Skocz do zawartości

Boks


Egzystencjalny Paw
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jesli ktos sie powaznie interesuje jakims sportem to nie tylko go oglada ale takze o nim czyta i to duzo czyta. To oznacza wiedze na temat autorow, wiadomo wtedy kto sie zna na boksie a kto nie. Jesli ktos pisze ze walka Kliczko - Haye byla beznadziejnie slaba to albo jest bokserskim laikiem albo nie darzy ktoregos z tvch bokserow albo nawet dwoch sympatia.

 

Nie bede jakiemus laikowi udowadnial ze mam pojecie o boksie, nie musze tego robic.

 

 

Ja także laikowi nie będę nic udowadniał. Polecam tylko obejrzenie powtórki Rubmle in the Jungle a następnie walki Kłyczko Haye.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Laikiem tu to jestes Ty, czemu dajesz wyraz w prawie kazdym wpisie. Rumble in the Jungle ogladalem nie raz i nie dwa. To byla zupelnie inna walka, inne okolicznosci, miejsce walki(mialo wielkie znaczenie). Poza tym nikt nie mowi ze walka Kliczko - Haye byla swietna czy legendarna, chodzi tylko o to ze to nie byla bardzo slaba walka. Tak na marginesie to Ali przegralby z Wladimirem Kliczko, ale Ty jako laik zapewne bedziesz twierdzil inaczej....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paweł Wolak swoją kolejną walkę stoczy prawdopodobnie 3 grudnia w Nowym Jorku, wszystko wskazuje na to, że będzie to rewanżowa walka z Delvinem Rodriguezem. W dniach od 14 do 17 września w Warszawie będzie przebywał Mike Tyson, bokser odwiedzi bokserską galę na Torwarze, na Torwar przyleci helikopterem z jednego z hoteli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Program TVP 1 z oficjalnej strony TVP:

02:15

Boks - Gala Boksu Zawodowego - USA

Na żywo

02:50

Boks - Gala Boksu Zawodowego - USA: Artur Szpilka - David Williams

Na żywo

03:15

Boks - Gala Boksu Zawodowego - USA

Na żywo

04:35

Boks - Gala Boksu Zawodowego - USA ( studio )

Na żywo

04:40

Boks - Gala Boksu Zawodowego - USA: Kevin McBride - Mariusz Wach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwa zwycięstwa Polaków na gali w USA. Mariusz Wach pokonał przez nokaut w 4 rundzie kompletnie nieprzygotowanego do tego pojedynku Kevina McBrida, w/g mnie nawet przystępującego do tej walki z marszu po przygotowaniach do walki z Tomkiem Adamkiem. Tam go Tomasz kompletnie obił, a Mariusz dokończył dzieło zniszczenia. Jak tak dalej będzie robił Irlandczyk to może się to skończyć dla niego poważnym ubytkiem na zdrowiu. Chciał kończyć karierę po walce z Adamkiem to mógł ją skończyć.

 

Artur Szpilka pokonał przez nokaut w 1 rundzie Davida Williamsa. Przeciwnik "Szpili" leżał na deskach przed przerwaniem walki 2 razy na deskach.

 

Teraz trzeba czekać na lepszych przeciwników dla Polaków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

"Wygląda na to, że pojedynek pokażą jednak Polsat Cyfrowy i Cyfra Plus - w sumie mają około 5 mln abonentów. Nieoficjalnie potwierdzili "Gazecie" umowę przedstawiciele Polsatu. Nawet promotor Adamka Ziggi Rozalski był bardziej ostrożny niż oni: - Jest niemal pewne, że pojedynek pokażą platformy Polsatu i Cyfry Plus w systemie pay-per-view. Dogadujemy szczegóły - powiedział.

 

Wstępnie szacowano, że opłata wynosić będzie od 25 do 30 zł. Ale mówiło się też o ponad 40 zł."

ze sport.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uf, mam RTL HD, a zarazem w nosie to ich PPV - tego mi raczej nie zakodują. :wink: Chociaż za dychę to bym jeszcze oglądnął, ale 30 zł to dość amerykańska cena - bo za 37,90 można już łyknąć Familijny HD w Polsacie na miesiąc. A tu 30 zł za kilka(dziesiąt) minut zabawy? Kto to wymyślił na polskie warunki? Coś czuję, że to będzie pierwszy i ostatni taki eksperyment u nas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tu 30 zł za kilka(dziesiąt) minut zabawy? Kto to wymyślił na polskie warunki? Coś czuję, że to będzie pierwszy i ostatni taki eksperyment u nas.

