Skocz do zawartości

Boks


Egzystencjalny Paw
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wszystkie najlepsze gale puszczają w swoich sportowych kanałach, a turniej WBSS by ładowali do PPV, taaa. Swoją drogą ciekawe kto kupi gale Canelo - Gołowkin. Najlepsze gale są w Polsacie, chociaż w przypadku kilku walk Gołowkina C+ maczał swoje paluchy. 

Edytowane przez Lanser123
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To spójrz w rankingi, gdzie jest ten Abel, a Zimnoch twierdził, że jest blisko czołówki... :lol2: Twoim tokiem romuzowania kulturyści powinni być mistrzami świata w boksie?

Zobacz co zrobił Kownacki z wyrzeźbionym Szpilką...

Zimnoch jest słaby i zawsze taki był... Kolejny Ogór z mniemaniem o sobie pokroju Masternaka, Wawrzyk, Wacha i tego typu gwiazdek lokalnego rynku. Jedynym bokserem liczącym się w wadze ciężkiej był w Polsce Gołota...

Edytowane przez eLBeG
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak Pan zimoch i Pan szpilka zaliczył deski w ringu a Polsat cały tydzień promował to widowisko raczej kupa śmiechu mogli lepiej zacząć pokazywać turniej wbss ciekawe czy jakaś telewizja pokaże dalsze walki tego turnieju i kto pokaże walkę golowkina bo Polsat jak jest coś ciekawego to zawsze zrobią swoją galę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha ha Amerykańcy mają swoje"Hall of Fame", a my mamy swoją galerię niesławy do której w sobotni wieczór weszły dwie nowe legendy czyli Sosnowski i Zimnoch   :lol: Zastanawiam się czy te nasze praw[beep]i naprawdę nie mają się czym zająć w życiu, tylko ciągle pchają się na ring. Niech jadą na truskawki do Niemiec,bawią dzieci albo majsterkują w stodole, ale rękawice niech schowają na strychu. Napewno wyjdą na tym lepiej zdrowotnie, a kibice też raczej nie zatęsknią  :brawo:

Dzisiaj jak przeczytałem, że w grudniu walka Szpilka - Zimnoch to patrzyłem na kalendarz czy to nie pierwszy kwietnia  :?:  :google:

Czy oni już powariowali? Ciekawe jak będzie wyglądała promocja tej walki? Powiedzą że przed nami walka największych przegranych 2017 roku, dostępna tylko w systemie pay-per-view za jedyne 40 zeta  :]  :doh:

Edytowane przez BizzareX
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polsat chyba zwariował chcąc organizować takie walki zamiast skupić się na prawdziwym boksie przed nami ciekawa walka w sobotę golowkina z alwarezem a u nas nic o tej transmisji pewnie nikt w polsce nie pokaże dobrze że są turnieje mma ufc bo ciekawych gal boksu w polskiej telewizji nie obejrze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj jak przeczytałem, że w grudniu walka Szpilka - Zimnoch to patrzyłem na kalendarz czy to nie pierwszy kwietnia  :?:  :google:

Czy oni już powariowali? Ciekawe jak będzie wyglądała promocja tej walki? Powiedzą że przed nami walka największych przegranych 2017 roku, dostępna tylko w systemie pay-per-view za jedyne 40 zeta  :]  :doh:

 

Akurat ta walka ma sens pod każdym względem. Marketingowo? Obaj popularni (zwłaszcza Szpilka), obaj potrafią sprzedać walkę, autentycznie się nie lubią (pamiętna bójka) + pewnie atmosfera będzie podgrzewana na konferencjach. Sportowo? Obaj po przejściach. Szpilka po nieudanej przygodzie w Ameryce, Zimnoch zweryfikowany na polskim podwórku, więc można powiedzieć, że szanse wyrównane. Spokojnie można zareklamować jako pojedynek ostatniej szansy zarówno dla jednego jak i drugiego. Pytanie tylko czy grudniowy termin jest realny? Gdzieś czytałem, że mają stoczyć po jednym pojedynku na przetarcie w październiku - Krzysiu jest po dosyć ciężkim nokaucie i nie wiem czy czasowo to się uda. Tym niemniej bardzo chętnie to zobaczę. 

Edytowane przez Lanser123
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To przecież normalne że nie pokażą mówiłem że w polsce nie pokażą Polsat ma teraz inne projekty muszą się zająć grudniową galą niech ppv zaczną sprzedaż wbss też nikt w Polsce nie pokażą przestaję oglądać boks skupię się na oglądaniu mma bynajmniej są dostępne transmisje w Polsce ufc szkoda gadać i po co Polsat na swoich stronach pisze o walce golowkina jak nie ma praw do transmisji tak samo wbss bezsensu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...