Skocz do zawartości

Nowe kanały (C+)


fercom1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@ QWERTY jak narazie to N-ka dubluje kanały np. Cartoon Network i TCM zamiast pobierać z tego samego źródła co Cyfra+ i CP to dublują kanały na swoim transporderze do tego oba kanały dzielą wspólne pasmo. Tak samo jest jeszcze z kilkoma kanałami jak np. 3xDiscovery, AXNy itd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy Ci co liczą na kanał Nickelodeon w Cyfrze+ mogą o nim w najbliższym czasie zapomnieć bo go nie będzie. Napisałem wczoraj e-maila do Pana, który odpowiada za dystrybucję kanałów MTV Networks. Dziś dostałem odpowiedź, a oto co mi odpisał:

 

Witam,

 

Niestety nie, gdyż Nick stanowiłby zbyt mocną konkurencję dla kanałów dziecięcych Cyfry + takich jak, Mini-Mini i Zig Zap.

 

W najbliższym czasie ( 2009 rok) raczej nie uda nam się wejść do ich oferty...

 

Pozdrawiam,

 

Maciej Celmer

 

--------------------------------------------------------------------------------

 

Sent: Wednesday, October 29, 2008 10:07 PM

To: Celmer, Maciej

Subject: Nickelodeon - czy będzie w Cyfrze+?

 

 

Witam

 

Chciałbym się zapytać czy kanał Nickelodeon dołączy do oferty programowej platformy cyfrowej Cyfra+?

 

 

Podejrzewam również, że na kanał Boomerang też nie ma co liczyć bo też go nie dołączą z tych samych powodów co Nick'a :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skoro kanał Nick jest konkurencją do MiniMini i ZigZapa to się nie ma co przejmować ,

Cyfra ma 5 kanałów z bajkami, każdy o nieco innej zawartości

jeszcze ew. do oferty móglby wejsc kanał w stylu

<3 (BabyTV/BabyFirst/BEBE)

kanal ze starymi bajkami - Boomerang

manga - Animax czy jak on tam się miał nazywać;)

 

każdy inny kanał to moim zdaniem tylko zamiennik istniejących więc nie ma sensu dodawać..

 

 

ps. mój pierwszy post- pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podejrzewam również, że na kanał Boomerang też nie ma co liczyć bo też go nie dołączą z tych samych powodów co Nick'a :/

Dla mnie Nick mógłby być konkurencją dla Jetix-a albo Zig Zap-a, ale dla Mini Mini na pewno nie. Jeśli już to CBeeBies, którego nie ma. Boomerang z kolei nie ma odpowiednika i w dodatku jest to kanał uzupełniający Cartoon Newtork. Nawet to trochę dziwne, że nie jest dostępny na transponderze TCM, tylko każda platforma ściąga go indywidualnie nie wiadomo skąd (UPC Direct?).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty wiesz w ogóle co piszesz? Jesteś tu ponad rok i nadal nie wiesz, że Cartoon Network i Turner Classic Movies to kanały nadawane z osobnego transpondera nie wynajmowanego przez żadną z polskich platform? Z tej samej częstotliwości nadaje Disney Channel. Poza tym nie ma czegoś takiego jak "transponder TCM", po prostu nie ma. To "n" sama nadaje te kanały dodatkową dzieląc czas antenowy... To tyle na ten temat.

 

Co do tego "manga - Animax" to on nazywa się po prostu Animax :) Na razie to nawet nie wiadomo kiedy on ruszy, a szkoda.

 

Przy okazji witam nowego usera ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do tego "manga - Animax" to on nazywa się po prostu Animax :) Na razie to nawet nie wiadomo kiedy on ruszy, a szkoda.
Jednak już coś się rusza w tej sprawie. Wkrótce Animax będzie dostępny na Węgrzech i w Bułgarii (trwają testy na satelicie). Więc może w dalszej kolejności przyjdzie czas na Polskę (za jakieś pół roku? ;)).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty wiesz w ogóle co piszesz? Jesteś tu ponad rok i nadal nie wiesz, że Cartoon Network i Turner Classic Movies to kanały nadawane z osobnego transpondera nie wynajmowanego przez żadną z polskich platform? Z tej samej częstotliwości nadaje Disney Channel.

