Skocz do zawartości

Netflix w ofercie platformy CANAL+


enski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, ircios napisał:

Nardzo prosto się dowiedzieć, kto ocenia.

Ja dobrze wiem kto ocenia. Wystarczy pewna aplikacja.

Jak sobie chce niech tam śledzi moje posty.  Być może to taka jego rozrywka ;)

Wracając do tematu jak ktoś z was skorzysta i połączy konta Netflix niech da znać.

 

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile mi wiadomo Ultrabox nie ma możliwości sprzętowych by wysyłać Dolby Atmos (jeśli by była taka możliwość by o tym szeroko mówili) . Ćwiczyłem to dwa lata na Nvidii Shield. Dopiero niedawno to dołożyli do nowej wersji Nvidii. W TV mam to od dwóch lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Być może jest tak , że sam plan 4K jest przy przedłużeniu umowy oraz przy nowej umowie.

Dla osób chcących zmienić swój pakiet jest tylko plan HD.  Ale to tylko moje przypuszczenia.

 

4 minuty temu, Sierek napisał:

 Może wrzuci zdjęcie z ekranu TV?

Raczej to jest dzisiaj niemożliwe. Bo sam kanał 222 nadal ma czarny ekran. Ma być aktualizacja dekodera.

 

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Sierek napisał:

O ile mi wiadomo Ultrabox nie ma możliwości sprzętowych by wysyłać Dolby Atmos (jeśli by była taka możliwość by o tym szeroko mówili) . Ćwiczyłem to dwa lata na Nvidii Shield. Dopiero niedawno to dołożyli do nowej wersji Nvidii. W TV mam to od dwóch lat.

Ale jakie możliwości sprzętowe ?Dekodowaniem zajmuje się zewnętrzny amplituner.Pytam bo dla mnie to trochę dziwne ograniczenie by było.Przecież wielokanałowego Dolby Digital też dekoder nie dekoduje tylko wysyła w strumieniu po HDMI. Teoretycznie tak samo wyśle Dolby Atmos.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Pawel napisał:

Ale jakie możliwości sprzętowe ?Dekodowaniem zajmuje się zewnętrzny amplituner.Pytam bo dla mnie to trochę dziwne ograniczenie by było.Przecież wielokanałowego Dolby Digital też dekoder nie dekoduje tylko wysyła w strumieniu po HDMI. Teoretycznie tak samo wyśle Dolby Atmos.

Nie pisałem o dekodowaniu Dolby Atmos tylko o wysyłaniu. Teoretycznie też mi się tak kiedyś wydawało, że powinno to być "przezroczyste", ale tak nie jest. Podałem przykład Nvidii, która dopiero w nowej wersji sprzętu ma taką możliwość. Aple TV podobnie. Inne TV boxy (MIO) też na ogół nie mają.

Edytowane przez Sierek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Sierek napisał:

Nie pisałem o dekodowaniu Dolby Atmos tylko o wysyłaniu. Teoretycznie też mi się tak kiedyś wydawało, że powinno to być "przezroczyste", ale tak nie jest. Podałem przykład Nvidii, która dopiero w nowej wersji sprzętu ma taką możliwość. Aple TV podobnie. Inne TV boxy (MIO) też na ogół nie mają.

Ale skąd wiesz, że nie jest wysyłany DA jak żaden kanał nie ma ścieżki w tym formacie ?To jaki trzeba mieć "porządniejszy sprzęt" pomijając Nvidę żeby to odebrać ?Telewizor 4K z apką Netflixa nie wyśle po HDMI DA do amplitunera ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałem, że mój TV umożliwia wysyłanie DA do amplitunera z apki Netflixa, ale w formacie stratnym po HDMI ARC (w DD+ zakodowane są metadane związane z Atmos). Apka Netflixa z Nvidii, MIO, Chromecast UHD nie wysyłają sygnału DA.

Jak będzie z Ultraboxem zobaczymy, ale szansa na Dolby Atmos jest IMHO zerowa.

Edytowane przez Sierek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Pawel napisał:

OK.Czyli Twój telewizor wysyła DA a ultrabox umówmy się , że na chwilę obecną nie wiadomo. Jak się pojawi aktualizacja dekodera zapewne znajdzie się ktoś z amplitunerem z DA i temat zostanie wyjaśniony.Sam jestem ciekaw jak to jest.

 

Jak wyjdzie aktualizacja sam to sprawdzę, o ile da się wpisać w Ultrabox uprawnienia Netflix ze zwykłego abonamentu.

Edytowane przez Sierek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Sierek napisał:

 

.....o ile da się wpisać w Ultrabox uprawnienia Netflix ze zwykłego abonamentu.

No i tutaj pojawiają się schody.

Nie sądzę a wręcz jestem pewien , że nie będziemy mogli na tym odpalić naszych kont Netflixowych.

No chyba ,że nas PC+ zaskoczy i to będzie wyglądało jak na Smart TV, konsoli czy też Smartonie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)

Ponoć będzie to wyglądać jak we Francji, czyli możliwość logowania za pośrednictwem Abonamentu w CANAL+ albo własnymi danymi logowania.

Aplikacja będzie się uruchamiała po wybraniu jej w MENU albo po uruchomieniu kanału 222. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.Jaja jak berety w Strefie Abonenta. Znikło mi E+ z C+ i Netflix. Teraz już tylko mogę przejść tylko na Superpremium 4k z Netflix. Ale wpierw dekoder za 10 zł/m muszę wziąć.  Poza tym Superpremium 4k jest mi wcale niepotrzebne.  Nie interesuje mnie kopana w tym zestawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...