Skocz do zawartości

Problemy z rejestracją, błędy na forum


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ciągle po napisaniu posta wywala mi wątek z obserwowanych. Po każdych odwiedzinach sprawdzam na dole czy czasem nie jest napisane OBSERWUJ bo wtedy już wiem, że z obserwowanych wątek wyskoczył. Dodaje od razu do zakładek ale byłoby czasochłonne wchodzenie teraz do wszystkich wątków, w których zabierałem głos i zaznaczanie DODAJ DO ZAKŁADEK.

 

I jeszcze jedno: jak można wyłączyć powiadomienia przychodzące na mail?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę grubsze testy tej funkcji przeprowadzić, bo nie wiem, czy to błąd, czy tak ma być (w kwestii wyskakiwania), powiadomienia są skutkiem obserwowania, wydaje mi się, że zaznaczenie Domyślnie informuj mnie o odpowiedziach na Nie powinno zadziałać dla nowych obserwowanych, ale może się mylę :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Wydaje mi się, że zaznaczenie Domyślnie informuj mnie o odpowiedziach na Nie powinno zadziałać dla nowych obserwowanych, ale może się mylę.

Co rozumiesz przez "nowych obserwowanych"? Że powiadomienia nie będą przychodzić tylko wtedy gdy zacznę dyskusję na nowych wątkach a ze starych i tak będą przychodzić? Czy, że od tego momentu nie powinienem w ogóle dostawać powiadomień na mail? Mam ustawione na nie i powiadomienia ciągle przychodzą. Nie zaglądałem na pocztę przez 2 tygodnie i miałem z 70 maili. Zdecydowana większość to powiadomienia. Poza tym wywala mi wątki z Obserwowanych jak napiszę post. Nie zawsze ale zdarza się to często.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

@jarek999 - czy korzystałeś z Szybkiej Odpowiedzi przy odpowiadaniu w wątkach obserwowanych? Bo już wiem, że jest błąd w phpBB, który powoduje wywalanie wątku z obserwowanych, jeśli odpowie się w temacie przez Szybką Odpowiedź... Jest to już poprawione w phpBB 3.0.7, ale nie potrafię jeszcze powiedzieć kiedy nastąpi aktualizacja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...
Gość Anonymous

Co chwile wyskakuje mi komunikat :/ .

General Error

SQL ERROR [ mysql4 ]

 

Too many connections [1040]

 

An sql error occurred while fetching this page. Please contact an administrator if this problem persists.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Method Not Implemented

GET to /index.html not supported.

 

 

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.

 

 

--------------------------------------------------------------------------------

 

Apache/2 Server at localhost Port 80

 

Ja mam z kolei takie błedy,które pojawią sie dosyc czesto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@patryk691 - jakieś krótkie zamyślenie serwera, od momentu zgłoszenia nie trafił mi się w/w błąd. Jeśli pojawia się w jakiejś konkretnej sytuacji - daj znać jak go wywołać. Natomiast jeśli pokazywał się losowo - krótkotrwałe przeciążenie serwera.

@jacekplacek - zemsta za shoutbox :twisted: (nie no żarcik - jeśli masz sposób na wywołanie tego lub dzieje się to w określonej sytuacji - daj znać jak go wywołać).

@HarrisonBergeron - była przerwa w działaniu serwera - jakaś konserwacja. W sumie było to nam zapowiadane, ale żeby wiadomy użytkownik nie podniecał się, że będzie fuzja, to nie informowałem :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

forum się sypie

coraz częściej pojawia się błąd

Fatal error: Out of memory (allocated 1835008) (tried to allocate 30720 bytes) in /home/admin/domains/forum.satkurier.pl/public_html/includes/functions.php on line 346

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...