Skocz do zawartości

Platforma n a kanaly FTA z Astry


jakubs
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Fta uzupelniono wczoraj!! Ten kanal z hdtv w nazwie nie nadaje w lepszej rozdzielczości!!

 

to juz wiem :D hehe

 

ale Wam też sie cos chrzaniło w nocy nie działalo zbyt szybko? może dlatego że właśnie dodawali.

 

Edycja:bogdan425 - w kwestii org. informuję, że nie cytujemy posta, pod którym, zaraz odpowiadamy, :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam dostępu - przy następnej okazji spiszę nową listę.

 

Jeszcze wrócę do jednej wypowiedzi z blogu - umkła mi, ale przypomniałem sobie.

 

Chodzi o fragment:

 

Ustawianie kolejności programów, astra itd. - nbox jest dla wszystkich i był projektowany tak, by zawierał tylko ważne funkcje nie gąszcz ustawień. Dostaję pytania “a czy można obierać feedy z wozów transmisyjnych o niskim symbolrate” - nie problem to zrobić, ale większość kientów tego nie potrzebuje. Najfajniejsze jest to, że hardware nboxa ma spore rezerwy, a nowe oprogramowanie możemy wysyłać przez satelitę - jeśli bylismy w błędzie i zrezygnowaliśmy z funkcji, które są niezbędne dodamy je, dodamy też wiele nowych usług…

 

Dziwi mnie takie podejście - liczy się każdy atut - ja uzależniałem decyzję o zakupie n od odbiornika i już wiem, że na tą chwilę zakupu nie dokonam - po co mi kolejne zablokowane pudełko.

Zdaję sobie sprawę, że soft robiono pod "zielonych" użytkowników, ale co to za problem ukryć dodatkowe możliwości - Menu Instalatorskie pokazało, że jak się chce to można (tyle, że ono nie działa, bo lista jest zablokowana odgórnie). Im bardziej wszechstronny będzie nBox, tym więcej zainteresowanych DX-erów przyciągnie, a czemu? Bo jako jeden z niewielu na rynku ma możliwość czytania streamu DVB-S2, czyli jest sprzętem bardzo przyszłościowym. Czemu więc ograniczać jego możliwości?

Czekam w takim razie na kolejne wersje oprogramowania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie też sie mocno waham nad zakupem :/ napewno zaletą jest to ze ma DVB-S2 planowałem nie tak dawno wymieniać Skystara 2 na jakiegoś Technotrenda z DVB-S2 w kompie, no ale z drugiej strony co mi po DVB-S2 w "n"-ce jak nie zobacze np. Sat1HD, ProsiebenHD i innych :(

Najbardziej mnie boli brak Astry :( Dzwoniłem dziś do BOK i Pani powiedziała ze jak ludzie bedą bardzo sie domagać Astry to ją może wrzucą więc zróbmy jakiś apel :) do panów z ITI niech ruszą tyłki i niech robią liste kanałów na Astre, niewiem czego oni sie obawiają moze niechcą aby ludzie zobaczyli jak wyglądają kanały HD za granicą, no ale Luxe HD na HB jest więc juz sam nie wiem :/

 

OFFTOPIC:

Mam jeszcze takie pytanko nie mając powiedzmy pakietu z n: STYLE, MODA, MUZYKA, bedą chodzić programy FTA ? typu Viva Polska, 4FunTV, TVN Gra czy są poprostu hamsko blokowane pomimo ze są FTA ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie narazie zablokowaną listą szczeli sobie w stopę, inaczej byłby to świetny sprzęt dla wszystkich zainteresowanych MPEG4, chociażby na przeczekanie obecnych cen odbiorników.

A tak bez DiSEqC, ustawianej listy kanałów narazie muszę im podziękować.

