Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ale co ma do tego Rydzyk ? Wystarczy przeczytać uzasadnienia KRRiT i tam jasno jest napisane za co jest kara i co jest nie do podważenia, najwidoczniej niech TVN24 nie zaprasza więcej do swoich programów  swoich przyjaciół z Agory Stasińskiego, Żakowskiego itd czy Stępnia bo to ich słowa  m.i przyczyniły się do kary a nie to co wyżej tam mówiliśmy o Kolendzie- Zalewskiej która jest stronnicza ale nawet jej te słowa podczas wydarzeń były nie do końca na miejscu moim zdaniem ale do karty się nie nadawały.

 

@wislok co do tej organizacji, to szkoda na nią języka, jeśli ktoś uważa, że w Szwecji są wolne media to jego wiarygodność jest zerowa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy Ci się podoba TVP też jest telewizją ,a jej pracownicy są dziennikarzami. To pokazuje jedynie twoją hipokryzję i obłudę. Bez względu na to czy ty uznajesz kogoś za dziennikarza czy nie to nie wolno stosować przemocy czy to werbalnej czy to fizycznej, bo to są także ludzie. 

 

Po prostu nie zajmują się organami partyjnymi jak TVP, innymi państwowowymi telewizjami w krajach takich jak Białoruś,Kazachstan albo KCTV z Korei Pólnocnej,

Oslo w całej opinni nie ma nic o tej kwestii "Krew na  rekach" o której tak nudzicie. 
Cała opinia jest tak zabawna jak reszta dorobku tej pani od Rydzyka (dzisiaj UKSW odcial sie od niej , twierdzac ze nigdy tam nie wykladala choc aplikowala ale jej nie przyjeli) o egzorcyzmach czy kabale.
Tu w linku: http://www.krrit.gov.pl/krrit/aktualnosci/news,2582,uzasadnienie-kary-dla-tvn-24.html

Kara dla TVN24 to miecz obosieczny, bo dziś TVN24 , przysłowiowe jutro " wSieci", TV Trwam itd. Pod te paragrafy, które miała naruszyć TVN24 można bardzo swobodnie wiele rzeczy podciągnąć w każdym medium. Tylko te paragrafy pewnie nie powstały ostatnio, Swoją drogą kiedy opinia była skupiona na ataku na dziennikarkę TVP poniekąd druga strona dostała "prezent". Czy TVN24 bardzo obszernie komentuje tą karę na swojej antenie? 

Edytowane przez wislok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta konkretna instytucja zajmuje sie dziennikarzami, a nie przemocą werbalną wobec katechetek na świecie. Z tą hiporyzją i obłudą to mocne slowa jak na ciebie, wszyscy juz cię znają na forum ;)
Te paragrafy powstały w PRL a stosuje je obecna władza wiec wszustko się zgadza :)
---------

Wojciech Bojanowski dziennikarzem roku.
https://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju,3/gala-finalowa-21-konkursu-grand-press-nagroda-dla-dziennikarzy-tvn,798111.html

Edytowane przez hapxx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziennikarzami,a więc wszystkimi dziennikarzami, także tymi z TVP i z tygodnika "Wprost", bo o nim przecież też pisałem co zgrabnie ominąłeś, bo Ci nie pasuje do przyjętej dla Ciebie wygodnej tezy.  Ciebie też wszyscy znają na forum :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo nie wiem co ma do rzeczy sprawa podsłuchów sprzed iluśtam lat, wprost nie dostal wtedy żadnej kary a sprawa nie zostala do tej pory wyjasniona. Sporo lubi o tym szurać że to była cenzura, a w gruncie rzeczy była to nieporadność służb. 
Tak ja mam tu napisane 9k postów Nawet nie przeczytalem twoich wszystkich postów a wiem co o tobie sadzic bo cie wspominaja w watkach czesto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o brak reakcji na próbę ograniczenia wolności mediów, interwencja państwowej służby specjalnej, próba zarekwirowania sprzętu by uniemożliwić wydania kolejnego numeru to nie jest atak na wolność mediów? Tutaj wolność mediów nie została naruszona, przecież nikt nie ocenzurował programów TVN tylko negatywnie je ocenił i wymierzył karę od której przysługuje TVN-owi 24 odwołanie i sądzę,że ta kara nie zostanie utrzymana. 

