Kuligowska, czy ktoś inny siedzi z tyłu przy komputerze i klepie w klawiaturę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...