Skocz do zawartości

Boks


Egzystencjalny Paw
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

To już przegięcie. Wygląda na to, że na nic nie można już liczyć w otwartym Polsacie czy nawet Polsacie Sport bez specjalnych opłat. Walka Adamka z Kliczko to ja rozumiem, ale wprowadzanie tego nałogowo to nie jest dobry pomysł. Oby to się nie sprzedawało zbytnio, bo inaczej platformy będą zbijać kokosy, a tego nikt nie chce. Za 30 zł to ja mam doładowanie tel albo płytę cd. Skubią z nas jak mogą. Wolę obejrzeć walkę drugiego dnia na YT za free.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Roy Jones Jr. wygrał na punkty z Pawłem Głażewskim, sędziowie nie byli jednogłośni : (93:96, 95:94, 94:96), w szóstej rundzie Amerykanin nawet wylądował na deskach jednak szybko podniósł i kontynuował walkę, polak był równorzędnym rywalem dla utytułowanego Amerykanina i powinien ci najmniej ta walkę zremisować. Artur Szpilka również pokonał jednogłośnie na punkty Amerykanina Jameela McCline'a, bo walce okazało się, ze Szpilka ma złamaną szczękę. Zwycięstwo odniósł również Rafał Jackiewicz który pokonał Włocha Michaela Pasqua na punkty 97:91, 97:92, 98:90, porażkę na gali w łodzi odniósł tylko Krzysztof Szot.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś miał możliwość zobaczyć w jakiś sposób walkę to widział - wał roku na polskich galach. Sędziowanie tragiczne, nie przypuszczałem, że to co mówi trener Głażewskiego iż sędziowie nie będą na niego punktować będzie prawdą. On tej walki nie przegrał co potwierdzają niemal wszyscy eksperci(nie tylko domowi, ale także związani od lat ze światem boksu) Walkę można było dać remisową lub wygraną jednym, czy dwoma punktami Głażewskiego, a tu taki myk. Niestety pojawiają się głosy, że ma to związek z planowaną walką Jones Jr vs Włodarczyk w PPV. Jeśli do niej dojdzie to wystarczy jeden cios Włodarczyka i Roy(bardzo mocny cień dawnego boksera co pokazał we wczorajszej walce) będzie leżał jak z Lebiedievem.

 

Jedno nasuwa się po tej walce: nie dla takiego zachowania sędziów. Ostatnio mieliśmy przykład, gdy nawet komisja organizacji WBO potwierdziła złą decyzję sędziów w starciu Bradley vs Paquiao.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A 7 lipca będzie walka - transmisja na Nce

 

W sobotę 7 lipca na antenie platformy n Władimir Kliczko bronić będzie tytułów federacji IBF, WBA, IBO i WBO w wadze ciężkiej. Naprzeciwko niego stanie Tony Thompson, który w lipcu 2008 roku przegrał z Kliczką w 11 rundzie przez nokaut.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smutna informacja dla kibiców Boksu.

Jerzy Kulej nie żyje. Dwukrotny mistrz olimpijski w boksie zmarł w wieku 71 lat - poinformowała telewizja Orange Sport.

 

Kulej był dwukrotnym mistrzem olimpijskim. Urodził się 19 października 1940 roku.

 

Pierwszy złoty medal olimpijski wywalczył na Igrzyskach Olimpijskich w Tokio w 1964. W walce finałowej pokonał reprezentanta ZSRR Jewgienija Frołowa. W 1965 ponownie został mistrzem Europy, a w 1967 wicemistrzem.

 

W trakcie kariery bokserskiej stoczył 348 walk, 317 wygrał, 6 zremisował i 25 przegrał. Źródło Onet.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Walka walką i po walce. 5 rund i koniec. Po raz pierwszy w zawodowej karierze z deskami ściskał się Chisora i to dwa razy i to on przegrał walkę z Davidem Haye. Hayemaker był aktywny od początku, choć walka z obu stron była dość żywa. Komentarz w TV stronniczy dla Chisory - ja tam jego przewagi w poszczególnych rundach nie widziałem, aż takiej jak komentatorzy. Tylko teraz co ? Bo po walce wzajemne uśmiechy, głaskania. Pewnie okaże się, że to przyjaciele od lat. A Haye pewnie będzie walczył z którymś z braci KlitschkO na przełomie późnej jesieni/zimy. Za to przyszłość Derecka rysuje się w nieciekawie - może zainwestuje w nieruchomości w Polsce?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Niedawno Haye walczył z Wladimirem. To była ta nieszczęsna gala w TVP, co co rundę pojawiały się militaria.pl. Oczywiście przegrał, ale walka była bardzo nudna. Z Witaliyem też raczej polegnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Właśnie pojawiła się informacja, że w grudniu dojdzie do starcia Mariusz Wach vs Władimir KliczkO. Zapowiada się kolejny skok po kasę na święta. Niestety, mimo iż warunki ma dobre Wach to jednak jego szanse z Władimirem są bliskie 0. Walka pewnie pójdzie w PPV. Choć pewny nie jestem. Na 99% za to PPV zobaczymy(kto zapłaci) podczas starcia Adamek vs Walker. Pęd na kasę jednak chyba się przyjął w formie PPV w Polsce na dobre, a szkoda bo to nie USA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Nie tak dawno pojawiła się nieoficjalna wiadomość, że Starcie Tytanów PPV wykupiło blisko 30 tys. osób. To mimo wszystko dość duży wynik jak na taką galę, ale pojawiają się głosy, że i tak organizatorzy są "w plecy" jeśli chodzi o ogólny wynik finansowy. Wyniki sprzedaży PPV Adamek vs KliczkO także mają być nieoficjalnie podane w najbliższym czasie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i niestety Grzesiek przegrał. Szkoda wielka, ale Golovkin to bardzo dobry pięściarz i pewnie zwycięzce wczorajszego pojedynku Felix Sturm vs. Daniel Geale czyli Geale, też "wciągnie nosem", jak będzie w tak dobrej formie jak wczoraj. Największą przeszkodą może być ktoś z pary Sergio Martinez i Julio Cesar Chavez Jr, którzy zmierzą się ze sobą już 15 września. A prawdopodobny pojedynek pod koniec roku Golovkin vs Geale ma być eliminatorem do walki z którymś z w/w pary. Jednak jak się to potoczy, przekonamy się niebawem.

 

Jak dla mnie to niestety "Super G" to taki podobnie (zmarnowany ?) talent, przez swój styl ciągle atakującego, pozbawionego obrony, czyli Pawła Wolaka :(

 

Z cyklu ciekawostek: Floyd Mayweather Jr. przegrał 3mln. dolarów :shock: , które postawił na wygraną swojej drużyny w mecz NCAA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...