Skocz do zawartości

Boks


Egzystencjalny Paw
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Transmisja także za darmo na YT na kanale Showtime. Będzie to pierwsza walka o mistrzowski pas pokazana na żywo na YT.

Walkę Szpilka kontra Wilder i całą galę będzie można oglądać za pośrednictwem Showtime Boxing YouTube TYLKO w USA i Kanadzie.

https://twitter.com/garnekmedia/status/688071088904007680

 

Z kolei walka David Haye vs Mark de Mori na youtube wszedzie poza UK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Walkę Szpilka kontra Wilder i całą galę będzie można oglądać za pośrednictwem Showtime Boxing YouTube TYLKO w USA i Kanadzie.

https://twitter.com/garnekmedia/status/688071088904007680

Hmm. Zaskakujące, bo dużo polskich portali podawało, że walkę będzie można obejrzeć także w Polsce. Być może błąd, a być może ktoś zaproponował blokadę w ostatniej chwili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serce pewnie każdemu Polakowi podpowiada, że może stać się cud jak w walce Fury'ego z Kliczko, ale bez zakłamywania rzeczywistości w głowie tylko i wyłącznie pojawia się TKO na Szpilce do max 4 rundy. Cenię wyżej, dużo wyżej Szpilkę od Wawrzyka, Kołodzieja, czy Wacha, a nawet Adamka(jeśli chodzi o wagę ciężką), ale w tej walce Artur przegrywa wszystkim. Jedynym atutem może być wystrzelanie się Wildera, zachowanie zimnej głowy, z którą niestety u Artura jest problem i właśnie nokaut na Wilderze w okolicach 9-10rundy, bo 12 rund to raczej nie potrwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serce pewnie każdemu Polakowi podpowiada, że może stać się cud jak w walce Fury'ego z Kliczko, ale bez zakłamywania rzeczywistości w głowie tylko i wyłącznie pojawia się TKO na Szpilce do max 4 rundy. Cenię wyżej, dużo wyżej Szpilkę od Wawrzyka, Kołodzieja, czy Wacha, a nawet Adamka(jeśli chodzi o wagę ciężką), ale w tej walce Artur przegrywa wszystkim. Jedynym atutem może być wystrzelanie się Wildera, zachowanie zimnej głowy, z którą niestety u Artura jest problem i właśnie nokaut na Wilderze w okolicach 9-10rundy, bo 12 rund to raczej nie potrwa.

Ja nie liczę na cud, przewaga Wildera jest zbyt duża. Cały czas nie rozumiem jakim cudem w ogóle dojdzie do tej walki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że Adamek w wadze ciężkiej stracił swoją najważniejszą moc, a mianowicie - szybkość nóg. Te walki już nie wyglądały tak dobrze, dusił się tam. Zrobił co mógł, ale dalej traktuję te jego walki jako taki dodatek do emerytury i zresztą on to samo robi. Za duża różnica wag i już nie młody wiek u niego wygrały. O Wachu to nie ma co się wypowiadać. Albo odmawia walki, albo jest łapany na dopingu. Ma szczęście, że nie uznali testów u ruskich, bo miałby poboksowane i nawet w kopalni soli by go znaleźli. Dlatego Szpilkę traktuję inaczej, nie boi się wyzwań, a jak dostaje to już idzie na całość, bo wie, że teraz płacą za show, a nie przetrwanie 12/10 rund na wsteczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niespodzianki nie było Szpilka przegrał przez ciężki nokaut.

Dla mnie była, że trwało to tak długo. Szpilka dobrze przygotowany, nie spodziewałem się, że nawiąże walkę. U 2 sędziów przegrywał wyraźnie na punkty, u jednego tylko 1 rundą. Swoją drogą punktowane w boksie to dalej wielka parodia. Ale KO trzeba przyznać miodzio. Jednym słowem siadło. Studio natomiast, to parodia, w szczególności za sprawą Wójcika. Najbardziej ogarnięty w towarzystwie Izu. Edytowane przez eLBeG
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieźle sobie Artur radził do momentu błędu i porażki. Dostał kilka ciosów, ale także sam potrafił odpowiedzieć co zostało zauważone w USA i raczej nie grozi mu szybki spadek. Śmiem twierdzić, że dzisiejszego mistrza IBF, czyli Charlesa Martina nasz zawodnik by pokonał. Owszem on też dość dobrze zbudowany, ale mimo, że wali takimi cepami to nie są to nokautujące ciosy które mogłyby zagrozić Arturowi. Szpilka nie przegrał też przez "lucky punch" jak to w komentarzach czasem da się zauważyć, bo tak to można by powiedzieć gdyby to on trafił tak Wildera. Wstydu jak Wawrzyk nie przyniósł. W studiu najgorzej wypadł w/g mnie Kmita zupełnie mając wywalone na walkę, a wpatrującego się w reklamę Polsatu i gal PBN. Izu trzeźwo myślący, gadał z sensem, ale on tak też wypada w wywiadach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, ale Szpilka w tej walce co chwila popełniał techniczne błędy. Zwłaszcza w defensywie. Co chwila szedł na raz i się odsłaniał - to że już wtedy nie leżał znaczyło, że był po prostu źle trafiony. Było kwestią czasu kiedy doczekamy się co najmniej nokdaunu na nim. Te błędy Szpilki widziałem ja, ale widział też narożnik Wildera. Amerykanin wyczekał cierpliwie na kolejny błąd Polaka i boooom. Ciężki nokaut, nosze i szpital. 

 

...to nie mogło się inaczej skończyć = błędy Szpilki w defensywie + słaba szczęka z której od zawsze był znany = i finał jaki był każdy miłośnik boksu widział...

Edytowane przez Project_ALF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odwiedziłem jego Facebooka  a tam komentarze że popełnił jeden błąd i przeciwnikowi się udało.Do 9 rundy był niby lepszy i wygrywał jak to się czyta to mam wrażenie że oglądałem inną walkę.Choć przyznam że i tak Szpilka mnie zaskoczył dość pozytywnie.Dużo osób twierdzi że będzie jeszcze Mistrzem Świata i zdobędzie pas.Obym się mylił ale po takiej przegranej to skończy się jedynie na na mistrzostwie i pasie ale Polsatu.Ostatnie przegrane Polaków w tej wadze to potwierdzają Sosnowski był cieniem zawodnika Adamek podobnie Wach jakieś ciągle dopingi i te sprawy.A do tego można dodać np.Włodarczyka jedna przegrana i to wcale nie tak ciężka i przepadł gdzieś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...