Skocz do zawartości

Boks


Egzystencjalny Paw
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W ten weekend nie zawiódł jedynie Mateusz Masternak który pokonał Jeana Marca Mormecka na punkty, chociaż niejednogłośną decyzją sędziów, bo dwóch punktowała na korzyść Polaka a trzeci się skompromitował bo wypunktował remis, czyżby "Master" powracał do wielkiego boksowania o pasy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głażewski pobił chyba rekord Gołoty, nie pamiętam tak szybkiego nokautu. Tym bardziej, że nie walczył z jakimś genialnym bokserem.

Kiedyś w Clipie w PSN widziałem nokaut jeszcze szybszy, gdzieś po kilku sekundach.

Jest się czym pocieszać.Za taki występ Głażewski nie powinien nawet złotówki dostać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Polsat Sport transmitował już podobne walki w innych wagach, a także hity z udziałem "Money" i "Pacmana" i nie były w PPV. Bo kto zrobi PPV na 3/4 w nocy w Polsce? Niemieckie DMAX, SAT1 ostatnio mają takie prawa, że aż głowa mała i nikt tam nie myśli nawet o kodowaniu, a ostatnia walka Mayweathera była w DMAX ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:arrow:Project_ALF

Teraz już wiadomo, dlaczego Floyd Mayweather nie przyjął oferty walki w Abu Dhabi za 120 mln $, skoro takie same pieniądze może zgarnąć u siebie.

Link do artykułu opisującego ofertę Akbara Muhammad: http://www.bokser.org/content/2014/12/2 ... /index.jsp

---

Ciekawe, kto następny znajdzie się na celowniku Giennadija Gołowkina? W średniej nie ma już chyba dla niego żadnego godnego rywala...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polsat Sport transmitował już podobne walki w innych wagach, a także hity z udziałem "Money" i "Pacmana" i nie były w PPV. Bo kto zrobi PPV na 3/4 w nocy w Polsce? Niemieckie DMAX, SAT1 ostatnio mają takie prawa, że aż głowa mała i nikt tam nie myśli nawet o kodowaniu, a ostatnia walka Mayweathera była w DMAX ;)

Co to jest za program ten DMAX?Bo często o nim słyszę gdy jest jakaś gala bokserska.Czy to jakiś kanał FTA z Astry?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komentarz najgorszy nie jest, ale Kostyra robi dużo błędów. Większą wiedzę ma Gmitruk, który ratuje te transmisje skupiając się na samej walce pomijając coś w rodzaju ciekawostek(zwykle dotyczą objawień Jezusa któremuś bokserowi). Gala w Makau wiele by nie zmieniła, bo i tak godzina tam dostosowana by była do widza w USA. Walka w MGM Grand, która jest kolebką najlepszego boksu była pewniakiem. Niewątpliwą ciekawostką tej walki będzie wspólna zapowiedź jej przez Jimmy Lennona Jr(Showtime) i Michael Buffera(HBO). Będzie to druga taka sytuacja. Poprzednia miała miejsce w 2002 roku przy okazji pojedynku Lennoxa Lewisa z Mike'em Tysonem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardziej merytoryczny od Kostyry jest Pindera, ale za spokojny. A w Polsacie komentować musi być ktoś typu Ibisza, czyli: łał, och, ach. Kostyra najbardziej zbłaźnił się mówiąc przez lata, że ktoś zagranicą walczy o pasek od spodni, a potem komentował walki o pas Polsatu i się przecież nie zająknął, że to g... warte. No i te jego ciągle powtarzane słowa o "keczapie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komentowanie boksu w Polsacie i tak wygląda o wiele lepiej niż w NC+.Kiedyś pamiętam była jakaś gala w PPV i w NC+studia prowadzonego przez Bojarską nie dało sie słuchać a i komentarz był o wiele słabszy niż ten na Polsacie.Ja lubię słuchać Gmitruka i Pinderę a Kostyra też mi nie przeszkadza.Dla mnie to zdecydowanie lepsze niż oglądanie z obcym komentarzem.Zawsze można wziąć do komentowania Michalczewskiego już kiedyś sie popisał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polsat jest tragiczny jeśli chodzi nawet o UFC i KSW i ich komentatorów jes tak tragiczny że jak słucham ich to wygląda to tak jakbyśmy znali zwycięsce w czasie pierwszej rundy. Obejżałem sporo walk nawet archiwum i w zasadzie używam MUTE

Bo ich komentarz jest na poziomie tych z F1. NC+ pięknie zrobiło np walke Klitczki z Adamkiem mimo iż każdy wiedział że Adamek to nie ta klasa to wszystko było lepsze nawet jakośc obrazu.

 

A tego Pana

 

516be7f93d23c9.66184885.jpg

 

To ja wyciszam. Jest odpowiednikiem tego z F1 On mi przypomina Michałowiczowe UAŁY .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...