 

W sumie amerykańskie PPV musi trwać min 2h, więc pewnie będzie u nas też cała gala w tym systemie. Może być kilka ciekawych pojedynków przed walką wieczoru, ale więcej niż 20zł za to też nie dam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konfesjanerem na gali we Wrocławiu będzie dobrze znany kibicom boksu Michael Buffer. Transmisja walki Tomasz Adamek - Witalij Kliczko zostanie jednak przeprowadzona w systemie PPV.W Cyfrze+ koszt za możliwość obejrzenia walki wieczoru i całej gali wynosi 39,90 zł.Walkę będzie można zobaczyć również w tym systemie w UPC i Multikinie.Walkę będzie można prawdopodobnie zobaczyć w kanale RTL, jednak ciągle trwają rozmowy o zakodowaniu tej stacji.Czy ktoś z was wie, czy walka będzie już na pewno w Polsacie i w jakiej cenie?Co myślicie o realizacji gali w PPV i czy zapłacicie za możliwość jej obejrzenia?

Zachęcam do oddania głosu, kto zwycięży w Walce XXI wieku Tomasz Adamek - Witalij Kliczko ===> https://forum.satkurier.pl/viewtopic.php?f=30&t=22292 :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No w Polsacie tez bedzie za 40 zl. Ale ja tyle nie zaplace za jedna gale, mimo ze Polak ma szanse na mistrzostwo swiata w wadze ciezkiej. Za polowe ceny, jeszcze w HD to bym sie skusil, a tak to sobie streama wlacze na dobrej stronce. Moim zdaniem przesadzili z ceną, ciekawe ile osob zaplaci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łukasz coś Polsat mówił, że jest zależny od RTL-u i raczej to oni będą produkować sygnał z tej gali. A poza tym RTL jest związany kontraktem z Klitschką, a HBO z Adamkiem wić nie ma się co dziwić kto będzie tam ze sprzętem. Przed walkami braci KO głównie RTL pokazywał czy jakieś treningi, czy był w szatni przed walkami. Polscy nadawcy wezmą z parę kamer aby jako takie studia sobie prowadzić i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

. A poza tym RTL jest związany kontraktem z Klitschką, a HBO z Adamkiem wić nie ma się co dziwić kto będzie tam ze sprzętem. .

Jest to polowiczna prawda, a polowiczna prawda nie jest prawda a wiec jest klamstwem. Bracia Kliczko sa zwiazani z RTL natomiast HBO ma podpisany kontrakt na pokazywanie walki Adamek - Kliczko, amerykanska stacja wylozyla na to spore pieniadze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łukasz coś Polsat mówił, że jest zależny od RTL-u i raczej to oni będą produkować sygnał z tej gali. A poza tym RTL jest związany kontraktem z Klitschką, a HBO z Adamkiem wić nie ma się co dziwić kto będzie tam ze sprzętem. Przed walkami braci KO głównie RTL pokazywał czy jakieś treningi, czy był w szatni przed walkami. Polscy nadawcy wezmą z parę kamer aby jako takie studia sobie prowadzić i tyle.

 

Sygnał to na bank będzie produkować RTL, to już zostało zapowiedziane.

 

Jestem ciekawy jak będzie wyglądać ta całą relacja w PPV, co będzie zawierać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łukasz Ogólnie Polsat PPV chce zacząć już od 17:30 transmisję z Wrocławia oczywiście najpierw ze studiem. A później chce pokazać wszystkie pojedynki z gali. Jednak czas startu jak i jakie pojedynki będą pokazywane zależą od RTL-u.

 

Na stronie RTL-u jest już oficjalny spot tej walki na tym kanale. Do obejrzenia pod tym linkiem http://www.rtl.de/cms/sport/boxen/boxen-bei-rtl.html i kliknięciu ikonki startu nad paskiem Adamek vs Klitschko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Mam następujące pytanie:

 

Przeskanowałem przed chwilą tp. 12265 i dodał mi się do listy kanał "Kliczko vs Adamek HD". Z ciekawości włączyłem go z przekonaniem że wyskoczy "zakodowane" ale ku zdziwieniu pojawiła się 2 kolorowa plansza z piskiem, co oznaczałoby że kanał jest odkodowany :D

 

I teraz nie wiem czy ktoś z rodziny zamówił transmisję z gali czy poprostu ta plansza jest odkodowana dla wszystkich ??

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...