Skocz do zawartości

Boks


Egzystencjalny Paw
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Sporo ciekawych rzeczy działo się w Nowym Jorku. Pierwszą porażkę zanotował uważany dotychczas za najlepszego pięściarza bez podziału na kategorie wagowe Roman Gonzalez. Z kolei w głównej walce wieczoru dużo problemów Gołowkinowi sprawił Daniel Jacobs. Kazach wygrał ostatecznie minimalnie na punkty, po raz od 2008 roku musiał przeboksować pełen dystans. Czekam na jego pojedynek z Canelo :)

Edytowane przez Lanser123
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

http://www.bokser.org/content/2017/04/08/145151/index.jsp

 

Rewanżowy pojedynek Fonfary ze Stevensonem 3 czerwca w Kanadzie. Wiadomo, Andrzej swoje braki ma, ale myślę, że lepszej okazji na pas nie będzie miał, patrząc jak dobrze obsadzona jest ta kategoria, w dodatku Stevenson nie walczył od lipca ubiegłego roku i też swoje lata ma.

Edytowane przez Lanser123
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Fajna walka, ale autentycznie żal mi Kliczko. Tak naprawdę byłem przekonany, że po kryzysie ma już Joshuę na widelcu, a tu taki zwrot akcji. Niestety obaj mieli straszne wahania formy i problemy kondycyjne. Ale szacunek dla dużo młodszego Anglika. Ciekawe czy i kiedy spotka się z Wilderem?  Oczywiście najpierw chciałbym rewanżu z Kliczką. Komentarz Kostyry też klasa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Być może będzie rewanż, bo jednak mają w kontraktach taki zapis. Widać, że Kliczko ma patent na Joshuę, jednak wiek robi swoje i siła jest po stronie młodszego. To właśnie siła wczoraj zadecydowała. Władek sprzed kilku lat spokojnie wygrałby z dzisiejszym Joshuą.

Edytowane przez grande
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie osobiście rewanż nie ma większego sensu. Lepiej dla Władka gdyby zakończył karierę, albo gdyby dostał jakiegoś średniaka żeby nie kończyć porażką. Ciekawe czy Wilder będzie miał jaja żeby wyjść do AJ. Do tej pory obijał kelnerów i taki układ chyba mu pasuje, ale myślę, że kasa jaką może dostać za ich ewentualny pojedynek go skusi. Oczywiście zdecydowanym faworytem w takiej walce byłby dla mnie Joshua. Jest też Ortiz, jest Parker, ma wrócić Fury. Jest kilka fajnych pojedynków do zrobienia. 

Edytowane przez Lanser123
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie jest świetny i mam wrażenie, że cały czas się rozwija. Wygrywał z lepszymi bokserami niż Ci, których pokonywał Gołowkin. Uległ jedynie Mayweatherowi, ale z nim zdecydowana większość była bezradna, po za tym Canelo nie był wtedy tak dobry jak teraz. 

Edytowane przez Lanser123
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...