Skocz do zawartości

Muzyczne stacje telewizyjne


Oliver S-c
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pytałam tylko z ciekawości ,wiem ,że te stacje nadają też w jakości SD ,ale tam nic nie pisze o takim formacie ,z tego co się orientuje jest teraz niekodowany przekaz NationalGeografic HD (tylko ,że w języku angielskim)

Na pozycji 5 W nadaje francuski kanał NRJ 12 kiedyś jak pamiętam był dostępny na Astrze wtedy pokazali fragmenty koncertu w Chinach Jean Michel Jarre'a ,można było też zobaczyć innych francuskich wykonawców m.in Mylene Farmer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Deluxe Music grozi upadłość

 

Niemieckiej firmie Deluxe Television, będącej nadawcą niekodowanego kanału muzycznego Deluxe Music, grozi upadłość. Kanał, który jest alternatywą dla MTV, może zostać zamknięty. Sąd Rejonowy w Monachium wszczął postępowanie upadłościowe przeciwko nadawcy z siedzibą w Ismaning. Został już powołany syndyk, który na pewno ograniczy działalność firmy. Nie wiadomo, jak nowa sytuacja wpłynie na dalsze nadawanie kanału Deluxe Music.

 

za: satkurier.pl więcej: https://satkurier.pl/news/72026/deluxe-music-zakonczy-nadawanie.html?utm_source=feedburner

 

no to wychodzi na to że w 2012 znikną dwa najciekawsze obecnie kanały muzyczne - Czwórka Polskie Radio z Wizją i DELUXE MUSIC. A mi się marzyło, że jak nadają Lounge w HD to może i kiedyś główną antenę dadzą w HD. Żal zwłaszcza ze względu na Satrurady Night Disco i Night Flight Deluxe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

Ten kanał to taki VH1 Classic - wersja darmowa.Widocznie te wstawki z wróżkami pozwalają się im utrzymać.

 

Kanał można oglądać także przez Internet: http://www.groundllc.com/

Szkoda,że nikt w Polsce nikt nie chce uruchomić kanału muzycznego tylko ze starszą muzyką z lat 70-tych,80-tych i 90-tych.0 współczesnych hitów.Taki kanał miałby wzięcie.Był TV Disco,ale niestety kanał postawił na Disco Polo i nadal mamy lukę na Naszym rynku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Całkiem niezłą zagraniczną stacją muzyczną jest RTL 102,5-włoski kanał.

Dokładnie rzecz ujmując,jest to telewizyjna transmisja radiowa.Ale fajnie się ogląda teledyski.Słuchacze czatują też

Muzyka....hmmm,nieraz jakieś znane,stare hity oraz współczesne przeboje.Tak czy inaczej stacja GITES.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na satelicie Astra 19,2 E jest też coś podobnego Hitradio O3 - czyli takie radio w telewizji ,na ekranie są okładki płyt więc wiadomo co leci i co za chwilę poleci ,muzyka raczej zorientowana w stronę popu ,dużo wykonawców niemieckojęzycznych

Na Astrze 23,5 E jest czeska stacja Ocko i holenderska Dance Trippin TV

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dla mnie format obrazu nie ma większego znaczenia.Ważne jest to,że i tak E4ME TV ma lepszą playlistę niż 4 FUN TV i Eska TV (wiele utworów,które są na E4ME TV nie spotkałem w Naszych kanałach muzycznych),ale to tylko moje zdanie.

 

Największą wadą OJOM TV było to,że był bardzo zaśmiecony ekran,gorzej niż u Nas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...