Skocz do zawartości

Problemy z rejestracją, błędy na forum


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Generalnie serwer forum działa bardzo szybko. Czasami występują błędy - sporadycznie.

Często natomiast ślimaczy się (i to koszmarnie) delivery.way2traffic.com.

Serwery hostujące zdjęcia typu ImageShack też nie zawsze działają szybko, ale one nie mają wpływu na tempo ładowania się treści. Nie wiem po co to jest potrzebne, ale way2traffic jest to główny hamulcowy przy otwieraniu się stron forum - tak to wygląda u mnie. (Oprócz way2traffic rzucił mi się w oczy jeszcze jeden adres, którego w tej chwili nie pamiętam. Ale to było dawno i obecnie tylko way2traffic stanowi u mnie problem.)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawostka:

 

Wpiszcie w google "sat kurier". Na drugim miejscu wyszukane zostanie niniejsze forum. Spójrzcie na jego opis :D

 

I jeszcze w kwestii forumowej: po logowaniu mam linka "powrót do poprzedniej strony", który nigdy nie działa. Nie jest to jakaś wielka niedogodność ale jednak pomyślałem że wspomnę ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Problemy widzę są od ok 17:00. Bo jak przychodzę z pracy po 15:00 i wejdę na neta to jeszcze śmiga później już niestety :( Ewentualne wejście na forum graniczy z cudem a o wejściu na główną stronę SK można zapomnieć :( A wysyłanie posta ..........!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na przykład teraz "Oops! This page appears broken. DNS Error - Server cannot be found."

 

po chwili "Not Found

The requested URL /posting.php%3fmode%3dquote%26f%3d10%26p%3d456186&type=dns&ISN=7EB218E298FB43CE8D1560B63738AE33&ccv=133&cnid=302398&cco=US&ct=3&sc=804b0014 was not found on this server. forum.satkurier.pl"

 

Próba kolejnego postu za kilkukrotnej próbie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te godziny oznaczają przeciążenia serwera. Najlepszym wyjście jest jego wymiana na nowy.

 

miałem nieco inną sytuacje ale sens ten sam.

 

W rodzinnym domu mam internet od Orange BSA 20Mb, jakis czas temu pojawiły sie problemy z synchro, ciagłe rozłączanie neta w róznych porach, najczęściej w godz 17-23, wymieniłem wszystkie kable, filtry, gniazda w domu, rozdzielacze, uaktualniłem ruter, nic nie dawało. Wkońcu zakupiłem nowy ruter dużo lepszy od Netgeara, obecnie mam D Linka DSL 2740 i problemy nagle znikły. Wszystko jest OK

 

Więc radze wymienic serwer bo problemy mimo że teraz nie ma bedą się pojawiać co jakis czas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Proszę nie wrzucać do podpisów i awatarów dużych grafik (tj. dużo zajmujących). Później jak ktoś ma wolne łącze, to nie może mu się wątek do końca załadować przez grafiki.

 

@nin stracił podpis :P Może był fajny, ale 8MB jak na GIF to przesada :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

witam,niema gdzie zadać ten problem ale tu żeby nie było,ma taki oto problem ze stroną sk tematy nakładają się i jest to nie wyraźne,jest to tylko u mnie,zainstalowałem i sprawdziłem praktycznie wszystkie przeglądarki i to samo,nie znam przyczyny jeśli wiecie napiszcie co zrobić....

 

0f643cda61dc2d15gen.jpg:shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Mam mały problem z wyświetlaniem forum. Mianowicie chodzi mi o to, że na forum czcionka jest nienaturalnie duża. W momencie ładowania się czcionka jest standardowa, a gdy forum już się załaduje to wskakuje ta duża.

W przeglądarce mam właściwe ustawienia. Czcionka na innych forach, stronach wyświetla się prawidłowo.

Proszę o radę co trzeba poprzestawiać żeby czcionka wyświetlała się prawidłowo.

W Operze i IE wyświetla się prawidłowo. Natomiast na Chrome i Mozilli czcionka jest krowiasta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...