Skocz do zawartości

Boks


Egzystencjalny Paw
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

RTL już nie nadaje z Hot Birda, Mnie się wydaje, że o kodowaniu nie mam mowy i raczej pokażą tą walkę FTA, do walki jest jeszcze trochę czasu i może któryś z polskich kanałów jednak wykupi prawa do pokazywania tego pojedynku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co z tego, ze promuje boks.Stwierdzili, ze nie oplaca sie wydawac pieniedzy to nie wydaja.A w tych sprawach to oni sa mistrzami.Fani pilki cos o tym wiedza.

Gdyby Sosnowski cos znaczyl to pewnie by sie nim zainteresowali i zaplacili te "marne" 150 tys.Na razie nic poza ME nie osiagnal.

Oglądalność walki byłaby napewno wysoka, a relacjonowali już różne gale - m.in. właśnie z Niemiec, gdzie walczyli bokserzy, którzy osiągnęli jeszcze mniej niż Sosnowski...

Tak czy inaczej w ostatnim czasie boks można powiedzieć stał się jedną z wizytówek Polsatu (walki Tomasza Adamka, z Niemiec czy inne gale z udziałem Polaków), więc dziwię się, że nie są zainteresowani tym pojedynkiem. Zresztą tak samo jak każda inna stacja.

 

Napisałem marne 150 tys. euro, bo dla telewizji - umówmy się - nie jest to kwota porażająca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RTL już nie nadaje z Hot Birda, Mnie się wydaje, że o kodowaniu nie mam mowy i raczej pokażą tą walkę FTA, do walki jest jeszcze trochę czasu i może któryś z polskich kanałów jednak wykupi prawa do pokazywania tego pojedynku.

I tu jesteś w błędzie. RTL CH(dla szwajcarów) nadaje na hotbird cały czas fta. a myślisz,że gdzie n-kowcy i cyfrowicze oglądają F1? Częstotliwośc 11054 MHz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W kodowanie RTL-u nie wierze, chodz cuda sie zdarzaja. Co do ceny za walke to naprawde smieszne pieniadze 150 tys.euro jak na nasze warunki to naprawde smiech na sali, zwlaszcza dla polsatu, ktory wali reklamy bez opamietania a co do canal+ tyle kasy placa za Ekstraklase i ligi zagraniczne a zaluja pieniaedzy na walke, ktora jest jedna z wazniejszych walk ostatnich lat w polskim boksie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...