Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Pracuję w lokalnych mediach i nie lubię takich rzeczy. Stała się tragedia, przez znieczulicę zmarła 14-letnia dziewczynka. Zawsze ze zgrzytem oceniałem media, które np. fotografują pogrzeb w tego typu sytuacjach, jeśli nie jest to osoba publiczna. Tu mamy przesunięcie granicy - o ile Super Express walił relacje live z pogrzebu, co jak dla mnie jest zagrywką poniżej pasa, tak że posunął się do tego TVN jestem mocno zaskoczony. 

 

OK, rodzina się zgodziła - mimo wszystko nikt mi nie powie, że nie poszli tu na oglądalność i jakieś zarobienie na tym, bo gdyby mieli misję to by walnęli na kanale ogólnodostępnym. Zrobienie takiej transmisji darmowe też nie jest. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stacja uznała, ze forma komunikatu była niewłaściwa. @fanbonda jak i każdy inny użytkownik forum satkuriera( @Kirk, @Ipo, @dvbtowiec, @Mr. Musici inni) maja prawo wyrażać swoje zdanie za pomoca sformułowań, które  uzna za właściwe. Wszystko co miałem do wyrażenia w tym temacie już wyraziłem. Nie mam zamiaru prowadzic z tobą dialogu przez kolejną stronę, dwie czy 10. 

Bardzo ciekawy dokument dziś w "Czarno na Białym". 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, fanbonda napisał(a):

jak i każdy inny użytkownik forum satkuriera

Nie każdy inny, tylko wybrani, bo każdy inny, oznacza że wszyscy :)

Co do meritum jeśli serio ktoś uważa że na tej jednej uroczystości liczyli na zyski, to jestem pełen podziwu. Aż tak porywająca dla przeciętnego Kowalskiego taka uroczystość nie jest, mając pełen szacunek do samej uroczystości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, dvbtowiec napisał(a):

Nie każdy inny, tylko wybrani, bo każdy inny, oznacza że wszyscy

W sensie tu bardziej chodziło o to, że każdy, kto ma tu aktywne konto, ma prawo w tej sprawie zabrać głos. A skorzystali z tego ci, którzy się tu wypowiedzieli, choćby ja, który temat zacząłem, bo mi jako dziennikarzowi takie zagrywki się nie podobają i zwyczajnie nie pasują.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Błyskotliwy pasek. Mamy wszak kabaretową sytuację, expose w ostatnim dniu urzędowania dwutygodniowego rządu.
Tego jeszcze nie było w Polsce.
Jeszcze jeden znalazłem w sieci
a00eab84d52e8d2d0689c4b89738e0d1330ffc1d647b7353092fefcd7713d75d,w800.jpg?author=Promilus&auth=50e183de0269fa68bee8614425859b5f
Ogromnie się cieszę, ze ten szkodliwy rząd Morawieckiego i cały PiS nie będą już rządzić. Ale oczekuję od TVN wyższego poziomu niż TVP, a te paski to jest tragedia.
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, Mr. Music napisał(a):

W TVP Info w sumie też nie było nic niezgodnego z prawdą, tylko podane ze sprytną manipulacją, jak powyżej.

Wcale nie było :)

https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/sylwester-marzen-tvp2-zarty-z-materialu-wiadomosci-pseudoelity-zazdroszcza-polakom

Pseudoelity zazdroszczą sylwestra, ciekawe na podstawie jakich danych. Weź się Panie lepiej przygotuj do swoich wypowiedzi :)

Do takich pasków TVN24 jeszcze daleko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czego nie rozumiem? Tego, że najpierw krytykowano (i właściwie) standardów TVP, a teraz robi się to samo. Żałosne. 

 

Widzę, że TVN24 ostatnio "w formie". Najpierw pomysł transmisji pogrzebu w TVN24 GO, a teraz paski rodem z TVP Info, które wcześniej tak bardzo krytykowano. 👍

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, k05 napisał(a):

teraz paski rodem z TVP Info, które wcześniej tak bardzo krytykowano. 👍

No proszę Was. Obrażacie paskowego z TVP Info. Żadnego symetruzmu tu nie ma. 

Musiałbym nie widzieć pasków TVP Info aby w to uwierzyć. 

23 minuty temu, patryszq napisał(a):

To samo słowo " endpose "

Wiadomo co otrzymujemy z tej zbitki: końcowe przemówienie. 

100% prawdy. A to że taka zbitka się podoba lub nie, to już inna bajka. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...