Skocz do zawartości

Platforma n a kanaly FTA z Astry


jakubs
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość PawelU1981

Tylko pamietaj o slowie wybranych kanalow FTa, poza tym z Hot Birda tez nie ma wszystkich kanalow FTA, nie wiem co im sprawia taki problem, ze nie moga dac wszystkich FTA z tych obu pozycji satelitarnych :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze jakby ktoś miał wątpliwości czy bedzie Astra :D

oto tekst z uaktualnionej instr. obslugi nbox recordera.

 

Nowa funkcjonalność nbox recorder

 

Odbiór kanałów z satelity Astra

Nowa wersja oprogramowania pozwala na odbiór wybranych kanałów transmitowanych przez satelitę Astra. Jest to mozliwe dla Instalacji posiadających co najmniej trzy konwertery LNB, z czego dwa musza, być skierowane na Hot Bird. Początkowo nbox recorder umożliwia odbiór kanałów z satelity Hot Bird i nie wyświetla Innych na liście. Aby uzyskać dostęp do kanałów z drugiej satelity, należy wskazać skierowany na nią konwerter LNB wchodząc do Menu głównego i wybierając opcję Ustawienia Anteny. nbox recorder umożliwia nagrywanie programów nadawanych poprzez satelitę Astra. W przypadku, gdy jej odbiór możliwy jest tylko przez Jeden konwerter, nagrywanie takiego programu uniemożliwi oglądanie pozostałych kanałów odbieranych z tej satelity. Instalacja z czteroma konwerterami nie nakłada tego ograniczenia.

edit:

ale Nas torturują i nie dają nadal Astry :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

Ponoc bylo powiedziane, ze wraz z wejsciem nBox Recordera maja byc dostepne w Nce wybrane kanaly z Astry w tym wszystkie FTA w HDTV z pozycji 19.2*E. No wiec jak nie bylo mowione ze Nka ma je wprowadzic to ktos sobie tego newsa wymyslil?? :lol::lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na oficjalnym forum N użytkownicy piszą ze maja już Recordery i na razie nie ma w nich obsługi Astry. Soft nie różni sie od aktualnie dostępnego w zwykłych nboxach ustawienia anteny są dostępne pod żółty 728.

Nie działa tez przycisk VOD. Czyli pewnie updejt nboxow pojawi sie w tym samym czasie co updejt recorderów czyli w okolicy planowanego uruchomienia VODa. Skoro obiecali to na pewno będzie jeśli pare dni testów wiecej ma sprawic brak bugow to niech ptacuja jeszcze 2 tyg :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Niestety moja i Wasza chyba cierpliwośc związana z obiecanym dostępem do Astry i poprawieniem badziewskiego oprogramowania się już konczy.ITI puszcza medialne "bąki"mające póki co nas uspokoić a potem znowu rozczarowania,brak oficjalnych wypowiedzi ITI i takie tam...

Ja jeszcze poczekam,może do świąt a potem jak nic się nie zmieni t.j jak nie przestaną nas lekceważyc (bo jak nazwać brak reakcji na nasze wypisane tu i gdzie indziej uwagi i oczekiwania?) to pożegnam się z n-ką i poczekam na konkurencję.Ale będę najpierw ostrożny.Olewają nas w żywe oczy i w biały dzień.Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moja wcale się nie wyczerpała. Jak pisałem wyżej przecież pisanie softu i testownie go musi zająć troche czasu. To nie jest tak ze budzi sie rano pan z iti i mowi "o jaka ładna środa zrobie dziś updejt softu". Wszystko ma swoje harmonogramy. Przecież gdyby dali wersje z błędami to dopiero by im sie dostalo. a tak spokój i cierpliwość i pewnie do końca miesiąca soft będzie na nboxach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...