Skocz do zawartości

Platforma n a kanaly FTA z Astry


jakubs
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

jest juz 14 kanałów z Astry zaczynają sie od kanału 500, czyżby to wszystko :lol:

 

Popłynęły kanały,popłynęły.I też z listą.Zadziwiające nieprawdaż.Mogłbyś sobie sam wszystkie ściągnąć,poukładać,śmieci wykasować ale po co.Po co masz się trudzić,może Twoja wiedza na temat obsługi DISEQ'a jest niewystarczająca? N ka zrobi to za Ciebie. I nie obraź się,staram się tylko iść tokiem myślenia Nki (ogólnie).I nijak nie potrafię ich zrozumieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jak na tyle tygodni przygotowań dopisali 14 kanałów no to wolno im to idzie jakoś...

 

Mi brakuje choćby: pełnego zestawu muzycznych (choć w moim odczuciu powinno być wszystko, a widz sam zdecyduje co będzie chciał oglądać - będzie chciał HSE 24 to już jego sprawa). Zresztą pominięto nawet jeden z kanałów HDTV - brak Sat.1 HD, a na Astrze jest niekodowany :?

 

Jak dla mnie: Miało być pięknie, a wyszło jak zwykle :P:lol:

Może kiedyś dadzą wreszcie możliwość pełnej edycji i wyszukiwania - wtedy każdy będzie zadowowoly - jak ktoś zechce - wyszuka brakujące, a jak nie - dostanie listę od n-ki - tak powinno być.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ekhm... co nic nie mówicie, że mamy malutki błąd w newsie - właśnie na 500 jest Sat.1 HD, czyli łącznie jest 15 kanałów z Astry, a nie 14 ;) Skorygowane.

 

Co nie zmienia faktu, że sporo kanałów pominęli (90%). Widzę, że brakuje też SuperStacji... Widać abonenci n wolą Trwam :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hey, mam zwyklebo nBoxa, zaktualizowala mi sie lista kanalow, ale dalej niemoge ogladac poprzez DISEqC!! Jedynie jesli podlacze sam konwerter z Astry to sobe poogladam!! Jak dali juz liste z kanalami z Astry, to pomysleli by o zmianie softu!! Nawet pod ukrytym DISEqC nie moge ustawic LNB1 i LNB2!! To jest chore!!

 

 

--------------------------------------------------------

EDIT:

Juz po problemie :)

Po prostu Astra od anten na wejście 1 DISEqC , HotBird na wejście 2. :)

 

Czlowiek uczy sie na bledach :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"zwykły" nbox nie obsługuje jak na razie diseq.Aby ogladac kanały z Astry musisz pozmieniać kable albo....przestawić antenę....:)

 

Oczywiscie ze obsluguje. Mam Diseq + zwyklego Nboxa. Po wczorajszym updejcie listy kanalow bez zadnego przestawiania anteny astra ladnie sie pojawila.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiscie nie wroze Nce sukcesu na rynku jak dalej beda tak traktowac abonentow. Oni sa gorsi od mojej kablowki :lol:

 

To nie kupuj a je jezczysz i jeczysz jak by komus bylo potrzeba plansz testowych i bradzlowanie sie 600 kanalami. W PC 600 to moze sie uzbiera jak sobie dopiszesz transpordery bo PC nie zauwazyl jeszcze startu HB7A

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ferek - no pojawiła sie u kazdego, ale czy działa to juz inna sprawa, napisz moze jesli Ci chodzi Astra bez problemu jaki masz przełącznik Diseq, niektórzy piszą ze im chodzi odrazu ale nawet nie podają jakie mają instalacje czy przełączniki Diseq, wiekszosc ma tak zeby ogladac Astre musi w ustawieniach zmienić na LNB2 (Astra) i wyłączyć Diseq-a potem wyłączyć i włączyć tuner i Astra zaczyna chodzic ale znowu Hot Bird nie działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ferek - no pojawiła sie u kazdego, ale czy działa to juz inna sprawa...

 

Witam

 

Miałem podobny problem. Rozwiązaniem okazało się podłączenie w przełączniku Hot Birda pod LNB2, a Astre pod LNB1. Oczywiście trzeba wprowadzić stosowne zmiany do ustawienia anteny w nboxie.

 

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981
Osobiscie nie wroze Nce sukcesu na rynku jak dalej beda tak traktowac abonentow. Oni sa gorsi od mojej kablowki :lol:

 

To nie kupuj a je jezczysz i jeczysz jak by komus bylo potrzeba plansz testowych i bradzlowanie sie 600 kanalami. W PC 600 to moze sie uzbiera jak sobie dopiszesz transpordery bo PC nie zauwazyl jeszcze startu HB7A

 

Jednak was boli to ze Nka tak was traktuje :lol::lol::lol: A jak to sie mowi prawda kole w oczy :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...