Skocz do zawartości

Platforma n a kanaly FTA z Astry


jakubs
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Robbo2k.

Nie bardzo rozumiem dlaczego próbujesz wysmiewać się z -Tarantula- twierdząc że Palak jak nie narzeka to żle się czuje.Też jestem ab.N i mam już ich dosyć. Wydzwonilem 46 minut i nic nie załałatwiłem Na e-maile nie odpowiadają. A u mnie jak żle było tak żle jest. Szatkujący obraz przez HDMI. W czasie rozmów telefonicznych oświecone konsultantki zwalaja na TV a przeciez powszechnie się mówi że nboxy żle współpracują z niektórymi TV LCD.Tylko że problem polega na tym że nas nikt o tym nie informuje. O wymianie tunera nie ma mowy.Bardzo słaby kontakt z abonentami -płatna infolinia w Krakowie-to główny powód do narzekań.Dzisiaj w swojej sprawie wysłałem faks-czy odpowiedzą ,wątpie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

Dobre czyli jak nie wydasz 499zl na recorder to astry nie poogladasz i to jest wlasnie ta nowa generacja. Tak czulem ze wiecej pieknego gadania bedzie niz prawdy i dlatego nie pokusilem sie na Nke :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i mamy nowe info - sprzeczne z poprzednim - update będzie tylko dla nbox recorder.

 

Najlepsze są jednak źródła:

 

- osoba, która porzuciła nam do testów recordera twierdzi, że będą w tym samym czasie

- telefon od n-ki - będą osobno, najpierw dla recorderów

 

I bądź tu mądry - śmiech na sali :lol:

 

Bardzo szczegółowy opis recordera już z listą z uwzględnionymi kanałami z Astry (bo dla recordera mają być na 100%) będzie w SK 6/2006 po 15 grudnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moja wcale się nie wyczerpała. Jak pisałem wyżej przecież pisanie softu i testownie go musi zająć troche czasu. To nie jest tak ze budzi sie rano pan z iti i mowi "o jaka ładna środa zrobie dziś updejt softu". Wszystko ma swoje harmonogramy. Przecież gdyby dali wersje z błędami to dopiero by im sie dostalo. a tak spokój i cierpliwość i pewnie do końca miesiąca soft będzie na nboxach :)

 

Zanim ruszył n box ITI miała harmonogram:byc pierwszą.Mieli dużo czasu na opracowanie dobrego,normalnego,przyjaznego softu a co powstało?Wystarczy poczytać wypowiedzi o kłopotach ze współpracą z róznymi TV,o jakości po SD,o zniewolonym menu dla [beep]rów.I takie harmonogramy o jakich piszesz, sobie można w buty włożyć.Bo nic oficjalnego z ITI.Wszystko z poczty pantoflowej.A co do "widziały gały co brały" to nigdzie nie było inofmacji,żę n box to nie prawdziwy europejski dekoder,tylko "kołchoźnik" głoszący jedynie słuszną,wybraną chaotycznie przez procowników ITI linię programową HB.My Polacy przynajmniej większość z nas nie damy się omamić jakimiś śmieciami z HB.Nie dajmy sie traktować jak przybyszę z dżugli co to wcześniej nic z nowoczesności nie widzieli.Gdybyśmy my użytkownicy w czasie pierwszej prezentacji n boxów byli poinformowani o tym co widzimy dzisiaj,nie byłoby tylu chętnych na dekodery ITI.To,że Polacy wymagaja i narzekają na baziewie to tylko dobrze o nas świadczy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

W sumie Nka zrobila ludzi na szaro. Mialo byc HDTV i jest a FTA to jakby nie ich paczka wiec w sumie moga sobie jaja robic z abonentow. Pamietac nalezy ze Polak potrafi :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swięte słowa. N zrobiła nas na szaro.Najgorsze jest to że abonenta mają tam gdzie kura jajko. Zadnego kontaktu.Zero reakcji na e-maile i pisma.Dodzwonić się na płatną infolinie bardzo trudno.I teraz jeszcze to oprogramowanie które jak pisze Satkurier w pierwszej kolejności trafi do dekoderów z dyskiem.W porównaniu z poprzednikami jest ich nie wiele. Właśnie nboxy maja wiele wad.Najwyższy chyba czas zgłosić sprawę do odpowiednich instytucji. Jak dostaną po nosie to znajdą poszanowanie dla kilenta.

