Skocz do zawartości

Muzyczne stacje telewizyjne


Oliver S-c
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

http://video.virginradioitaly.it/tv/channel/show/id/10

 

Wygląda na to,że znalazłem alternatywę dla kodowanych VH1 Europe czy VH1 Classic.

W tą sobotę trafiłem na włoski kanał Legend TV,który nadaje bardzo dużo muzyki z lat 60-tych,70-tych,80-tych,90-tych i po 2000 roku.Kanał na chwilę obecną nie nadaje reklam.Jakość obrazu jak dla mnie bardzo dobra.

 

Na tej stronie znajdują się także kanały Virgin Radio TV,który nadaje ROCK non stop.Od klasyki aż po czasy współczesne,oraz TOP 40 TV,który nadaje muzykę głównie z 2010 roku,czasami puszczą jakiś starszy kawałek,który jest oznaczony jako History TOP 40.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Ostatnimi czasy często oglądam kanał 4hit-316nr. w n-box,to co tam jest pokazywane jest dla mnie kwintesencją prawdziwej telewizji muzycznej.

są tam pasma z różną muzyką:rock,pop,dance,trance mają sporo klipów z lat 80 czy '90.

Widziałem tam np.Mike Oldfield'a,Alphaville,La bouche,aquagen,Armin van buuren,naprawde szeroki wachlarz muzyki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy bułgarski City TV jednak pozostanie na 0,8W? Kanał miał opuścić tę pozycję 8 sierpnia, ale nadaje nadal. Sprawa przenosin na 45E jakby ucichła, bo i na forum internetowym forum.city.bg nie ma nic o tych zamiarach. Ponadto wykasowano ze strony głównej city.bg informacje o wyłączeniu 8 sierpnia przekazu na 0,8W.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy bułgarski City TV jednak pozostanie na 0,8W? Kanał miał opuścić tę pozycję 8 sierpnia,
Może podpisali dobrą umowę co do dalszego wynajmowania miejsca na transponderze. ;)

 

Sprawa przenosin na 45E jakby ucichła,
Na 45E także nadają, transponder w DVB-S2, dobry sygnał.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

VIVA UK to straszna nuda. Mieszanka wszystkiego co możliwe (programy MTV, kreskówki jak np. South Park, serial Dwóch i pół), no a muzyka zajmuje raczej mniejszą część programu. A o oprawie graficznej już nawet nie będę mówił. Oprócz loga to prawie wszystko jest identyczne jak na kanałach tematycznych MTV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tego na Vivie UK od 7:00 do 10:00 naszego czasu są emitowane telezakupy.A od 17:00 do 3 w nocy są emitowane seriale,niestety :(

Czyli muzyka w ciągu dnia tylko od 10:00 do 17:00.

Oto ramówka kanału: http://uk-tv-guide.com/list/Viva/7+November+2010/

To rozumiem ,to taki wtedy pseudko kolejny kanał muzyczny ...dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Z góry przepraszam za powtórzenia ale nie przeglądałem całego wątku. Ostatnio trochę szukałem na satelicie Hotbird różnych kanałów i oprócz polskich stacji muzycznych znalazłem takie oto zagraniczne:

GEM Music

PMC Music

Deejay TV

EBC.1

Iran Music

E4Me.TV

RU TV

Music Box Russia

TV Persia One

Finest TV

JCTV

102.5 HIT CH

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Muszę wyjaśnić kilka kwestii związanych z artykułem zatytułowanym: "MTV Music od lutego w Sky UK", który dziś się pojawił na łamach SATKurier.pl i który znajduje się tutaj: https://satkurier.pl/news/62679/mtv-musi ... ky-uk.html

 

Po pierwsze: MTV Music już jest od dłuższego czasu w Sky UK (6 miesięcy bądź nawet dłużej) - nadaje w miejscu, gdzie wcześniej nadawało MTV Trax, o identyfikacji "MTV Trax".

Jedyna różnica, która będzie widoczna po 1 lutym będzie taka, że MTV Music nadawać będzie podwójnie w ramach Sky na tp. 11895, w miejscu MTV Trax (PID V: 2368) z rozdzielczością 320x576 i w miejscu MTV UK (PID V: 2323) z rozdzielczością 544x576.

 

Po drugie: Artykuł prawie mija się z rzeczywistością - MTV Music nie emituje koncertów, a tym bardziej w wersji Live. Wywiadów z artystami też nie pokazuje. Na kanale non-stop lecą tylko klipy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...