Skocz do zawartości

Gość Peter Parker
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety wraz z wprowadzeniem do CP z kanału praktycznie zniknął sport. jeszcze w marcu można było zobaczyć przynajmniej raz dziennie jakieś zawody a teraz przez cały kwiecień tylko jedna transmisja z pucharu króla i to bez powtórek. Coś mi się wydaje, że to mógł być jeden z warunków CP. Usunać sport bo inaczej nikt nie brałby wyższych pakietów, To mi się zbytnio nie podoba. I nie mówicie mi, że po co pokazywać powtórki, bo widzowie CP tych transmisji nie widzieli w HD

Polsat postawił TVP warunki, żeby puszczali mniej sportu???? Skąd Ty masz takie informacje?

 

Oczywiście, nie mogę być tego na 100% pewien, ale popatrz. Coraz więcej jest transmisji sportowych w jakości HD. Coraz więcej z pozycji Tvp Sport będzie również realizowana w jakości HD. Gdyby teraz zaczęły się pojawiać na TVP HD, bezsensownym wydawało by się kupowanie pakietu Sport HD, bo większość transmisji byłaby dostępna od pakietu Mini HD. Moim zdaniem w niedługim czasie oznacza to wprowadzenie TVP Sport HD. A na Tvp HD co najwyżej pozostaną te pozycje sportowe, które będą również pokazywane na Jedynce bądź dwójce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Większość pozycji sportowych była związana z sportem zimowym przecież. Skończył się sezon to transmisje się skończyły. Ale mogliby jakieś pozycje sportowe puszczać bo jest jak na lekarstwo teraz. Ale może również oznaczać że w 2012r. Jak będzie TVP1 HD i TVP2 HD to TVP HD przejdzie rebrading na TVP Sport HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bartas_20: pewnie w zamyśle TVP kanał sportowy w HD jest. Jednak nie sądzę aby teraz to wprowadzili - bo jeszcze trzeba mieć co pokazywać przez większość czasu antenowego. Jeśli pośledzisz nSport to oprócz Ligi MIstrzów to tam nic nie ma. Kanał jest ale same powtórki. Ktoś z TVP wypowiedział się, że TVP HD z założenia jest kanałem uniwersalnym i ma mieć inną ofertę niż TVP 1 i TVP 2 . Ostatnim czasy dublują niektóre pozycje - mnie się to akurat podoba. Myślę, że dołączenia TVP HD do Cyfrowego Polsatu i zmniejszenie pozycji sportowej to zwykły zbieg okoliczność i tyle....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już uruchomią TVP1 i 2 w HD to trzeba pamiętać że tylko część ramówki będzie tam w HD. Natomiast na TVP HD od początku emitują to wszystko co mają w HD i tak zapewne nadal pozostanie. Widać że w tym przypadku czerpią ze wzorów BBC. Tam też po uruchomieniu BBC One HD (gdzie tylko niewielki procent ramówki jest w HD) kanał BBC HD pozostał i dalej emituje 100% kontentu ze wszystkich anten BBC w HD. W tym właśnie sport. Podobnie dzieje się u nas na TVP HD, gdzie jeśli transmitują coś np. na TVP Sport, albo na ogólnej antenie i mają do tego zakupione prawa HD to dają też transmisję na TVP HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prezesi nie mają pojęcia co będzie (tym bardziej że za chwilę mogą nimi nie być i wcale się nad tym nie zastanawiają) ale co niektórzy forumowicze już wiedzą swoje. A potem następni bedą powtarzać te prawdy objawione. I potem pomstowanie jeśli tak nie będzie, bo przecież zapowiadali i nie dotrzymali slowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

przed nami dwa mecze towarzyskie, z 2 skladem Argentyny i Francja i zamiast puscic w dobrej jakosci na tvp hd to bedziemy mieli jak zawsze na 1. Czy naprawde telewizji nie stac na samodzielne transmisje? Canal ma transmitowac wszystkie mecze naszej ekstraligi w hd, wiec nie sadze, by jeden czy dwa mecze na kilka miesiecy to bylo az tak drogie wyzwanie. No c'mon, po co to tvp jak tam w kolko na dobre i na zle leca..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Róbta co chceta, czy zero konsekwencji tymi zwrotami można określić emisje trzech pierwszych części Gwiezdnych Wojen na TVP HD. Wiem wiem to już było poruszane przy okazji pierwszej emisji trzech odcinków oraz pierwszego odcinka z maja br. Sądziłem jednak, że przy drugiej emisji poprawią to co skopali przy pierwszej. Ofkors chodzi mi o to, że 1a część leciała z lektorem bez możliwości wyboru napisów, 2 część leciała z wbudowanymi napisami, ale bez możliwości wyboru lektora, a 3ą część żeby było, jak rozumiem, dla równowagi dali z możliwością wyboru lektora plus wbudowane napisy. Majtki opadają po prostu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale w porównaniu z dwoma poprzedniczkami w trzeciej mogłeś chociaż wyłączyć sobie lektora poprzez ustawienia ścieżki dźwiękowej....Amatorszczyzna i tyle.... mnie jeszcze śmieszy to że na TVP 1 leciał ten sam film w formacie 4:3 podczas gdy nadają inne filmy w formacie 16:9

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Peter Parker

To przechodzi ludzkie pojęcie! Przed sekundą na KOMERCYJNYM, PŁATNYM kanale TVP HD u dołu ekranu poszedł pasek informujący o obowiązku opłaty abonamentu RTV. Śmiech na sali. Najpierw dajcie TVP HD do MUX3, a później płaczcie o abonament, [beep]ers.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...