Skocz do zawartości

Problemy z rejestracją, błędy na forum


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@Peteorwnys - nie trzeba nowego konta (zresztą posiadanie 2 kont, nawet jak jedno jest nieużywane, nie jest dobrym pomysłem - regulamin ;) ). Natomiast co do samej zmiany, to prawdę mówiąc nie wiem, od strony samego phpBB się da, ale może to doprowadzić do różnych nieoczekiwanych trudności później, zapewne Publisher nie zadziała, przy zmianie skryptu forum (co planujemy) może to też skomplikować konwersję i np. będzie problem z zalogowaniem się, czy coś - naprawdę ciężko przewidzieć. Generalnie nie mamy nikogo tak zarejestrowanego i nie wydaje mi się to zbyt dobrym pomysłem, ale jak bardzo chcesz...

OK, widać, że gdybym się tak zarejestrował to to mogłoby wprowadzić pewne zamieszanie, więc nie będę ryzykował ;) W takim razie na dniach powinienem się do Ciebie zgłosić, by poprawić mój obecny login :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@misiek2000wp - tak jak pisze @SatExpert - można zgłosić się do mnie. Nie popieram takich zmian, bo zmienia się tylko sam nick, nie poprawiają się cytowania w postach innych osób itp., co generuje pewien chaos, ale też nie robię problemów ;) Zasady: zmieniam jeśli ktoś inny nie ma już takiego nicka - jeśli zajęty, to nie da rady, nick podlega pod regulamin (i to się tyczy też zagranicznych) i nie zmieniam co chwilę - mam zapisane kto kiedy zmieniał i zbyt częste zmiany odpadają, przyjąłem założenie ok. 180 dni. Docelowo jak zmienimy skrypt, to może uda się to odpalić, żeby każdy sobie mógł sam bez pisania do mnie, ale nadal z limitem 180 dni.

Aha, na razie wstrzymam się z tym, może kiedyś się zgłoszę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...

To bardzo niedobrze, że się zmniejszyła, bo to oznacza, że byłeś aktywny w dziale Kosz :P

 

Dział Kosz automatycznie kasuje posty po 7 dniach, ale tych zmian nie uwzględnia w licznikach (powinno się to odejmować na bieżąco, ale przez ostatnie 9 lat nikt w phpBB na to nie wpadł :lol2: ). W efekcie co jakiś czas muszę ręcznie wywoływać przeliczanie postów. Ilość zmniejszyła się o to, co wyleciało do Kosza i następnie już z niego zniknęło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...