Przy okazji mam pytanie. Czy Wy takze w momencie podpisywania umowy nie dostaliście regulaminu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

Biorac C+ ma sie cala umowe i regulami przed oczami i daja jeszcze czas w punkcie na zapoznanie sie ze wszystkim i mozna dopytac o szczegoly. Ciekawe rzeczy Nka wprowadza w zycie, ze nie mozna poczytac ich regulaminu przed podpisaniem umowy. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@zyga00 - przeczytaj mój poprzedni post - jeśli oni sami nie widzą, to my tym bardziej - niestety moja kryształowa kula jest w naprawie, a pasjans mi nie wychodzi :lol:

 

Trzymamy się ostatniego oficjalnego komunikatu, czyli update nie będzie dla wszystkich, a tylko dla recordera. Zwykły nbox też doczeka się update, ale nie ma informacji kiedy - zapewne nieco później.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To znaczy że w momencie podpisywania umowy klient nie widzi regulaminu i go nie podpisuje? Jakieś dziwne praktyki.

 

Chyba zartujesz. Podpisal bys cos bez przeczytania jak niektorzy iteligenci na forum. Ja nie rozumiem podpisuja, a potem placza ze nie przeczytali.

Oddanie nerki tez tak podpisuja ? Czy Nka oszukala kogos czy moze jest jakas niegodnosc z umowa czy regulaminem ? Co wy dzieci jestescie ?

Jak znajdziecie niezgodnosc z umowa prosze bardzo rozwiazanie i zwrot aktywacji a nie polacz bo Nka nie dolczyla czegos czego nie miala zamiaru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981
No no no. Satkurier niedługo walnął bombę tak samo jak 27 w sprawie kanałów z Astry.

 

To Nka sama nie wie co zrobi i kiedy, wiec nie dziw sie ze SatKurier sie mota, bo w koncu to sama Nka mieszka jak umie najlepiej :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To znaczy że w momencie podpisywania umowy klient nie widzi regulaminu i go nie podpisuje? Jakieś dziwne praktyki.

 

Chyba zartujesz. Podpisal bys cos bez przeczytania jak niektorzy iteligenci na forum. Ja nie rozumiem podpisuja, a potem placza ze nie przeczytali.

Oddanie nerki tez tak podpisuja ? Czy Nka oszukala kogos czy moze jest jakas niegodnosc z umowa czy regulaminem ? Co wy dzieci jestescie ?

Jak znajdziecie niezgodnosc z umowa prosze bardzo rozwiazanie i zwrot aktywacji a nie polacz bo Nka nie dolczyla czegos czego nie miala zamiaru.

Mam nadzieje,ze nie do mnie sie odnosisz...Ja nie narzekam,ze mnie oszukali,ani ze czegos nie doczytalem itp.Ja zostalem wydymany tylko w temacie tego nowego transpondera,przez ktory nie mam mozliwosci normalnego odbioru kanalow TVP,KP,Cinaemax(antena po Cyfrze)..Zglosilem reklamacje,a za pare dni wypowiem umowe jesli tego nie poprawia za darmo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robbo2k

Nie bardzo wiem dlaczego tak odpisałeś na mój post. Ja nie biadole i nie mam pretensji do N o to że nie dostałem regulaminu w momencie podpisywania umowy.Regulaminu nie dostałem i nie podpisywałem go. Jedyne dokumenty jakie otrzymałem przy podopisywaniu umowy to rachunek za dekoder i oryginał umowy z podanym okresem trwania umowy i z pakietami jakie wybrałem.Mam poważne pretensje do N o to że nadal z dekodera nie korzystam -bo się nie da- i o to że mnie olewają i nie odpowiadają na e-maile.Ostatnio wysyłam im codziennie.Cisza.Z tego co czytam na innych forach to bolączka nie tylko moja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tarantuala. Czy ty aby jestes zdrowy psychicznie. Masz jakakas chora manie dyktatorstwa. Wypowiedzi zaczynajace sie od "my polacy" tylko o tym swiadcza zadatki na dykatora. Czym jestes zdziwionym softem ? O co chodzi ? ITI robi z softem co chce to ich dekoder widac maja cie gleboko gdzies ze twoimi histeriami i wola dogodzic normalnym klientom a nie pieniaczom czy "dzieciom neostrady". Nie podoba sie bylo poprosic rodzicow by nie kupowali Nki. Nka ma wiele wad i niedomagan ale miec pretensje do modelu biznesowego i zalozen to jakby miec pretensje mercedesa ze nie jest ciezarowka albo samolotem. A moze to sfrustrowany posiadacz konkurencji z ciebie wylazi co ? Ja tam kupilem niedawno PC na pietro bo stwierdzilem

