Skocz do zawartości

Muzyczne stacje telewizyjne


Oliver S-c
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Lepiej nie czekać aż coś włączą albo nie włączą, odkodują albo nie odkodują. Lepiej skorzystać z tego, co jest już teraz. A jest całkiem sporo — na kilkunastu pozycjach satelitarnych nadaje około siedemdziesięciu kanałów muzycznych FTA. I zawsze gdzieś dobrze grają.

 

mps.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mprw To prawda jeśli ktoś poszuka to znajdzie na pewno coś dla siebie!

 

@adamkielar62 Kanał Ulisse należy niestety do grupy kanałów o internetowej jakości obrazu i dźwięku. Ale miejmy nadzieje że to się odmieni w niedalekiej przyszłości...

 

Osobiście dość często oglądam DEE JAY i mimo włoskiego języka za którym nie przepadam różnorodną muzykę tam puszczają czego brakuje w naszych Polskich kanałach muzycznych. A wczorajszy koncert na żywo zespołu PLACEBO tylko zadziałał na korzyść dla tego kanału w moich oczach 8) Przydało by się jeszcze EPG i nie widzę lepiej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Si Gi napisał

@adamkielar62 Kanał Ulisse należy niestety do grupy kanałów o internetowej jakości obrazu i dźwięku. Ale miejmy nadzieje że to się odmieni w niedalekiej przyszłości...
.To fakt ,masz rację .Jest mowa o tym w wątku nowości na HotBirdzie,wymieniłem go ze względu "na sztukę".
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

czy jakieś kanały z rodziny MTV (VIVY i VH1) można oglądać za darmo? Oczywiście poza MTV De, VIVA De i VIVA PL. Szczególnie zależy mi na VIVIE Hu i Swiss oraz MTV Dance. Chodzi mi przede wszystkim o Astrę, ale nie tylko. Jestem zielony w temacie TV SAT, więc proszę o wyrozumiałość. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Bloo411, jesteś tego całkowicie pewien? :shock:

czy jakieś kanały z rodziny MTV (VIVY i VH1) można oglądać za darmo?
Wyżej @mprw przygotował fajny wykaz kanałów, jakbyś na niego zerknął, to byś wiedział, że na satelicie są jeszcze MTV Turcja (42E), MTV Russia (40E), MTV Ukraine (4W) i MTV Italia (12,5W). Z tych wszystkich stacji, zdecydowanie najciekawszym jak dla mnie jest wersja włoska. Wymieniłem tylko te, które w Polsce da się najłatwiej odebrać, ponieważ dochodzi jeszcze MTV Arabia z 7E.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Clubland z 28,5 E ma dziś problemy z emisją. Przez dwie godziny była nadawana tylko grafika z SMS-ami i belki z rzekomo nadawanymi teledyskami.

fa451da55ae52050med.jpg

Normalna emisja wróciła ok. 23:15. Włączyłem na ten kanał o 0:30 i znów mają problem. Tym razem na ekranie jest tylko ciemność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od 4 stycznia, ściśle sprofilowany kanał muzyczny Latina F został przesunięty na satelitę Intelsat 12 (45E) z Thor 3 (0,8W). Odbiór w Polsce z nowej pozycji nie powinien stanowić problemu już z anten 80 cm.

Dodam, że emisję z 0,8W wyłączono 4 stycznia o godzinie 9:30 (w tym czasie oglądałem ten kanał, a w prawym dolnym rogu przesuwał się pasek tekstowy z informacją o przenosinach). Tuż przed zakończeniem przekazu, zaczął "przycinać" obraz i dźwięk, po ok. 1 minucie pojawił się czarny ekran. Od razu też usunięto identyfikator kanału.

 

Więcej w newsie na satkurier.pl>>>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest mi bardzo szkoda węgierskiego kanału Muzsika TV. Fajna stacja, a tak naprawdę przekonałem się dopiero w ostatni dzień jej nadawania. Z początku myślałem, że ten kanał puszcza tylko węgierską muzykę, ale tak nie jest. Emituje (a raczej już emitował) koncerty różnych gwiazd jak np. Bon Jovi, czy Madonna. Z tekstów Madonny do publiczności wywnioskowałem, że jej koncert (zrobiłem zdjęcia) był nagrywany w Londynie. Nie wiem, co stało się z kanałem, był to stosunkowo nowy program, który na satelicie Thor 0,8W nadawał od kilku tygodni.

 

moto0421g.jpgmoto0423.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem ciekawego linka do poszukiwań na niebie muzyki.

http://www.satage.com/musictv.php

W tym wykazie ani ładu ani składu (chodzi o to że jest Hotbird a za chwile Thor lub jakiś inny satelita) + rażące błędy m.in CNN która z muzyką ma nie wiele wspólnego :shock:

Tutaj troszkę lepszy wykaz (bez wpadek) muzycznych stacji telewizyjnych FTA: :)

http://www.flysat.com/tv-music.php

Ten wykaz chociaż ma ręce i nogi. :brawo:

A tutaj jeszcze jeden wykaz wg. mnie bardziej szczegółowy :smile:

http://pl.kingofsat.net/find2.php?pos=& ... ordre=freq

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...