Skocz do zawartości

Muzyczne stacje telewizyjne


Oliver S-c
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące temu...

W obecnych czasach jest nierealne, aby w nietematycznym/regionalnym MTV były klipy i programy muzyczne przez 24 godziny.

Jak okazuje się, realne i jak najbardziej do logo MTV Romania warto by dodać dopisek "Music Television".

MTV Romania = 100% muzyki!

 

Ramówka MTV Romania:

http://programetv.program24.ro/post/mtv ... -ziua.html

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

0,5 Roku temu (cztery posty wyżej), napisałem:

 

VIVA 
Viva Österreich 
Deluxe Music 
iMusic 1 
GoTV 
Hitradio OE3
+
D17

 

czy w ciągu tego pół roku doszły jakieś muzyczne kanały z popularnej "Astry" ? :)

 

PS.

oczywiście kanał iMusic 1 przestał nadawać kilka tygodni temu, wygląda na to, że chyba nie ma nic nowego :cry:

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...

Ostatnio co nie włączam Deluxe Music w ciągu tygodnia,to lecą jakieś współczesne utwory z Naszej Eski. Kiedyś nie do pomyślenia było,aby tam poleciał David Guetta. Patrząc na ramówkę,to jedynie w weekendy pozostało najwięcej pasm ze starszą muzyką.....a wcześniej na starsze utwory z lat 80-tych można było natrafić praktycznie w każdym paśmie,a teraz widocznie próbują zastępować Vivę....Wielka szkoda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

A teraz muzyka z innej półki. Wielka szkoda, że NC+ nie uzupełnia portfolio kanałów z muzyką klasyczną, choć poniekąd wiadomo, że mało ludzi tego słucha. Mam na myśli Mezzo Live HD oraz C Music HD. Zwłaszcza ten drugi brytyjski kanał nie tyle konkuruje z Mezzo, a wręcz się z nim uzupełnia. Mezzo i tak jest dodatkowo płatne, a dołączenie do pakietu Mezzo Live HD oraz C Music HD na wzór paczki np: History + H2 chyba nie stanowiło by dla NC+ problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Jak widać na zapie, MTV Idol HD France korzysta także z głównego archiwum MTV Networks Europe/VIMN, gdyż wyemitował dziś klip "Teardrops" Womack & Womack pochodzący z wideoteki MTV Europe. A na zapie jest kultowy końcowy strap, który używała telewizja MTV w latach 1987-1998. Niestety nie udało mi się zaobserwować całego klipu, stąd tylko końcowy materiał.

 

8d77f0df2586e427adc605eee1b3b16d.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ostatnio odkryłem dzięki smart tv :Vevo tv,całodobowy kanał muzyczny.Powiem tak,to jest prawdziwa telewizja muzyczna;jak Mtv za dawnych czasów,klipy tak nowe,ze w żadnej polskiej tv ich nie widziałem,a nawet w Mtv Dance,hits,rocks.Wzorowa Jakość Hd,aż chce sie oglądać.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Moja lista darmowych kanałów przedstawia się tak, (z HB + Astra)

 

1. Eska

2. Stars.tv

3. 4fun.tv

4. 4fun hits

5. 4fun fit&dance

6. Vox

7. RTL 102.5

8. Deluxe music

9. D 17

10. GoTV 

11. Hitradio OE3

12. i 13. Vivy niemieckie

 

Piszę o tym tutaj z pytaniem czy z zagranicznych kanałów jest coś darmowego, co mógłbym dodać do listy?

 

- disco polo mnie nie interesuje, dlatego brak polo tv, power tv itd., 

- arabska muzyka też mnie nie interesuje (chyba tylko Arash z tamtych rejonów, noi jeszcze może Nadia Ali :D)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muzyczne kanały FTA 28E - 4W

28E Astra2
UK : Now Music, Aka, Vintage, Heart, Capital, Clubland, Chilled, Viva, Kiss, TheBox, Smash Hits, Kerrang
Indie : B4U Music, Zing
Wiązka UK : Flava, Bliss, Scuzz, ChartShow Dance, Starz, The Vault, ChartShow, Heat, Magic

23,5E Astra3
Czechy : Ocko, Rebel

19,2E Astra
Niemcy: DeluxeMusic, Viva
Austria : GoTV, Viva
Francja: D17

16E Eutelsat
Bułgaria: The Voice, Magic
Inne: PinkFolk, BNMusic, HayatMusic, Duga, KCN Music2, Folk+, MKTV

13E HotBird
Polska: Eska, 4funDance, 4funHits, 4fun, Stars, Vox, Power, Polo
Włochy: RTL 102.5, RadionorbaTV, RadioItaliaTV, Muzik
Iran: Nex1, PMC
Rosja: MusicBox Ru
USA : JCTV

9E Eurobird
Niemcy: Viva, DeluxeMusic
Rosja: RuTV
Francja: W9 Suisse

7E Eutelsat
Turcja: Powerturk

4.8E Astra4
Ukraina: RuMusic, A-One

0.8W Thor
Rumunia: 1Music, UTV
 
4W Amos
Ukraina: MusicBox UA, M1, M2, OTV
Rosja: JCTV Ru
 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...