Skocz do zawartości

Problemy z rejestracją, błędy na forum


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

W dzisiejszy wieczór forum trochę muli. Raz jest całkowicie dobrze (strona chodzi prawidłowo), a raz wczytuje się bardzo długo. Kilka minut temu wyskoczył mi błąd.

 

EDIT 23:35: Przed chwilą komunikat "Błąd wczytywania strony". Strona znowu chodzi płynnie, ale pewnie za kilkadziesiąt minut sytuacja się powtórzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Tych podpisów to najlepiej wcale nie powinno być. W ogóle uważam iż avatary, sygnatury, podpisy itd. tylko śmiecą. Nie rozumiem po co takie coś na forum potrzebne. No dobra avatar to jeszcze może być, ale cała reszta jest zbędna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ograniczenie długości faktycznie działa też na tagi BBCode - to nie błąd, taki urok phpBB. Ma to trochę sens, gdyż (przynajmniej teoretycznie) nie widzę ograniczenia ilości obrazków (jest limit uśmieszków, linków też, ale obrazków - nie). Gdyby zatem ograniczenie przeskakiwało BBCode, zwłaszcza IMG, to by można było zaspamować podpis obrazkami, a tak się wcześniej skończy limit znaków :P

 

Nie ma co przesadzać z podpisami, podpis nie powinien być moim zdaniem większy niż przeciętnej długości post, a bywa z tym różnie ;)

 

Podpowiedź: w przypadku linków można próbować korzystać ze "skracaczy" typu http://goo.gl a przy obrazkach najlepiej ładować je na hostingi z krótkimi nazwami domen, generującymi jak najkrótsze linki - to oszczędza limit literek ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpowiedź: w przypadku linków można próbować korzystać ze "skracaczy" typu http://goo.gl a przy obrazkach najlepiej ładować je na hostingi z krótkimi nazwami domen, generującymi jak najkrótsze linki - to oszczędza limit literek ;)

Ja właśnie z tej "opcji" korzystam. :) I wraz z jej zastosowaniem mam w podpisie wykorzystany limit co do literki. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Siema.

Jestem dopiero zarejestrowany i już mam problem. Od jakiegoś czasu ( ok. miesiąca ) mam problemy z oglądaniem obrazków użytkowników. Czasem w wątkach użytkownicy dają np. zapy, screeny czy fotki osprzętu TV SAT. Ja niestety tych zdjęć nie mogę oglądać. Proszę o szybką odpowiedź bo nie mogę w pełni cieszyć się forum.

Czekam, na odpowiedz, pozdro,

Kubelek :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasami może się zdarzyć, że ktoś wstawi obrazek z zewnętrznego hostingu i grafika zostanie usunięta z innego (zewnętrznego) serwera, wtedy obrazka może brakować w wątku, nie widzi go nikt i nie da się tego naprawić (najwyżej gdyby autor miał oryginalne grafiki i chciałby je ponownie wstawić na inny serwer). Jeśli natomiast brakuje dużo grafik, nie widzisz też awatarów, grafik w podpisach itp., to wtedy może coś z ciasteczkami lub przeglądarką, nie wiem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby co, to moje obrazki z img.ly administracja forum może podmienić (chodzi o link) na odpowiednik, jeśli wygaśnie, bo wszystko nadal siedzi na moim koncie img.ly (nick taki jak tu, wystarczy dopisać /images/PharellMan), tylko po prostu pierwsze linki z nazwami plików obrazów z dysku zgrywającego wygasają po około 5 miesięcach, i zostają tylko takie bez, z nieco zmienionym kodem, co z resztą napisałem również w temacie o avatarach w Hyde Parku. ;) Potem już zostają takie linki, jakie są, aż do czasu usunięcia obrazu przez autora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Usuwa, ale jak masz tam konto to zostają. Ja przynajmniej to co wrzuciłem na konto mam nadal, nic nie ubyło. Chociaż powoli zastanawiam się czy nie usunąć tego konta i tak ostatnio wrzucam wszystko tylko na Elektrodę. Rozmiar aż do 15MB, nie potrzeba się rejestrować i co najważniejsze nic nie znika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...