ze 9,9zl pozbawi mnie nerwow z TV naziemna. w salonie mam C+ wiec jak widac nie jestem Nkowiczem ani ich fanbojem. Byc moze wezme Nke zamist C+ jak zobacze ich oferte VOD w perspektywnie 2-3 miesiecy oraz ich oferte programowa. Okrojenie funkcjonalnosci dekodera to celowe zagranie ITI zapewne zalozone w modelu swojego biznesu (nie podoba sie bylo nei brac) owa funkcjonalnosc bedzie rozbudowawana z czasem bo potencjal sprzetu jest duzy. Jak tam poslucham o tym czekaniu i ruszeniu jak beda spelnione wszystkie zachcianki krzykaczy to ITI chyba nigdy by nie wystartowala. Nka widac poszla na masowy rynek pominela instalatorow i sklepy TVSAT byc moze stad te "dziwne ataki" ale poczekajmy na efekty, beda slabe wyniki to Nka zmieni polityke a glosy takich krzykaczy powoduja tylko ze Nka zlikwiduje formu i przestanie zwracac uwage na "dzieci neostrady" i bedzie chamie miales zloty rog.

Forum Nki, i konferencje zmienily podejscie opratorow cyfrowych do rynku bo jak do tej pory zaden z operatorow nie robil konferencji regularnie i nie rozmAwial tak z dziennikarzami. Ale jak krykacze beda tylko zadac i wrzeszczec to za chwile forum zniknie

 

Edycja RafiX: Przypominam że na Forum nikogo nie obrażamy, takie rozmowy proszę prowadzić w postaci wiadomości prywatnych albo przez gg. Proszę, szanujmy się trochę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie podejście? Weź mnie nie rozmieszaj, że zmienili podejście do klienta bo jest Identyczne jak u konkurencji. Co poniektórzy spodziewali się wręcz cudów zapominając o tym, że ITI che przede wszystkim na tym zarobić. A co do konferencji to czy one są czy ich nie ma znaczenia. To jest tylko show medialny gdzie jest wszytko idealnie pięknie a tak naprawdę jest dużo problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do robbo2k.Jestem zdrowy i normalny a obrażanie innych zostaw politykom z ...A normalność polega na tym,że trzeba wymagać.Dość już lizusostwa i przyjmowania wszystkiego jak leci.To nie do Ciebie były widocznie kierowane moje uwagi.To,że oczekawiwałem jak zresztą wielu innych (wytarczy poczytac forum) profesjonalnego softu w n boxach i poważnego traktowania klientów a nie show i unikania trudnych pytań to prawo każdego,normalnego,zdrowego na umyśle człowieka.Na ostatniej konferencji prezes Sojka po zademonstrowaniu recordera nie raczył ustosunkować się do żadnego poruszanego przez niezadowolonych użytkowników problemu!!!A tych problemów na wszystkich forach są dziesiątki jak nie więcej.Każdy ma prawo do oceny.Ja uważam,że start Nki z potężnym bagażem niedoróbek to klapa!Jeżeli Ty potrafisz się zadowolić tym co jest to Twoja sprawa.Ale Twój bełkot nie ma prawa zagłuszyć moim zdaniem słusznych pretensji innych.Płacimy i wymagamy.

Jak widać ilość (kasa dla ITI) zapanowała nad jakością.A co znikania

forum to ROBBO2K pomyliły się czasy...

P.S. ITI wiedziała zapewne "co w trawie piszczy" bo w wyposażeniu brak jest kabla HDMI.To jest właśnie przykład właściwego traktowania klientów."Róbta co chceta!"Najpierw klient lata za kablem HDMI,kupuje go za niemałą kasę,podłącza a tu NIC!Więc leci za kablami component i kupuje,też płaci.A od konsultantów co słyszy? Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...