Skocz do zawartości

Netflix w ofercie platformy CANAL+


enski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nic innego jak szukanie Janusza na wyciągniecie dodatkowej kasy. Można smiało im powiedzieć aby bujali się z taką ofertą dla naiwniaków gdzie normalnie można zostać z pakietem co się ma i aktywować Netflixa normalnie, a co najważniejsze zrezygnować kiedy nam się podoba.

Edytowane przez ircios
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)

Te oferty dla Abonentów to chyba jeszcze większy żart niż dla nowych :)

Przykładowo Extra+ z CANAL+, które obecnie mam za 79.99 zł miesięcznie miałoby kosztowaćz NETFLIXem przez miesiąc 99.99 zł miesięcznie, a potem 142.99 zł miesięcznie. 

Nowi mają lepiej obecnie. Oferta dla jeleni chyba :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedną z największych zalet Netflixa jest funkcja włącz/wyłącz. Tutaj w promocji z Canal+ wiążemy się umową na 2 lata. To jest strzał w kolano. Kto chce to niech się wiążę, ale powinien być również niezależny dostęp do usługi. Po raz kolejny oferta przedstawiana przez platformę jest kompletnie "nieludzka".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojawiła się i u mnie oferta. pakiet superpremiun+ 4K za 182.99 teraz mam za 99.99 + hbo go +filmbox (bo podobno to jets w pakiecie superpremium 4k) to daje nam 109,99 czyli za netflixa wychodzi 73zł!!! a na stronie netflixa najwyższy pakiet 52zł i możliwość rezygnacji w każdej chwili. czyli wynika że oferta w miarę opłacalna tylko dla nowych i przedłużających.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie podobnie. 

 

Ta oferta to jakiś żart.  Wiadomo,  że nie było można spodziewać się "fajerwerków", ale myślałem,  że będzie chociaż możliwość wykupienia dostępu do Netflix na dowolną ilość miesięcy z połączonym rachunkiem, a tym samym z możliwością rezygnacji w każdym momencie co jest w Netflix oczywistością i standardem. 

 

Mam nadzieję, że szybko oczy im się otworzą. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o mnie ten biznes jest nie opłacalny,

Obecnie płacę 134 PLN za Superpremium, Multi Man Pack + dekoder 4K.

Do tego Netflix za 52 PLN miesięcznie.  Wychodzi mi 182 PLN i tyle płacę.

To po co ja mam sobie zwiększać opłaty Netflixem w PC+???

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mogę zmienić  u siebie E+ z 10 C+, Cinemax, HBO z Go. Filmbox i MMP oraz MR za 114,99 na wszystko co powyżej + Netflix 43,99. Pierwsza opłatą w lutym przy włączeniu już dzisiaj. Nie mam dekodera 4k. Odbiór Netflixa na aplikacji...chyba?

Edytowane przez ircios
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki [mention=33767]Paweł 68[/mention]

Czyli nie opłacalny dla mnie interes. :mrgreen:

Eleveny wraz z Eleven Sports 1 4K posiadam za darmo u innego operatora. Do tego HBO GO oraz Filmboxy mam również za darmo.

Ja w to nie wchodzę

Nie będę zwiększał sobie opłat, by mieć Netflixa w dekoderze.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, kingofsouth napisał:

Dzięki [mention=33767]Paweł 68[/mention]

Czyli nie opłacalny dla mnie interes. :mrgreen:

Eleveny wraz z Eleven Sports 1 4K posiadam za darmo u innego operatora. Do tego HBO GO oraz Filmboxy mam również za darmo.

Ja w to nie wchodzę emoji14.png

Nie będę zwiększał sobie opłat, by mieć Netflixa w dekoderze.

 

 

 

SuperPremium+ 4K = Extra+,HBO + HBO GO, Canal+ 4K, Canal+ 10x, FilmBox paczka, Eleveny, Mistrzowska piłka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, mxv1 napisał:

 

SuperPremium+ 4K = Extra+,HBO + HBO GO, Canal+ 4K, Canal+ 10x, FilmBox paczka, Eleveny, Mistrzowska piłka

Nadal słabo do tego co mam.

Oferta zdecydowanie nie dla mnie.

Nawet ta Mistrzowska piłka na mnie nie robi wrażenia.

Jest Ipla i tam mam to co chce :P

Nie jestem ich targetem. Co by nie robili to za mało dają , bo ja tyle tego mam . :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...