Skocz do zawartości

T-Mobile Magenta


Gość bgmnt
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja jestem jednym z pierwszych posiadaczy Magenty. Zamówiłem jak tylko się pojawiła. Nawet sobie załatwiłem drugi dekoder (chyba za dychę czy piątaka miesięcznie) ale ten stary żeby zainstalować apkę bo konsultant mówił że pojdzie. Sam pozniej przyznał ze źle zrozumiał na szkoleniu haha. Mogłem zwrócić usługę bez kosztów ale  potrzebowałem światła i telefonu (śmiga na nim 30-40 mb niemal non stop ale mam farta z tego co czytam) a TV traktuję jako dodatek. Troche sie zawiodłem bo miał być mulitroom. W tej sprawie jak i w innych T-mobile od samego początku jest bombardowany na FB i tam sugeruję wylewać żale. Może to pomoże a może nie. czytałem tez kiedyś wątek o niemieckiej wersji i ludzie narzekali na forach. Z tego co czytam teraz to niemce cos tam zrobili. Także do dzieła, atakowac ich na FB)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem jednym z pierwszych posiadaczy Magenty. Zamówiłem jak tylko się pojawiła. Nawet sobie załatwiłem drugi dekoder (chyba za dychę czy piątaka miesięcznie) ale ten stary żeby zainstalować apkę bo konsultant mówił że pojdzie. Sam pozniej przyznał ze źle zrozumiał na szkoleniu haha. Mogłem zwrócić usługę bez kosztów ale  potrzebowałem światła i telefonu (śmiga na nim 30-40 mb niemal non stop ale mam farta z tego co czytam) a TV traktuję jako dodatek. Troche sie zawiodłem bo miał być mulitroom. W tej sprawie jak i w innych T-mobile od samego początku jest bombardowany na FB i tam sugeruję wylewać żale. Może to pomoże a może nie. czytałem tez kiedyś wątek o niemieckiej wersji i ludzie narzekali na forach. Z tego co czytam teraz to niemce cos tam zrobili. Także do dzieła, atakowac ich na FB)
Oj tak Multiroom by załatwił sprawę

Wysłane z mojego M2012K11AG przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam czasu czytać całej dyskusji, a muszę szybko podjąć decyzję. Czy na tym dekoderze można nagrywać wszystkie kanały czy tylko niektóre i czy nagrania można przewijać w przód i tył. Przewijanie nagrań do przodu jest dla mnie bardzo ważne. To, że nagrania są w chmurze mi nie przeszkadza, jak też to że są po jakimś czasie usuwane. Konsultant mówił, że można przewijać do przodu, a ja czytam że nie. Można tylko cofnąć od początku, więc nawet dowolnie do tyłu nie można przewijać, można zrobić pauzę, i przejść do tv na żywo czyli nie można dowolnie przewijać nagrań w przód.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Adamk102 napisał(a):

Oj tak Multiroom by załatwił sprawę emoji6.png

Wysłane z mojego M2012K11AG przy użyciu Tapatalka
 

jeszcze do niedawna ludzie sprzedawali dekodery ale to była rzadkość , jeden z ostatnich poszedł za 429 zyla. Od czerwca T-mobile zmienił umowę i teraz tylko użycza sprzęt. Takze dekodery moga sie pojawić znowu za niecały rok ... Boją sie mutliroomu i apek na TV bo se tak wyliczyli i taką strategię przyjęli.

10 minut temu, stef63 napisał(a):

Nie mam czasu czytać całej dyskusji, a muszę szybko podjąć decyzję. Czy na tym dekoderze można nagrywać wszystkie kanały czy tylko niektóre i czy nagrania można przewijać w przód i tył. Przewijanie nagrań do przodu jest dla mnie bardzo ważne. To, że nagrania są w chmurze mi nie przeszkadza, jak też to że są po jakimś czasie usuwane. Konsultant mówił, że można przewijać do przodu, a ja czytam że nie. Można tylko cofnąć od początku, więc nawet dowolnie do tyłu nie można przewijać, można zrobić pauzę, i przejść do tv na żywo czyli nie można dowolnie przewijać nagrań w przód.

są kanały ze można przewijać w przód np HBO a sa takie ze nic nie przewiniesz tylko jest pauza (np Metro) i sa takie ze nawet nie nagrasz. Jest lista co mozna na jakim kanale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, stef63 napisał(a):

Większości kanałów, które oglądam nie da się nagrać. I przed chwilą konsultant poinformował mnie, że  nie da się nagrań przewijać do przodu. Więc dla mnie odpada.

Chyba żadna telewizja internetowa od naszych popularnych dostawców nie da ci tego co chcesz. Ja mam tez klasyczna kablówkę i dysk podłączony do TV i nagrywam/przewijam co chcę. Rozwiązania przez satelite + dekoder w dyskiem tez chyba to mają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
W dniu 21.10.2023 o 14:08, dejvqu napisał(a):

Hej. Również jestem ciekaw czy będzie Multiroom. 

Dodatkowo ktoś może mi doradzić czy jak dokupię dekoder Kaon (ten starszy) to uzyskam możliwość multiroomu? . 

Nie da sie bo tam jest Android TV a na to nie ma apki. Ja niestandardowymi metodami zainstalowałem ale zawiesza się. Temat multi i Android TV jest wałkowany od ponad roku. I może się coś pojawic n a dniach albo wogóle. Żadnych planów i zapowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Do Magenta TV dodano nowe kanały: (edit: poprawka listy plus link do listy kanałów)

 

- Museum 4K

- MyZen 4K

- TVP Nauka

- TVP Alfa (x2)

- Viasaty (Polsat History, Explore i Nature)

- AXNy (podstawowy, Black, Spin, White)

- Epic Drama HD

 

Aktualna lista kanałów - 09.11.2023

 

Oprócz tego Foxy zamieniły się w FX. Doszło w sumie 12 kanałów.

 

Szkoda że nic z muzycznych, brakuje mi MTV 80's czy polskiego kanału JAZZ... Dziwi nieco dodawanie kanałów w SD w 2023 roku, no ale cóż... Dopiero co dodali 12 kanałów, teraz dodali kolejne 12. To się chwali. :)

Edytowane przez mclusky
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Telewizja MAX w Play ma 172 kanały w tym 3 kanały 4K. Magenta TV ma teraz 176 kanałów (i to nie licząc dubli) w tym 6 kanałów 4K.

 

W zeszłym miesiącu jeśli chodzi o promki to było lepiej, bo dobierając do światłowodu, wszystkie kanały (poza Canal+) były po 10 zł/msc przez pół roku. Obecnie jest to 20 zł/msc na 3 miesiące. Nawet niektórzy konsultanci odradzają branie teraz tv, i zalecają z wstrzymaniem się do grudnia na promki. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, mclusky napisał(a):

Telewizja MAX w Play ma 172 kanały w tym 3 kanały 4K. Magenta TV ma teraz 176 kanałów (i to nie licząc dubli) w tym 6 kanałów 4K.

Jak zwykle telewizja dla tych, którzy są przykuci do dekodera w salonie.

W aplikacji mobilnej nie ma dostępnych kanałów z paczki TVP, Polsatu i TVN, po za wyjątkami jak TVN24, TVP Seriale i TVP HD.

W Play Now przynajmniej większość kanałów jest w aplikacji.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...