Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kingofsouth

Pisałem w wątku Eleven.

To nic nadzwyczajnego.Osoby z Eleven pojawiaja się w TVN 24. Wystarczy oglądać TVN 24. ;)

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Praktycznie od samego początku. TVN 24 często pokazuje różne skróty z meczów pokazywanych na kanałach ELEVEN SPORTS. Nie raz gościli Mirosławskiego, czy to podczas rozmów w studiu czy gdzieś na powietrzu.

 

Mają jakąś umowę o współpracy, to korzystają z tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznam, że pierwszy raz widziałem duet z nc+ i Eleven w tvn24. Zawsze kiedy miałem okazje oglądać tvn24 to zdarzyło mi się natknąć tylko na wywiad z kimś z nc+. Co do materiałów to też jestem zaskoczony. Od czasu do czasu oglądam Sport TVN (po "Faktach") i tam też nie natknąłem się na materiały z Eleven (chyba, że mam takiego pecha i kiepsko trafiam). Materiały z Eleven byłyby na pewno wartością dodaną dla serwisu tvn.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sytuacja faktycznie wyjątkowa, bo zazwyczaj Kajdanowicz prowadził wakacyjną wersję, czyli "Ławę polityków", natomiast Rymanowski wróci za tydzień. Swoją drogą trochę było widać że Kajdanowicz ma mniej wprawy w prowadzeniu debaty z 6 politykami, bardziej przyzwyczajony jest do rozmów wieczornych, gdzie jest góra dwóch gości na raz. Ale to też wynika z faktu, że on miał zazwyczaj tylko w wakacje do czynienia z takim formatem jak dzisiaj, więc daje to tak około 8-10 programów na rok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już oficjalnie. Bogdan Rymanowski odchodzi z TVN 24!

 

Drodzy Państwo,

po niemal 17 latach pracy odchodzę z telewizji TVN24.

 

Robię to z żalem, ale i pięknymi wspomnieniami, bo przez te wszystkie lata miałem szczęście być w centrum najważniejszych wydarzeń.

 

Dziękuję wszystkim Przyjaciołom i Kolegom ze stacji. Dziękuję Kierownictwu telewizji TVN24 za stworzenie warunków do rzetelnej pracy dziennikarskiej. Dziękuję widzom, którzy co niedziela spędzali czas przy „Kawie na ławę” oraz budzili się rano przy „Jeden na jeden”. Wasze zaufanie to dla mnie największa nagroda.

 

Coś się kończy, ale także coś zaczyna. Za wcześnie jeszcze, żeby mówić, co będzie dalej. Mogę jedynie zapewnić, że wciąż pozostanę sobą.

 

Nie żegnam się z Państwem, lecz mówię: Do zobaczenia.

źródło: Facebook.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O tak. Przebija wszystkie inne. Rymanowski to znakomity dziennikarz, profesjonalista. Gawryluk zatrzęsła konkretnie.

Edytowane przez jaszek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie mi brakowało Bogdana w TVN 24... :cry:

 

Po 17 latach ze stacji odchodzi Bogdan Rymanowski, prowadzący "Kawy na ławę" i "Jeden na jeden": http://300polityka.pl/news/2018/05/21/bogdan-rymanowski-odchodzi-z-tvn/

 

Mówi się, że do stacji z Radia Zet przejść ma Konrad Piasecki, który ma już jeden program, czyli "Piaskiem po oczach".

Przyszła większa rola Konrada w TVN 24 bardzo mnie cieszy. :) Edytowane przez SatExpert
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda Rymanowskiego, lubiłem ''Kawę na ławę'', TVN nie potrafił utrzymać swojego najlepszego dziennikarza? :)

Po tylu latach pracy w jednym miejscu można mieć dość patrząc na te same twarze.  Dla kogoś kto chce się rozwijać 8 lat w jednym miejscu to jest max, on wytrzymał dłużej i w końcu doszedł do wniosku dostając dobrą ofertę, że pora na zmiany bo zawsze można skończyć jak Orłoś na dnie prowadząc jeden program przez ponad 20 lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Orłosia, to faktycznie skończył na dnie w stacji telewizyjnej, która bardzo szybko pozbyła się newsów dając mu w zamian prowadzenie programu kabaretowego. Zresztą za granicą też były odejścia do innych stacji telewizyjnych po wielu latach pracy, np. Larry King z CNN przeszedł do RT czy Marc Bator z Das Erste do SAT.1.

 

Mówi się, że do stacji z Radia Zet przejść ma Konrad Piasecki, który ma już jeden program, czyli "Piaskiem po oczach".

Konrad Piasecki ma od września br. zastąpić Bogdana Rymanowskiego w TVN 24 - będzie prowadzić ''Jeden na Jeden'' i ''Kawę na Ławę''.

https://satkurier.pl/news/170995/bogdan-rymanowski-odchodzi-z-tvn24.html

Edytowane przez Frontowiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...