Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

W TVN7 zatrzymali się na 2007 roku. Nowszych filmów właściwie brak -czasem 1 na miesiąc.

Nie wiem, może to wynika z ich koncesji. Jest też duuuuuużo powtórek

 

Obejrzałeś już wszystkie filmy sprzed 2007 roku emitowane na TVN7?

Zazdroszczę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W TVN7 zatrzymali się na 2007 roku. Nowszych filmów właściwie brak -czasem 1 na miesiąc.

Ilość nowszych filmów niż z roku 2007 w ostatnim czasie:

-Grudzień: 15

-Listopad: 12

-Październik: 9

-Wrzesień: 10

Parę dni temu zwróciłem Ci uwagę na Twój brak wiedzy w innym wątku - kilka tygodni temu również. Może zacznij wreszcie weryfikować cokolwiek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza ciekawym repertuarem filmowym cenię sobie TVN 7 również za to, że w przeciwieństwie do głównego TVN-u nie zaśmieca obrazu zbędnymi grafikami typu "za chwilę", "następnie", czy też tytułem aktualnie nadawanej audycji po przerwie reklamowej, a także nie zakłóca muzyki na napisach końcowych nachalnym, gadającym lektorem. Nie przeszkadza mi to, że niektóre filmy są powtarzane z głównego TVN-u, bo właśnie wtedy oglądam je bardzo chętnie na TVN 7. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najważniejsze, że codziennie wieczorem emitują przynajmniej te dwa filmy. To chyba jedyna taka stacja w DVB-T. Właściwie, to właśnie za to cenię ich najbardziej, bo na seriale (poza tymi emitowanymi na FOX) nie znajduje czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Za forum tvnfakty.pl:

 

Styczeń 2014 TVN7

 

Premiery: Gwiazdka Laury i tajemniczy smok Nian (2009), Twój na zawsze (2010)

 

Mrówka Z (1998), Loch Ness (1996), Pół żartem, pół serio (1959), Grease (1978), Grease 2 (1982), Tequila Sunrise 1988), Elżbieta: Złoty wiek (2007), Nigdy nie będę twoja (2007), Rodzina Addamsów (1991), Wieczne zło (2003), Hotel dla psów (2009), Kto zabił moją córkę? (1994), Szybki jak błyskawica (1990), Polowanie na "Czerwony Październik" (1990), Cud na Dzikim Zachodzie (1992), Tata i skaut (1994), Joe kontra wulkan (1990), Siła pomsty (1986), Smocza Lanca: Smoki schyłku jesieni (2008), Mały romans (1979), Śniadanie u Tiffany'ego (1961), Zielone berety (1968), Otchłań (2010), Za pięć dwunasta (2007), Mściciel (2006), Blef Coogana (1968), Na rozstaju (1994), Historia przemocy (2005), Stary, kocham cię (2009), Statek widmo (2002), Kit Kittredge: Amerykańska dziewczyna (2008), Rój (1978), Ach, jak cudowna jest panama (2006), Partner (1996), Marsjanie atakują (1996), Eliksir miłości (1992), Indianin w kredensie (1995), Wymarzony kawaler (2008), Wyspa skarbów (1990), Zaginiony w akcji (1984), Synowie mafii (2001), Ira i Abby (2006), Morderczy przyjaciel (1993), Sahara (2005), Gliniarz z Beverly Hills (1984), Iskra (1998), Biker Boyz (2003), Droga do szczęścia (2008), Nocny jastrząb (1981), Miejski obłęd (1997), Pierwszy po Bogu (2005), Podróż do nowej Ziemi (2005), Rodzina Addamsów 2 (1993), Ludzie koty (1982), Wujaszek Buck (1989), S. Darko (2009), Mania, czy Ania (2007), Cela II (2009), Kangur Jack (2003), Przesyłka ekspresowa (2010), Zatrzymani w czasie (2002), Milion lat przed naszą erą (1966), Wysłannik przyszłości (1997), Pod prąd (2009), Nie płacz, kochanie (2007), Świadek (1985), Dzika banda (1969), Mały Nowy Jork (2009), Grudniowi chłopcy (2007), Świt żywych trupów (2004), Bumerang (1992), Przepis na kataklizm (2003), Nie tylko taniec (2009), Smętarz dla zwierzaków 2 (1992), Kapitana Deake'a wyprawa po nieśmiertelność (2009), Podróż przedślubna (1999), Coma (1978), Grinch: Świąt nie będzie (2000), Świąteczna ucieczka (1992), Nietykalni (1987), Zaginiony w akcji 2 (1985), Jestem sam (2001), Yakuza (1974), Półmrok (2006), Libertyn (2000)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem z zaprogramowanymi "przerwami" "Śniadanie u Tiffany'ego" - to lektura obowiązkowa.