Nie przeszkadza mi,że masz swoją opinię na mój temat, nie bardzo rozumiem sens podnoszenia tej kwestii przez Ciebie. To normalna rzecz,że mamy wzajemnie opinie o sobie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>nie caly sprzet a nosniki danych, nie wiadomo czy uniemozliwiloby to wydanie nastepnego numeru, nie wierze ze nie mieli backupu gdzies na zewnatrz
>to co wtedy publikowal wprost co tydzien bylo wczesniej w internecie a miesiące wcześniej i duzo wiecej w darknecie (jak zwykle nie masz pojecia o czym piszesz, powtarzajac jakies frazesy wyczytane w swoich periodykach)
>takie zabezpieczenie to normalna cześć śledztwa, ktore bylo nieudolne bo nie dotarto do dzis do mocodawcy a pomniejsze tasmy nadaj wyplywają
>nawet ta baba od rydzyka stwierdzila ze ta kara to "ostrzezenie" wiec de facto to zastraszanie=cenzura

Edytowane przez hapxx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekaw jestem czy te wszystkie organizacje reagowały jak służba specjalna ABW wchodziła do redakcji jednego z tygodników, ciekaw jestem gdzie te organizacje są gdy dziennikarze TVP są atakowani fizycznie i werbalnie jak w piątek reporterka programu "w Tyle wizji".

Też się w tej kwestii zastanawiam - KRRiT ukarała TVN24 i od razu reakcja zagranicznych organizacji, a jak atakują dziennikarzy TVP to nie ma reakcji.

 

Po prostu nie zajmują się organami partyjnymi jak TVP, innymi państwowowymi telewizjami w krajach takich jak Białoruś,Kazachstan albo KCTV z Korei Pólnocnej,

Nie zajmują się tylko dlatego, że na Białorusi, Kazachstanie czy w KCTV to nie atakują słownie i fizycznie dziennikarzy, niż w przypadku TVP - prosta logika.

 

@mad85 TVN24 nadal będzie zapraszać dziennikarzy z ''Gazety Wyborczej'' czy Jacka Żakowskiego - jedynym listkiem figowym z konserwatywnych gazet jest tylko i wyłącznie ''Do Rzeczy'', w którym np. Paweł Lisicki, Piotr Semka, Wojciech Wybranowski czy Marcin Makowski z tejże gazety to bardzo często się pojawiają w TVN24 (jedynie z ''Sieci'' to Piotr Skwieciński się pojawia w TVN24).

Edytowane przez Frontowiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>nie caly sprzet a nosniki danych, nie wiadomo czy uniemozliwiloby to wydanie nastepnego numeru, nie wierze ze nie mieli backupu gdzies na zewnatrz

>to co wtedy publikowal wprost co tydzien bylo wczesniej w internecie a miesiące wcześniej i duzo wiecej w darknecie (jak zwykle nie masz pojecia o czym piszesz, powtarzajac jakies frazesy wyczytane w swoich periodykach)

>takie zabezpieczenie to normalna cześć śledztwa, ktore bylo nieudolne bo nie dotarto do dzis do mocodawcy a pomniejsze tasmy nadaj wyplywają

>nawet ta baba od rydzyka stwierdzila ze ta kara to "ostrzezenie" wiec de facto to zastraszanie=cenzura

Nie pisałem o całym sprzęcie- do hipokryty i obłudnika dochodzi manipulator. 

Nawet jeśli gdzieś to krążyło to władzy przy pomocy służb specjalnych zależało na zablokowaniu rozpowszechnienia tych danych powszechnie przez tygodnik  "Wprost". To,że okazało się to nieudolne to inna rzecz, ważna jest intencja,a ta miała na celu zablokowanie dalszych publikacji i być sygnałem dla innych mediów by tego nie próbowały, bo będą miały ABW na głowie.

