Skocz do zawartości

Platforma n a kanaly FTA z Astry


jakubs
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No to jeszcze CP nie dołączył Podróży TV, ale na dekoderach CP nie ma z tym kanałem i tak problemów, można sobie samemu go wyszukać i dodać do listy kanałów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Pablo-1986 pozwole sie z Toba nie zgodzic. Takie kanaly jak Mango ,sa skierowane do specyficznej grupy odbiorcow ,ktora wedlug mojego zdania nie pokrywa sie z grupa jaka stanowia uzytkownicy tego forum. Nigdzie nie napisalem ze tego kanalu nikt nie oglada

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mango tv to tak jak tv trwam. po prostu został stworzony po to by krzewić swoją misję także za pośrednictwem najpowszechniejszego z mediów. nie oszukujmy się w gestii kierownictwa tej stacji leży to, aby docierała do jak najszerszego grona odbiorców a co za tym idzie potencjalnych klientów. tak na prawdę w tym przypadku nie ma znaczenia czy stacja jest kodowana czy nie bo popularnośc programu i sprzedażza jego pośrednictwem raczej nie zalezy od tego czy jest on kodowany czy nie ale czy jest w ogole nadawany i oglądany. mysle ze koszt trąbienia o tych samych "superpromocjach" oraz koszt produkcji tych spotów jest niższy niz potencjalny zysk ze sprzedaży produktów. a czemu porównałem to do tvtrwam? sami pomyślcie.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 4 miesiące temu...

Witam , to chyba mój pierwszy post na wszystkich forach. Jestem pod tym względem kompletnym nowicjuszem więc chciałbym przywitać wszystkich użytkowników forum. Na antenach , dekoderach i itp. itd. też się kompletnie nie znam , więc liczę na waszą pomoc i porady.

Mam telewizor plazmowy 42" Philips PFP5332 , oglądam głównie , a raczej tylko piłkę nożna oraz różne sporty , filmy też czasem obejrzę. Mieszkam w małym miasteczku ok. 25 km od Poznania.

Otóż złożyłem wypowiedzenie CP ze względu na ubogą ofertę programową pod względem piłki nożnej , może rok temu kiedy mieli MŚ 2006 w Niemczech i za rok kiedy będą mieli ME 2008 , ale te imprezy trwają tylko miesiąc a co z resztą czasu ... Wiem że C+ jest pod tym względem liderem , lecz N też ma niezłą ofertę . Tym bardziej że w połowie listopada ma być przetarg na Orange Ekstraklasę. Wówczas jeśli N wygra polską ligę oferty obu platform nieco się wyrównają. Z tego co wiem to N posiada

 

- Ligę Mistrzów

- parę meczów Pucharu UEFA

- Bundesligę

- Puchar Ligi Angielskiej

- mecze reprezentacji na TVP SPORT między innymi Repr. z "polskiej" grupy

- Puchar Polski

- i możliwe że Orange Ekstraklasę jeśli wygra przetarg

 

co oprócz w/w transmisji posiada jeszcze N

 

Głównym priorytetem na który zwracam uwagę jest:

- jakość i siła przekazu

- tam gdzie mieszkam są różne anomalia pogodowe deszcze i itp.

 

Z tego co wiem to na N można mieć Astrę czy jakoś tak bo rozumiem że HB jest jakby już "wbudowany" bez żadnych dodatkowych instalacji a co zrobić by mieć Astrę , czy taki zestaw + nbox recrder w N lub w C+ ten dekoder philips HD jest odpowiedni Antena+Monoblock Twin dla nbox recordera . Jeśli to nie to jak mam zrobić by mieć tą Astrę , czy może w N jest ona razem z HB już w "pakiecie" z tymi standardowymi instalacjami. A jak to wygląda na C+ . A bo jest jeszcze jakiś "ZEZ"

Na jakie czynniki mam jeszcze zwracać uwagę przy zakupie platformy cyfrowej.

 

Bardzo proszę o pomoc i poradę. Za wszelkie złamania regulaminu z góry przepraszam , ponieważ jest to mój pierwszy post. Jak coś mi się jeszcze przypomni to dopiszę.

 

Pozdrawiam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oprócz tych praw co wymieniłeś to z ciekawszych rzeczy są jeszcze:

-2.Bundesliga

-Amerykańska MLS

-NHL na NASN i nSport

-L. Agrentyńska i Brazylijska

-NLF

-Polska Liga Hokejowa

-od nowego sezonu liga żużla

-wyścigi DTM i kilka innych

-Liga Włoska mężczyzn w siatkówce

-różnego rodzaju amerykańskie sporty typu NASCAR

Są jeszcze inne transmisje na TVP Sport, Eurosport i SportKlubie, których nie chce mi się wymieniać.

 

Jeśli chcesz odbierać HotBirda i Astrę to muszisz kupić konwerter monoblock i antenę 85 cm dla zwykłego nBoxa lub konwerter monoblock TWIN i antenę 85 cm dla nBox Recordera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź , przetarg na Orange jest ok. 17 listopada , zobaczę i poczekam.

 

Luki jak bym chciał HB i Astrę to co co mi napisałeś wystarczy czy coś jeszcze , bo gdzieś czytałem że jest jeszcze jakiś "zez" potrzebny , czy ten zestaw do którego wcześniej dałem linka jest do tego dobry.

 

Edycja pitter: połączone dwa posty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...