Skocz do zawartości

Gość Peter Parker
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...
Gość Peter Parker

Jakiś czas temu (na pewno po 23 stycznia) TVP HD zwiększyło przeźroczystość swojego logotypu ekranowego. Szkoda tylko, że nie pomyślano o tym samym w kwestii oznaczeń wiekowych...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Nikt o tym jeszcze na forum nie pisał, a ja w piątek zauważyłem zapowiedź, że na "TVP HD" pojawią się... "Sygnały Dnia", tzn. jak dobrze widziałem chodzi o te radiowe :D!

 

Teraz patrzę w ramówkę "TVP HD" na stronie internetowej "TVP" i widzę, że program ma się pojawić od 21 lutego, od 7:15 rano w dwóch częściach (druga od 8:15), tylko czemu te części będą mieć tylko 10 i 15 minut (jak już wymyślili coś takiego to powinni dać cały program, od początku do końca, a nie jakieś urywki !)???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość Peter Parker

Na TVP HD są dwie ścieżki - polska i "mis". Na "mis" idzie ścieżka oryginalna. Jednak napisy przy Housie są wklejone w obraz i nie da się ich wyłączyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miejmy nadzieję, że może niedługo wprowadzą napisy w standardzie "DVB" (idąc śladem "TVN" :D ) i będzie je można włączyć lub wyłączyć :D .

 

W ogóle co sądzicie o nowej oprawie graficznej "TVP HD", bo mi się podoba (kojarzy mi się trochę ze starą oprawą "Canal+") i dobrze, że wprowadzili kobiecego lektora, a nie tak jak na innych "antenach" Pana Marcina Sanakiewicza (w ogóle poznałem jego nazwisko dopiero dzięki Grażynie Torbickiej, która zdradziła je na koniec gali "Telekamer" :D ), chociaż z drugiej strony on ma bardzo pasujący do takich zadań lektorskich i zapadający w pamięć głos i gdyby teraz zniknął, to każdy by to myślę OD RAZU zauważył :D ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem abonentem Cyfry+ w związku z czym mam pytanie. Otóż ostatnio nie było mnie kilka dni w domu i jak wróciłem to patrzę na kanał TVP HD a tutaj napis że program jest zakodowany, a zawsze śmigał bez problemu. Czy Cyfra ostatnio nałożyła jakieś dodatkowe opłaty czy jak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Peter Parker
Jestem abonentem Cyfry+ w związku z czym mam pytanie. Otóż ostatnio nie było mnie kilka dni w domu i jak wróciłem to patrzę na kanał TVP HD a tutaj napis że program jest zakodowany, a zawsze śmigał bez problemu. Czy Cyfra ostatnio nałożyła jakieś dodatkowe opłaty czy jak?

Wyszukaj programy od nowa, ponieważ zmieniły się parametry TVP HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie i panie. Pytanie za 100 pkt.

 

Czy w tym sezonie (bądź poprzednim też, ale interesuje mnie nadchodzący) na kanale TVP HD będzie transmitowana polska Ekstraliga Żużlowa ? Bardzo zależy mi na tej informacji, oraz na jej wiarygodności, bo od tego uzależniam wybór pakietu w jednej z TV satelitarnych. Także oczekuję tylko pewnych odpowiedzi.

 

Z góry wielkie dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...