Cała ta dyskusja dotyczy jednego- obiektywnego reagowania na łamanie wolności mediów czy ma to miejsce za partii X czy za partii Y i czy dotyczy mediów, które są mi bliższe czy mediów, które są mi dalsze. Przypominam,że sprawa, którą teraz tu tak bronisz została jednoznacznie skrytykowana chociażby przez M. Olejnik z TVN24, którą co przyznaję otwarcie stać na obiektywne spojrzenie w pewnych sa kara dla TVN24 to tu się zgadzam z pewnymi stwierdzeniami, których nie wyczytałem w żadnym z periodyków to "rażące nadużycie władzy" i "odwet". Moim zdaniem to przyniesie więcej szkód niż pożytku. Opinia międzynarodowa dostała konkret by twierdzić,że w Polsce nie ma wolności słowa co jest bzdurą, bo jak widać swobodnie tu piszesz co chcesz. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarekwirowanie nośników danych nie uniemożliwia wydania kolejnego numeru. Napisales o sprzecie, nie kłam.
Nie wiesz jakie były intencje, w toku śledztwa nie było innych śladów, wiec nawet na chłopski rozum powinieneś pojąc ze powinni go zbadać. Tym bardziej ze dostali te nagrania od kogos a nie sciagneli z darknetu. Już nie bedę pisał nic o wprost bo jest to argument z ciemnego podkarpacia typu "przez 8 ostatnich lat bolzgi i bolacy".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

@mad85 TVN24 nadal będzie zapraszać dziennikarzy z ''Gazety Wyborczej'' czy Jacka Żakowskiego - jedynym listkiem figowym z konserwatywnych gazet jest tylko i wyłącznie ''Do Rzeczy'', w którym np. Paweł Lisicki, Piotr Semka, Wojciech Wybranowski czy Marcin Makowski z tejże gazety to bardzo często się pojawiają w TVN24 (jedynie z ''Sieci'' to Piotr Skwieciński się pojawia w TVN24).

Nie w tym rzecz, chodzi mi głownie o to, że w każdej redakcji mam na myśli gazety są ludzie którzy ze względu na swój język nie nadają się do TV, nie zależnie czy to z prawej czy lewej stronie.  A Stasiński czy Żakowski to są ludzie tej granicy którzy nie kontrolują tego co mówią i dość często przekraczają te granicy. Ktoś inny będąc w tej sytuacja może gest poparcie powiedzieć w zupełnie innej formie, takiej która nie będzie budzić kontrowersji ani nawoływać do dalszych działać.  Po prostu odpowiednia selekcja gości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest taka możliwość.

 

- Nałożenie kary na TVN poprzedziły miesiące analiz, zaś jej wysokość jest w pełni uzasadniona: to promil przychodów nadawcy za ubiegły rok - mówi dla wirtualnemedia_pl Teresa Brykczyńska, rzecznik prasowy Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji. Jak dodaje można ją jeszcze anulować, ale "w drodze przewidzianej przepisami".
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobry pomysł z tym zapraszaniem gości do ,,Szkła kontaktowego'''. Jednak obawiam się, że jeśli za rok plebiscyt wygra ktoś z drugiej strony politycznej, to wołami go do programu nie zaciągnął. :)

 

A kto był? Bo raz pamiętam jak kiedyś zaprosili do studia byłego wicepremiera, pana Piechocińskiego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Duże spadki oglądalności kanału TVN24.

 

W grudniu TVN24 oglądało średnio 264,2 tys. widzów, co dało stacji udziały na poziomie 3,77 proc. Kanał notuje spadek o 45,7 tys. widzów (!). (r/r). Z kolei kanał Polsat News oglądało średnio ponad 73,5 tys. widzów (1,05 proc.). Stacja zanotowała spadek o ponad 19 tys. widzów. W tym czasie TVP Info oglądało średnio ponad 277,8 tys. widzów (3,96 proc. udziału) w porównaniu z tym samym okresem rok wcześniej stacja notuje wzrost o 15,7 tys. widzów.

 

Źródło: media2.pl

Edytowane przez Mr. Orbita
Proszę podawać źródło, znalazłem na media2, mam nadzieję, że to stamtąd.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...