Skocz do zawartości

Problemy z rejestracją, błędy na forum


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

musiałem całą historie przeglądraki skasować ,

forum wygenerowało błędne hasła

 

albo było włamanie na serwer

albo mamy poważną awarie forum

albo zaczeły się przygotowania do wiadomo co

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś przy przeglądaniu forum pojawił się komunikat: "Ostrzeżenie! Coś tu jest nie w porządku! Witryna forum.satkurier.pl zawiera treści z witryny www.el-tronik.pl , która znana jest jako źródło złośliwego oprogramowania." Dalsza część komunikatu, informuje o możliwym zainstalowaniu złośliwego oprogramowania.

Niestety nie udało mi się skopiować całości jako print screen, dodatkowo karta się zablokowała co jednocześnie zablokowało przeglądarkę.nie wiem czy to błąd forum czy skryptu zdarzyło mi sie to podczas przeglądania wątku o DVB-T o antenach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypuszczalnie ktoś wstawił grafikę prosto z tamtego serwera, a przeglądarka z której korzystasz ma go na czarnej liście i wywaliła ostrzeżenie. Bardziej wina przeglądarki, ale jeśli uda się namierzyć stronę na której ten obrazek jest wstawiony, to najwyżej wytnę i pojawiać się nie będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak podejrzewałem - na 5 stronie drugie (z trzech) zdjęć w poście usera wn20 jest z tamtego serwera. Sam obrazek jest niegroźny, serwer zresztą też - najwyraźniej błędnie oznaczony w Chrome. Zamieniłem obrazek na link, przeglądarka nie powinna się rzucać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Ja mam podgląd na rejestracje i jak widzę, że dużo nowych kont nie jest aktywowanych, to mi podpowiada, że coś się dzieje. Od 15 wszystkie rejestracje przeszły, chyba poprawione (@ppacura zadziałał - nie będę mu odbierać zasług ;) ja bladego pojęcia nie miałem co się działo i nadal nie wiem ;) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...