Skocz do zawartości

Nowe kanały (C+)


fercom1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

mam pytanie czy działa komuś kanał polsat cafe w c+, bo u mnie nadal jest na liście, pomimo dzisiejszej

aktualizacji listy z tvn lingua i religia.tv :?:

 

u mnie na kanale 129 po polsat zdrowie i uroda (teraz polasat cafe) pisze aby skontaktować się z centrum telefonicznym...

jak na innych kodowanych kanałach pakietu c+ :lol:

a może czekają na zakodowanie w piątek test p2 na 128 i obydwa wyrzucą wówczas z oficjalnej listy kanałów :?:

 

czy ktoś ma jakieś informacje o tym :?::oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zajmująca się dystrybucją kanałów tematycznych spółka Program rozpoczęła rozmowy na temat wprowadzenia do polskich sieci kablowych i platform cyfrowych dwóch francuskich stacji muzycznych: C Music TV i MelodyZen.tv.

 

C Music TV nadaje wyłącznie teledyski i prezentuje muzykę filmową, współczesną muzykę klasyczną i chillout. Z kolei MelodyZen.tv to produkowana w HD stacja emitująca widoki przyrody do których można wybrać trzy ścieżki dźwiękowe: dźwięk z pokazywanego miejsca, muzykę relaksacyjną lub sesję relaksacyjną.

 

Oba kanały zaprezentowane zostały operatorom podczas XXXIII Międzynarodowej Konferencji i Wystawy PIKE 2008 w Zakopanem

info za http://www.wirtualnemedia_pl

 

- ja byłbym jak najbardziej za tymi kanałami w Cyfrze+. W końcu coś konkretnego mogłoby wzbogacić ich ofertę...

 

 

A ja bym był zatym zeby te kanały były w FTA jak na eurobird 9.0E.

Tak samo Nat Geo Music jest na Eutelsat W2 16,0 E w FTA tak i na hodbird powinien byc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta tvn Lingua, to nawet zabawna jest! :) Faktycznie bardzo pomyslowy kanal, szczegolnie dla dzieci i mlodziezy! Ale z ta Religia.tv, to jakas pomylka! Bo ja nie mam zamiaru za ksiezolikow w pay-tv jeszcze placic! :lol2: Szkoda tylko miejsca na transponderze...

 

Czy macie juz sygnal NGC z tej nowej frekwencji 10,796v? To transponder po TPS, ktory Cyfra+ ponoc dostanie. Ja nie odbieram nic. Jak juz moze wiecie, NGC od 22 pazdziernika bedzie nadawany z wyzej podanego transpondera 114...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy macie juz sygnal NGC z tej nowej frekwencji 10,796v? To transponder po TPS, ktory Cyfra+ ponoc dostanie. Ja nie odbieram nic. Jak juz moze wiecie, NGC od 22 pazdziernika bedzie nadawany z wyzej podanego transpondera 114...

Transponder jest wyłączony, albo przełączony do DVB-S2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coś dzisiaj się "podniecają" na forum dotyczącym Polsatu o możliwości dołąćzenia History Chanell HD :oops: a w cyfrze cisza na temat tego kanału.Szkoda by było gdyż to jeden z najlepszych kanałów pop.naukowych.Ci co go mają w kablówkach pieją z zachwytu nad nim :smile: Ojjj cyferka dałaby sromotnie d...gdy da się zrobić kolejny raz w ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coś dzisiaj się "podniecają" na forum dotyczącym Polsatu o możliwości dołąćzenia History Chanell HD :oops: a w cyfrze cisza na temat tego kanału.Szkoda by było gdyż to jeden z najlepszych kanałów pop.naukowych.Ci co go mają w kablówkach pieją z zachwytu nad nim :smile: Ojjj cyferka dałaby sromotnie d...gdy da się zrobić kolejny raz w ....
A jakie to znaki na ziemi i niebie wskazują na to,że tak ma być?Pozdrowienia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś nie miał flagowego Polsatu, to Polsat 2 był dla niego w pewnym sensie namiastką. Dla wielu abonentów, to spora strata.

 

Religia.tv jest całkiem sympatyczna. Na pewno o wiele bardziej inteligentna, niż media pana Rydzyka.

TVN Lingua na razie do mnie nie przemawia. zobaczymy, co będzie w przyszłości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki za offtop ale: Przepraszam nie w każdym miejscu Pl masz zasięg Polsatu po drugie boli mnie to iż Będąc za granicą napewno nie ujże Polsatu z siatki...więc Polsat2 był taką namiastką prawdziwego Polsatu!!:)Od kiedy Wydarzenia zniky z tv4 to wlasnie dzięki polsat2 byłem w stanie ogladac je za granicą coprawda moge kupic polsat cyfrowy ale....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz Polsat Info czy jak to zwał ... z Wydarzeniami :)

Chyba News :>

Ostatnio toczy się dyskusja o pojawieniu się Discovery HD w CP. Czyżby C+ nie chciała go też dołączyć? Może NGC robi problemy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...