Skocz do zawartości

Platforma n a kanaly FTA z Astry


jakubs
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
Dołączam się do prośby. Chciałbym odbierać kanały muzyczne z Astry na nboxie. Głównie chodzi mi o vive niemiecką. Czy jest ona na nboxie ?

 

jak znajdziesz na tej liście to można a jak nie znajdziesz to znaczy, że takiej możliwości nie ma.. obecnie na nBoxach można odbierać ok 230 k. FTA z HB i ok 90z Astry.. tu sznurek do pełnej listy http://n.pl/fileadmin/pdf/lista_kanalow_FTA.pdf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam.Bylem dzis w APS gdzie gosc powiedzial mi ze na nboxie nie moge odbierac kanalow z Astry natomiast tu przeczytalem wykaz kanalow i z hot birda i z astry.To co jest grane w koncu ? Mozna odbierac na zwyklym nie nrecorderze astre tez czy trzeba cos dokupic ?? Pytam bo mam za oknem wielka czasze i dwa konwertery i fajnie byloby obydwa wykorzystac.Dzieki i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Poraz ostatni przewalkuje temat kanalow fta z Astry.Bylem wczoraj w innym APS n i pytalem o astre gosc powiedzial ze nie orientuje sie czy mozna odbierac te kanaly dal mi namiar na montera zadzwonilem po czym gosc mnie zaczal przekonywac ze po co mi astra ale przegadalem go i mi powiedzial ze z tymi diseqc to nie jest tak do konca prawda bo jak sie wyrazil nie wszystkie dzialaja.. hmm Zaproponowal mi zeza z dwoma konwerterami za 80 zl i wtedy bedzie na pewno wszystko dzialac a na moje sugestie ze mam dwa konwertery za oknem tylko ze sa dwa oddzielne kabelki nic za bardzo nie powiedzial.Co o tym sadzicie ?? Mam kupowac jakis specjalny ten diseqc czy brac innego montera jak co ?/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli drugi konwerter jest sprawny, no to w Twoim przypadku wystarczy jedynie przełącznik DiSEqC 2/1 + złącza "F". Polecam urządzenia sprawdzonych marek, takich jak Viper, Mezon czy Globo. DiSEqC instalujemy na zewnątrz przy antenie, do domu ma iść tylko jeden kabel. Jeszcze odpowiednia konfiguracja w menu tunera, no i pod warunkiem, że zez na Astrę jest prawidłowo ustawiony, wszystko powinno działać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...