Skocz do zawartości

Problemy z rejestracją, błędy na forum


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

n.p jak weszłem to przy wejściu np. na stronę główną albo do działu wywala mi biały ekran. Żadnego Generala, Żadnego Fatala, nic, totalnie nic

 

Edit: Wściekliznę można dostać, serwis nie chce prawidłowo działać!

 

Edit2: Ten serwer szaleje do tej chwili, już złapałem z 80 fatal errorów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po raz kolejny są problemy z działaniem forum co chwila wywala błędy np. "Fatal error: Out of memory (allocated 524288) (tried to allocate 85 bytes) in /home/admin/domains/forum.satkurier.pl/public_html/includes/acm/acm_memcache.php on line 104" kilka razy też załadowało pustą stronę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Samo nic nie znika - widzę, że w wątku nc+ (bo o nim mowa) działał moderator, co znaczy tyle, że post był offtopic, nieregulaminowy lub odnosił się do innego, skasowanego wcześniej. Jaki konkretnie - nie wiem, bo go nie widzę. Wątek z uwagi na śmietnik został czasowo zamknięty przez moderatora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Gość Anonymous

Gdy próbuję wejść do wątku na temat Polsatu to Chrome wyświetla mi taki oto komunikat:

Google Chrome zablokował dostęp do tej strony na forum.satkurier.pl.

Na tej stronie została umieszczona treść od pastemagazine.com – znanego dystrybutora złośliwego oprogramowania. Wejście teraz na tę stronę najprawdopodobniej zainfekuje Twój komputer złośliwym oprogramowaniem.

 

Nie wiem, czy to Wy coś złapaliście, czy ja. A może przeglądarka zgłupiała. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Chrome czasami na wielu zaufanych stronach takie coś wywala. Zawsze to olewałem i nigdy nic nie złapałem. Po prostu zaufane strony darzę pewnym zaufaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...