Skocz do zawartości

Platforma n a kanaly FTA z Astry


jakubs
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Uaktualniono listę kanałów. Doszło parę ciekawych, jak Trace TV, 102,5 Hit Channel, F Men, Sport Italia. Coraz bardziej denerwuje mnie jednak brak możliwości ustawienia kanałów wg własnego widzimisie. Dlaczego Fashion Tv jest na 77, a F Men na 162???, podobnie 102,5 oraz Trace TV.Co prawda z Hot Birda, a nie z Astry, ale nie wiedziałem w który temat wrzucić.
Z Trace TV to się chyba pośpiszyli gdyż wróciła do kodowania i dostępna jest tylko w C+.Pozdrowienia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy jeśli teraz założe monoblocka do n-ki to czy w tej chwili bedzie on działał poprawnie???

czy na monoblocku można odbierać tylko HB na "n-ce" bez problemu???

 

********************************

 

nie umieściłem tego umyślnie ale już jest tak jak powinno być :)

a PW poprostu nie zauważyłem :oops:

 

więc odpowie mi ktoś na pyanie powyżej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Upublicznię to. Dwa razy poprzez PW, zwróciłem się do Ciebie - vasil7 - w sprawie obraźliwego emblematu. Odpowiedzi nie ma i brak jest z Twojej strony jakiejkolwiek reakcji.

Ani w słowach pisanych, czy też obrazkowych lub w innych tego rodzaju wyrażeniach, na naszym Forum, nie będziemy tego tolerować.

Pokaż, że POLAK POTRAFI - to Twój podpis. Czy pokażesz ??, czy też, Twoja przygoda, na naszym Forum dziś się zakończy :?: .

To naprawdę ostania szansa - zmień swój image!.

 

vasil7 - witaj wśród swoich i zapraszam na Forum.

 

-pozdrawiam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze najlepiej jest miec mozliwosc poukaldania kanalow wedle wlasnego uznania szkoda, ze nasze platformy tego nie rozumieja

Po co braliście wasze(platformy) :?::lol: trzeba było wziąć naszą :!::!: i list byście mieli tyle że pomysłów na nazwy by Wam zabrakło :!::lol::lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co myslicie bedzie dzisiaj Astra czy nie?

 

Przeczytalem dzisiaj w niemieckim infosat ze platforma Entavio ma problemy i moze byc tak ze programy takie jak RTL, SAT1 czyPRO7 nie beda kodowane!! :D [/u]

 

Edycja RafiX: Wkleiłem dwa posty w jeden. Pamiętaj, że jeżeli chcesz coś dopisać do Swojego posta zawsze możesz skorzystać z funkcji "Zmień".

Waldek, podeślij Nam link do tekstu skąd przeczytałeś tą informację. Będę wdzięczny. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981
Zawsze najlepiej jest miec mozliwosc poukaldania kanalow wedle wlasnego uznania szkoda, ze nasze platformy tego nie rozumieja

Po co braliście wasze(platformy) :?::lol: trzeba było wziąć naszą :!::!: i list byście mieli tyle że pomysłów na nazwy by Wam zabrakło :!::lol::lol::lol:

 

Po to bralem ta platforme zeby kupic sobie wlasny tuner i moc ukladac kanaly i zmieniac nazwy do woli :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981
Co myslicie bedzie dzisiaj Astra czy nie?

 

Przeczytalem dzisiaj w niemieckim infosat ze platforma Entavio ma problemy i moze byc tak ze programy takie jak RTL, SAT1 czyPRO7 nie beda kodowane!! :D [/u]

 

Edycja RafiX: Wkleiłem dwa posty w jeden. Pamiętaj, że jeżeli chcesz coś dopisać do Swojego posta zawsze możesz skorzystać z funkcji "Zmień".

Waldek, podeślij Nam link do tekstu skąd przeczytałeś tą informację. Będę wdzięczny. :)

 

A to ciekawe info. Tez bym chcial poznac jego zrodlo :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...