 

Niestety mini mini również nie mają, a to chyba jedyny rozsądny kanał dla dzieci, jetix play mnie nie przekonał o innych strach wspominać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie też sie mocno waham nad zakupem :/ napewno zaletą jest to ze ma DVB-S2 planowałem nie tak dawno wymieniać Skystara 2 na jakiegoś Technotrenda z DVB-S2 w kompie, no ale z drugiej strony co mi po DVB-S2 w "n"-ce jak nie zobacze np. Sat1HD, ProsiebenHD i innych :(

Najbardziej mnie boli brak Astry :( Dzwoniłem dziś do BOK i Pani powiedziała ze jak ludzie bedą bardzo sie domagać Astry to ją może wrzucą więc zróbmy jakiś apel :) do panów z ITI niech ruszą tyłki i niech robią liste kanałów na Astre, niewiem czego oni sie obawiają moze niechcą aby ludzie zobaczyli jak wyglądają kanały HD za granicą, no ale Luxe HD na HB jest więc juz sam nie wiem :/

 

OFFTOPIC:

Mam jeszcze takie pytanko nie mając powiedzmy pakietu z n: STYLE, MODA, MUZYKA, bedą chodzić programy FTA ? typu Viva Polska, 4FunTV, TVN Gra czy są poprostu hamsko blokowane pomimo ze są FTA ?

 

Witam

Oczywiscie te kanaly ktore leca FTA na n-boxie oczywiscie tez leca FTA 8)

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam pytanie odnośnie kanałów FTA

1. Ile kanałów jest w stanie pomieścić nbox tzn jak długa jest lista kanałów.

2.Z jakich satelit fizycznie możliwe jest odbieranie kanałów.

 

Jak myślicie z jakich satelit będą kanały FTA.

 

:?:

 

Ja obstawiam na Astrę, Amosa, Siriusa oraz z Eutelsat-a

 

Edycja Mr. Orbita: Dziś czwarty raz poprawiam post pod postem od Ciebie - używaj funkcji "Zmień" :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie też sie mocno waham nad zakupem :/ napewno zaletą jest to ze ma DVB-S2 planowałem nie tak dawno wymieniać Skystara 2 na jakiegoś Technotrenda z DVB-S2 w kompie, no ale z drugiej strony co mi po DVB-S2 w "n"-ce jak nie zobacze np. Sat1HD, ProsiebenHD i innych :(

Najbardziej mnie boli brak Astry :( Dzwoniłem dziś do BOK i Pani powiedziała ze jak ludzie bedą bardzo sie domagać Astry to ją może wrzucą więc zróbmy jakiś apel :) do panów z ITI niech ruszą tyłki i niech robią liste kanałów na Astre, niewiem czego oni sie obawiają moze niechcą aby ludzie zobaczyli jak wyglądają kanały HD za granicą, no ale Luxe HD na HB jest więc juz sam nie wiem :/

 

OFFTOPIC:

Mam jeszcze takie pytanko nie mając powiedzmy pakietu z n: STYLE, MODA, MUZYKA, bedą chodzić programy FTA ? typu Viva Polska, 4FunTV, TVN Gra czy są poprostu hamsko blokowane pomimo ze są FTA ?

 

Witam

Oczywiscie te kanaly ktore leca FTA na n-boxie oczywiscie tez leca FTA 8)

pozdrawiam

 

Nie masz racji np TVN GRA zablokowana.

Nawet MANGO zablokowali.Śmiech na sali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzwoniłem przed chwilą do BOK-u w sprawie braku RTL Televiosion na HB, "blodynka" powiedziała że technicy pracują nad tym :lol: jest nad czym buhaha, a o uaktualnieniu listy kanałów też nic jej nie wiadomo kiedy nastąpi :?

Czy mozna sie jakośc skonsultować centralnie z jakimś technikiem n, bo z tą "blondynką" to szkoda sie [beep] bo i tak jest zielona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uaktualniono listę kanałów. Doszło parę ciekawych, jak Trace TV, 102,5 Hit Channel, F Men, Sport Italia. Coraz bardziej denerwuje mnie jednak brak możliwości ustawienia kanałów wg własnego widzimisie. Dlaczego Fashion Tv jest na 77, a F Men na 162???, podobnie 102,5 oraz Trace TV.Co prawda z Hot Birda, a nie z Astry, ale nie wiedziałem w który temat wrzucić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Echostarze można: dodać kanał, przenieść, zmienić nazwę, zablokować kanał, usunąć i ustawić głośność kanału. Tak, że nie jest źle.

:D Romar7.

P.S. Wróćmy do tematu bo opiernik dostaniemy! :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...