Nie wiem! :shock: Możesz mi pokazać fragment, w którym napisałem coś przeciwnego? 8)

 

Poza tym nie ma czegoś takiego jak "transponder TCM", po prostu nie ma. To "n" sama nadaje te kanały dodatkową dzieląc czas antenowy... To tyle na ten temat.

Przepraszam, miało być "transponder z TCM"! :cry: Właścicielem jest Globecast UK, a ty wyłapujesz błędy na forum 24/7. :crazy:

 

Jakby tak miało zostac to komfort stanie się mało opłacalny w porównaniu z podstawowym. Tylko dzieci będą marudzić o CN i Disney... I zdaje się o to Cyfrze chodziło.

Niech uważają, bo to może być argument za przejściem do Cyfrowego Polsatu. Tam te kanały są dostępne za niższą cenę pakietu. :wink:

 

Jednak już coś się rusza w tej sprawie. Wkrótce Animax będzie dostępny na Węgrzech i w Bułgarii (trwają testy na satelicie). Więc może w dalszej kolejności przyjdzie czas na Polskę (za jakieś pół roku ;)).

Z tego co wiem, Animax już jest dostępny na Węgrzech w DigiTV. :) Tyle, że tam dzieli czas antenowy z Minimaxem. Nie wiem jak tam, ale u nas właścicielem tego kanału był Canal+, teraz to Zig Zap. Po Zig Zapie wieczorami leci Hyper z anime. Może więc szykuje się mała rewolucja i Animax będzie wieczornym kanałem po Zig Zapie, a Hyper oddzieli się (o czym wielokrotnie dyskutowano np. w Review Teritory). :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem, Animax już jest dostępny na Węgrzech w DigiTV. :) Tyle, że tam dzieli czas antenowy z Minimaxem.
Zgadza się. Doprecyzowanie: Animax w DigiTV jest nadawany w dwóch językach: czeskim i rumuńskim. Węgry nie posiadają tego kanału w swoim narodowym języku.

Kiedyś przyjdzie czas na Polskę i szumne zapowiedzi wreszcie staną się faktem ;)

 

To tyle tytułem OT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

A to niespodzianka. Tylko trochę to dziwne, nie tak niedawno mówili, ze to kiepski pomysł SD + HD na jednym transponderze (o ile dobrze pamiętam). Być może to tylko sytuacja przejściowa (jakieś problemy z tym kanałem na transponderze Viacom).

 

Jest temacik pod tytułem MTV HD na Cyfrze - tam można kontynuować dyskusję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Cyfra+ prawdopodobnie już od 1 grudnia do swojej oferty dorzuci nowe kanały, które mają być szokiem telewizyjnym. Mowa oczywiście o nowej opcji dodatkowej. Będzie ona zawierała pięć znanych, ale niedostępnych dotychczas w Polsce stacji telewizyjnych. Będą to stacje telewizji francuskiej publicznej : France 2, France 3, France 4, France 5 i France Ô. Cena pakietu zawierającego kanały France Télévisions wyniesie 12 zł/m-c. Jjuż mogę sobie wyobraźić narzekania typu: za drogo, po co nam ten syf - ale mimo wszystko trzeba przyznać, że będzie to ciekawe uzupełnienie oferty programowej cyfry+. Jedyny minus to cena jaką sobie życzą za tą paczkę. Widzocznie szefowie Cyfry uznali za punkt honoru propagowanie kultury francuskiej w naszym kraju. A co z polskimi nadawcami ? Szczegóły na :arrow:http://www.dvbnews.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie te francuskie kanały to jakaś głupota. Dla kogo to ma być, dla Francuzów mieszkających w Polsce ? Który Polak to kupi za 12 zł. Ilu Polaków zna francuski ? Jeśli już to powinno to być za darmo w każdym pakiecie jako mało znaczący bonus. Teraz czekam na dołączenie publicznych kanałów hiszpańskich, włoskich, bułgarskich i rumuńskich (oczywiście w wersji oryginalnej i za dodatkową opłatą)...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...