Skocz do zawartości

Boks


Egzystencjalny Paw
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ich chyba pop********* nikt przy zdrowych zmysłach nie zapłaci 40zł! Za jedną walkę "prestiżową". Jestem abonentem Cyfry+ od ponad 2 lat za 40 zł to ja mam Canal+ z bogatą w miarę ofertą (piłka nożna, koszykówka, żużel, filmy,koncerty). Owszem jestem gotów zapłacić ale max 10 zł. I wiem że większość abonentów ma jeszcze dekodery SD (tak jak ja) i na pewno nie będą mieli okazji tego wydarzenia oglądać bo to będzie w trybie PVR'a video na życzenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawid Kostecki podczas wczorajszej gali w Rzeszowie pokonał Duńczyka pochodzącego z Konga Lolengę Mocka i zdobył dwa pasy : WBC Baltic i WBA Intercontinental wagi półciężkiej. Kostecki nie walczył najlepiej w 9 padł nawet na deski jednak szybko się podniósł. Zwyciężył jednogłośną decyzją sędziów którzy punktowali (97:92, 97:92, 99:91) oczywiście na korzyść Kosteckiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając do walki Adamka. Najśmieszniejsze jest, że sama walka może trwać kilka sekund i ta kwota jak na nasze warunki jest bardzo śmieszna.

Zastanawiam się co zrobi Polsat w przypadku sieci kablowych gdzie nie ma usług tego typu na dzień dzisiejszy, oczywiście pewnie takich operatorów na rynku jest mało, ale z drugiej strony RTL może oglądać każdy posiadacz anteny i tunera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie opłaty to jest może i plus bo jak wyjdzie niewypał to nie będą dalej stosowac takiego sposobu naciagania ludzi. Dziwne jest to że niby dzieki tej usłudze powinno wychodzic taniej bo oglądamy to co nas interesuje a w rzeczywistości wychodzi dużo więcej przecież za 40zł to można niezły abonament miesięczny opłacic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kostecki od 2 rundy walczył ze złamanymi palcami w lewej dłoni, dodatkowo w dziewiątej dłoni dostał taką bombę, że aż upadł, to dziwne, ale ten cios nie zrobił na Nim żadnego wrażenia i szybko wstał. W sumie jednak przeciętna walka w jego wykonaniu. Na gali w Rzeszowie swoje walki wygrali również Szpilka, Wawrzyk i Jonak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co tak cicho dziś w temacie bokserskim? Dziś przecież oczekiwana od prawie 3 lat walka w wadze ciężkiej Haye vs Kliczko. Myślę, że może być albo bardzo nudno, albo bardzo ciekawie z wściekłością od pierwszego gongu. Obaj nie darzą się sympatią i obaj mają coś do udowodnienia. Haye chce zmienić oblicze królewskiej wagi i spowodować początkową zapaść dominacji "Klitschko Brothers", a Wladimir chce po prostu potwierdzić, że jest jednym z najlepszych pięściarzy w wadze ciężkiej od lat oraz utrzeć rozpaloną w słowne utarczki "buźkę" Davida Haye. Stawką jest nawet 5 z 6 liczących się pasów. Jak będzie? Walka już dziś od ok.23 min. na TVP 1, RTL oraz główna karta gali z Hamburga w TVP HD. Na kogo stawiacie? Kto zwycięży oraz jaka będzie walka wieczoru? Liczę na wasze typy.

Mój typ - Wladimir zwycięża po ciekawym początku do 6 rundy przez TKO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja liczę na Davida Haye'a :) Jeżeli ktoś ma pokonać Władimira to właśnie Haye.Dobrze, że doszło w końcu do tej walki, bo dość już oglądania wygrywania braci Kliczko z kelnerami.Czas na zmiany w ciężkiej, oby zaczęły się one dziś, a kontynuowane były we wrześniu we Wrocławiu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że Władimir Kliczko zwycięży i pokaże swoją klasę.Walka nie powinna skończyć się szybko, ale chciałbym aby Kliczko zakończył ją poprzez techniczny nokaut.Prowokacje obu bokserów świadczą o randze pojedynku, jednak one nie mają znaczenia, tylko kto pokaże w ringu podczas walki, że jest lepszym zawodnikiem.David Haye, znając jego charakter pewnie nie odpuści Władimirowi i będzie również atakował.Emocji nie powinno zabraknąć, więc nie pozostaje nic innego dla fanów boksu, jak usiąść przed telewizorem i oglądać pojedynek.@aro Przecież @El Loco z wrześniem nie przesadza Tomasz Adamek ma z Witalijem Kliczko szanse, ponieważ jest zdeterminowany, ma wielką klasę, umiejętności i talent.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jednak 12 niezłych rund walki pomiędzy Wladimirem Klitschko a Davidem Haye. Zasłużenie wygrał jednogłośną decyzją 117:109, 118:108 i 116:110 Wladimir. Walka jakiej można było się spodziewać. Tomek Adamek musi we wrześniu po prostu zadawać ciosy i wyjść jako ten który nie boi się braci KO. Jednym słowem gratulacje dla Władka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Władimir Kliczko wygrał zasłużenie kontrolował przebieg walki, Haye również pokazał się z dobrej strony imponował szybkością i dobrym przygotowaniem fizycznym, Brytyjski bokser po walce przyznał, że walczył ze złamanym palcem u nogi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

andi12 o jaki oni ten pas WBC walczą ? To bardziej pasek lub jakaś przepaska a nie coś poważnego. Na pewno byłoby ciekawie gdyby w przeciągu kilku miesięcy dwoje Polaków walczyło o najważniejsze pasy w wadze ciężkiej, ale Wach to tylko opcja gdyby Powietkin, Arreola, Chisora czy Czagajew wypadli lub wystraszyli się pojedynku z Kliczką. Jednak mądre słowa ostatnio usłyszałem od promotora Wacha - Mariusza Kołodzieja który powiedział, że nie wie jakby się Wach zachował po mocnym ciosie bo jeszcze nie był w swojej karierze poważnie naruszony przez przeciwników. Dlatego do walki jeszcze daleka droga. Może kiedyś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Walka Kłyczko - Haye bardzo słaba. Mało ciosów, mało akcji, mało kombinacji. Haye unikał całkowicie atakowania. Można było usnąć na walce.

Taka opinie o walce moze napisac tylko laik bokserski, niedzielny kibic boksu. Dla konesera bokserskiego, walka Kliczko - Haye byla dobra, a jak na standardy wagi ciezkiej ostatnich lat to bardzo dobra. Walka byla ciekawa, trzymala w napieciu od poczatku do konca, bo w kazdej chwili bylo ryzyko nokautu z jednej czy drugiej strony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...