Skocz do zawartości

Peter Parker
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Myślę, że mimo iż TVP uruchomi dwie swoje główne stacje w HD, to TVP HD nadal będzie miała rację bytu. Będą tu emitowane tylko i wyłącznie produkcje w HD, zbierane z innych anten, albo ekskluzywne, w przeciwieństwie do TVP 1 HD i TVP 2 HD, gdzie dominował będzie upscal. No i to byłoby najlepsze wyjście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Na jesieni jest planowana emisja materiałów 3D zatem kanał nie powinien zniknąć.

masz może jaiegoś linka z newsem na potwierdzenie tych rewelacji?

 

TVP HD to istna perełka które realizuje misję publiczną - 1. wysoka jakość, 2. brak reklam, - głupotom było by zawieszenie działalności naprawdę przyzwoitego produktu rodzimej telewizji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. wysoka jakość - chodzi mi o rewelacyjny jak na polskie warunki przekaz (bittera) - zauważalnie lepszy niż w wielu innych kanałach oznaczonych jako HD

jakość przekazu dorównuje Discovery i przewyższa BBC czy AXN - głównie z tego powodu jest to perełka choć wielu nie dostrzega tej subtelnej różnicy

podobnie rzeczy się mają z dźwiękiem DD :D

 

i jeśli TVP 1 i 2 ze znaczkiem HD relalizować będzie swoje seriale i inne audycje w podobnej jakości to SZACUNEK dla publicznej telewizji :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na jesieni jest planowana emisja materiałów 3D zatem kanał nie powinien zniknąć.

masz może jaiegoś linka z newsem na potwierdzenie tych rewelacji?

Nie chce mi się przekopywać internetu by odnaleźć wiadomość, która była zamieszczona kilkanaście tygodni temu na większości portali branżowych. Jeśli mi nie wierzysz zadaj sobie ten trud.

 

PS. W prefiksie czas na zastosowanie ALL.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Materiały w 3D zgodnie z zapowiedziami miały się pojawić. Ale wiadomo jak to jest z zapowiedziami ;). To jedna sprawa. Druga sprawa to taka że kanał dalej miał pozostać kanałem TVP HD a nie zmienić się w np. TVP 3D. Po prostu co jakiś czas miało coś lecieć w 3D, ale ogólnie kanał dalej miał pozostać "starym dobrym" TVP HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na jesieni jest planowana emisja materiałów 3D zatem kanał nie powinien zniknąć.

masz może jaiegoś linka z newsem na potwierdzenie tych rewelacji? (...)

Nie chce mi się przekopywać internetu by odnaleźć wiadomość, która była zamieszczona kilkanaście tygodni temu na większości portali branżowych. Jeśli mi nie wierzysz zadaj sobie ten trud. (...)

 

m.in.:

https://satkurier.pl/news/71827/tvp-hd-o ... -w-3d.html

http://nt.interia.pl/audio-wideo/news/t ... 48440,3610

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Otóż to, jednak mecz Polaków będzie ważniejszy. Grunt, że praktycznie całe Euro będzie w TVP HD z wyjątkiem tamtych czterech spotkań, które będą lecieć równolegle (dwa o tej samej porze.) Trzeba być przygotowanym na brak TVP1/2 HD na platformach i jakoś przeżyć bez Mroczków itp. w HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale skąd aż taka pewność, że nie ma szans na TVP1/2 HD na platformach? Ja myślę, że przynajmniej w C+ i N będą dostępne, dla wszystkich pakietów, bez dodatkowych opłat. Tylko z Cyfrowym Polsatem różnie może być.

 

Cyfra+ generalnie rzadko kiedy zapowiadała dołączanie do oferty nowych kanałów na wiele dni przed dołączeniem. Zawsze wolała robić niespodzianki. Może TVP1/2 HD też w noc z 31 maja na 1 czerwca dołączy bez wcześniejszych zapowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam mogę sobie taki podzielony ekran zrobić w jeden cały

 

A możesz zdradzić, jak to się robi? Bo ja na swoim Fergusonie Ariva 100E i telewizorze Samsung nie mam żadnej możliwości "przerobić" obrazu 3D na 2D. Za pomocą czego (jakiego sprzętu) robisz z podzielonego ekranu jeden cały?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...