Skocz do zawartości

Muzyczne stacje telewizyjne


Oliver S-c
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@orange

Również tęsknię za Tele Melody - historią muzyki i muzycznymi kanałami NRJ.

 

@pawel_N

Może "codziennie", to za dużo powiedziane, ale ja się spotykam bardzo często z polskimi teledyskami na 4Music, w końcu to moja ulubiona stacja muzyczna, VIVA PL, iMUSIC1, Jamba TV się za nim chowają.

Lubię 4Music, dlatego, że emitują na nim różne rodzaje teledysków, od dance po rock.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Czy ktoś zauważył że włosi słabo wypadają RTL 102.5, DEE JAY, VIRGIN RADIO TV, NUMBER ONE CHANNEL ( ID. VIDEOBERGAMO) brak nowości cały czas ta sama muzyka na ten przykład lepiej wypada iran e4me,Tv Persian one, Pmc. Gem music ale więcej nowości i polska 4fun.tv, eska tv, czwórka. rebel tv i polo tv i szybciej lecą nowe utwory mówie o hotbirdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

VIRGIN RADIO TV to najlepszy kanał muzyczny jaki obecnie mogę oglądać i na pewno jego zadaniem nie jest prześciganie się w puszczaniu nowości, jak Eska czy Viva... Jest to jedyny kanał na którym o każdej porze dnia bez względu na to jakie jest akurat pasmo można trafić na Queen, Dire Straits, The Police i inne tego typu zespoły, a w paśmie Garage Revolver można trafić nawet na Presleya, Dylana czy Creedence Clearwater Revival. Również dzięki tej stacji poznałem kilku ciekawych włoskich wykonawców jak np. Vasco Rossi. Współczesna muzyka też leci często, jest to jednak jedyny kanał, na którym nawet od nowości mnie raczej nie odrzuca (nawet na Rebelu zdarza się dużo więcej syfu wśród nowości).

Także VIRGIN RADIO TV rządzi! Przy braku VH1 Classic to najlepsza stacja jaka mogła mi się trafić. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Też polecam Virgin Radio TV, bardzo porządna rockowa stacja, nawet nowsze kawałki które puszczają da się słuchać. Jak puścili RHCP a zaraz potem AC/DC to odlot na całego, jakby jeszcze RATM dali ehh. Na rebelu różnie z nowościami jest ("uwielbiam" grupy "indie" gdzie przez cały utwór, z stałym tempem, walą ten sam dźwięk na gitarze i perkusji).

 

E4me niby fajnie że jest różnorodne bo mają więcej widzów = więcej pieniędzy, mogą się rozwijać, ale niestety niezbyt często jest tam co oglądać, jako że interesuje mnie głównie rock (ale nie najnowsze single Nickelbacka, na które często tam wpadam), trochę alternatywa (NIN). Aczkolwiek pasmo guest w którym leciał ostatnio przez 5 godzin Queen - rewelacja.

 

RTL 102.5 wkurza, nie tylko mnie, ze względu na kończenie utworów przed końcem i mase pogadanek, ale warto czasem zajrzeć, choćby żeby usłyszeć nowy singiel RHCP :P

 

Dee Jay, Gem'ów, 4fun'ów i innych nie skomentuje bo *umc umc* potrafię zrobić własnymi ustami, puściłbym jeszcze jakiś polifoniczny dzwonek i miałbym to samo co na nich leci, a jaka oszczędność prądu :roll: Ogólnie mam awersje do pop'u, może przez to, że kiedyś byłem "biernym słuchaczem". Patrząc gdzie ten gatunek zmierza raczej się to nie zmieni, jak tylko słyszę słowa "in da clubz" czy "on da flur" to przynajmniej wiem co się szykuje i mogę odrazu przełączyć, tyle dobrego z wtórności lirycznej tego gatunku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Czy ktoś mógłby polecić jakiś kanał muzyczny emitujący tylko lub w dużej mierze teledyski z lat 80. i 90.? Wiem, że Deluxe Music na Astrze 19,2E nadaje czasami taką muzykę (w poniedziałki o 20.00 leci nawet pasmo z teledyskami z lat 80.), poza tym warto wymienić też Bliss, The Vault i Vintage TV (Eurobird 28,5E; czasami nadają teledyski z lat 80. i 90.). Na Vintage TV denerwują mnie jedynie audycje gadane, kiedy nie nadają żadnych teledysków. Poza tym na vh1 Europe w czwartki od 22.30 do 23.00 nadawane są teledyski eighties (ale tylko przez pół godziny!). Jesteście w stanie polecić mi coś jeszcze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Kontynuuję rozmowę w odpowiednim wątku

Dla mnie najlepsza opcją było by stworzenie stacji w stylu Deluxe Music [...] w Polsce nie ma stacji muzycznej prezentującą muzykę 70" 80" 90" [...]

Jest już na rynku Deluxe Music DE, więc po co ma powstawać coś takiego samego w PL? Teledyski lecą i tak po angielsku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Jeżeli dobrze zauważyłam to na pozycji 12,5 W (satelita Atlantic Bird) nadają dwie włoskie stacje MTV Music Italia HD ,MTV Italia HD obie niekodowane (a przynajmniej tak wynika z opisu) miła niespodzianka zwłaszcza,że nawet Niemcy zakodowali MTV

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...