I muzyka i piosenka.

To akurat tłumaczenie z tego filmu - czy dosłowne?:

Dwoje włóczęgów

wyruszyło w świat.

Na świecie jest tyle

do obejrzenia!

Wędrujemy do samego

krańca tęczy.

Czeka tuż za zakrętem

mój wierny druh.

Księżycowa rzeka i ja.

i podobne:

Nad rzeką sierp księżyca lśni

Z nią płyną moje sny

hen w dal

O wielka rzeko, o dobra wodo

Gdzie płyną twe fale, tam pójdę i ja

 

Rozbitków dwoje płynie w dal

chcą poznać wielki świat

w tę noc

O, druhowie dwaj z dawnych dni

Na zawsze ja i ty

Mój Huckleberry Finn

Moon River i my

Księżycowa rzeko, szersza od mili

Któregoś dnia przekroczę Cię w wielkim stylu

Stwórco marzeń i łamaczu serc

Gdziekolwiek się udasz będę podążać za Tobą

 

Dwoje włóczęgów, wyrusza by zobaczyć świat

Jest tyle zakątków świata do zobaczenia

Jesteśmy na tym samym końcu tęczy

Czekamy aż dotrzemy do zakrętu

Mój najlepszy przyjaciel, Księżycowa Rzeka i ja

 

Księżycowa rzeko, szersza od mili

Któregoś dnia przekroczę Cię w wielkim stylu

Stwórco marzeń i łamaczu serc

Gdziekolwiek się udasz będę podążać za Tobą

 

Dwoje włóczęgów, wyrusza by zobaczyć świat

Jest tyle zakątków świata do zobaczenia

Jesteśmy na tym samym końcu tęczy

Czekamy aż dotrzemy do zakrętu

Mój najlepszy przyjaciel, Księżycowa Rzeka i ja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Film na pewno hmm... epicki, trzymający za serce - zwłaszcza końcowa scena, a piosenka "Moon River", no cóż... ponadczasowa. Znakomita w wielu wydaniach.

http://bulba7.wrzuta.pl/audio/4Wm7ODTNQhx/henry_mancini_-_moon_river

http://www.youtube.com/watch?v=BOByH_iOn88

 

Genialna, zjawiskowa, niepowtarzalna Audrey Hepburn

No i Pułkownik John "Hannibal" Smith jaki młodziutki :)

 

//

 

@matik

 

Dzięki Mistrzu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również uwielbiam filmy z Audrey Hepburn, dlatego już dawno kupiłem sobie ten film na DVD (a ostatnio też na Blu-ray - niestety to wydanie ma poważną wadę - dla niektórych lubiących lektora, mianowicie dźwięk mono!), żeby od czasu do czasu wracać do tej sceny z piosenką.

 

@bogdan425:

Drugie tłumaczenie piękne, choć nie wierne. ;) Ja tam zawsze oglądam w oryginale i nie przejmuję się kwestiami przekładu. Czy na TVN7 była do wyboru oryginalna ścieżka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...