Skocz do zawartości

Boks


Egzystencjalny Paw
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzieki. Swietno info mimo ze osobiscie nie bede mogl skorzystac.Kanal ten przed transmisja z Newark pokaze retransmisje gali UFC z Gdanska.

 

00:25 ran Fighting - UFC Fight Night Danzig
ProSieben MAXX zeigt die Highlights der "UFC Fight Night Danzig".
02:55 ran Boxen: Maciej Sulecki vs. Jack Culcay
04:00 ran Boxen: Mateusz Masternak vs. Stivens Bujaj
04:50 ran Boxen: WM Kampf Murat Gassiev vs. Krysztof Wlodarczyk

Edytowane przez aboutreka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i porażka "Diablo"..można było się tego spodziewać,Gassijev młodszy,agresywniejszy i skuteczniejszy..Włodar podobno przez 2 i poł rundy zadał 4 celne ciosy..czyli nic nie zmienił od walki z Gevorem,ehh brak słów :(

Natomiast Maciek Sulęcki miał wymagającego rywala,ale dalej pokazywał swój boks i już niedługo walka o pas :D

A swoją robotę dobrze wykonał Masternak czyli znokautował mocno przeciętnego Bujaja ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli Polsat znowu jak coś ciekawego w boksie, to ktoś inny mu sprzątną transmisje. Co, znowu gala była za droga dla Polsatu? Ostatnio coraz częściej jeśli chodzi o boks i transmisje, to zawodzą. Niedługo jak tak będą działać z transmisjami, to będą wyglądać tak jak boks w Polsce, czyli źle się u nich ostatnio dzieje.

Edytowane przez Mr. Orbita
Proszę używać znaków interpunkcyjnych, bo tego nie da się czytać. Bełkot będę wyrzucał do kosza.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę canal plus,ma za tydzień kolejny wieczór ze światowym boksem , walka Wildera, u nich a cyfrowy Polsat będzie miał tylko artykuły, na swoich stronach,chyba Polsat sport schodzi na psy , jeśli chodzi o światowy boks ,dobrze że jeszcze mają turnieje mma bo bym się z nimi , jako abonent pożegnał teraz pewno są zajęci promocją gali z Adamkiem i będą pewno reklamować cały miesiąc jak by to miał być jakiś hit brawo Polsat no i więcej gal ppv niech robią, tylko to im ostatnio wychodzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie spodziewałem się, że Takam aż tak długo wytrzyma. Widać, że był w treningu i  mimo, że walczył żeby przetrwać jak najdłużej to robił to z głową - trochę się nawet sędzia pośpieszył w tej 10 rundzie. Joshua natomiast znwou chyba trochę przesadził z tą masą bo momentami sprawiał wrażenie wolnego i przewidywalnego. Też słusznie zauważył Garczarczyk, że początkowo przygotowywał się na Pulewa, który z pewnością nie byłby taki mobilny. 

Edytowane przez Lanser123
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Lanser

Jest w ogóle szansa na pojedynek Joshuy z Wilderem? Na coś takiego bym się skusił.

Tak z innej beczki wczoraj oglądałem niezły film "Kamienne pięści" o legendarnym Robercie Duranie i jego pojedynkach z Sugarem Rayem. Polecam i tęsknię za takim boksem. Obecni bokserzy są jacyś nijacy i często wybierają sobie słabych przeciwników. Takie walki jak ostatnia Canelo z Gołowkinem to niestety rzadkość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest w ogóle szansa na pojedynek Joshuy z Wilderem? Na coś takiego bym się skusił.

 

Joshua jest gwarantem góry pieniędzy, więc myślę, że Wilder wcześniej czy później się skusi. 

 

 Obecni bokserzy są jacyś nijacy i często wybierają sobie słabych przeciwników. 

 

Jeśli chodzi o ten rok to i tak myślę, że nie ma specjalnie na co narzekać, bo tych pojedynków gdzie walczy czołówka danej kategorii jest naprawdę sporo. W najbliższych miesiącach też nie będzie najgorzej  :)

Edytowane przez Lanser123
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Walka wilder /whyte 3luty pewno nie na Polsacie ;Polsat odpuszcza ostatnio ,gale boksu;nie wiem jak będzie u nich w przyszłości ale czarno to widzę,jak będą tak;na odwal się pokazywać boks,to możliwe że w przyszłości,zrezygnuje Z cyfrowego Polsatu,na razie zostają mi jeszcze gale mma a na tą chwilę Polsat już robi promocje walki Adamka jak by to miał być jakiś hit , niech to w ppv,zrobią żeby kasa im się zgadzała

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli Polsat znowu jak coś ciekawego w boksie, to ktoś inny mu sprzątną transmisje.

W tym roku były do tej pory 3  mega bokserskie hity, starcia na szczycie i za kazdym razem byly na Polsacie Sport bez PPV. Chodzi oczywiscie o Kliczko - Joshua, rewanz Warda z Kowaliewem oraz GGG - Canelo. Przed nami jeszcze jeden hit, Łomaczenko - Rigondeaux. CP pokazuje zdecydowanie najwiecej boksu na swiatowym poziomie, a ze nie pokazuje wszystkiego to normalna rzecz. Jest konkurencja. NC+ przegralo kilka wielkich przetargow wiec maja kase na pojedyncze gale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko canal stracił ligę mistrzów i ma oszczędności ;co do Polsatu to znak zapytania jak będzie pokazywany u nich boks;fakt że canal za tydzień znowu ma gale boksu,Polsat za bardzo skupia się na organizacji swoich przeciętnych gal,jeżeli będą tak odpuszczać pokazywanie tych największych gal boksu to fani tego sportu będą szukać telewizji gdzie będzie można je obejrzeć;a oni zaczną tracić kasę, póki co zostaje mi oglądanie gal mma ufc, na szczęście jest stacja która pokazuje ,wszystkie Gale tej organizacji w Polsce ;to tyle ode mnie pożyjemy zobaczymy .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się Polsat boxing night te gale są dobre ;fakt organizowane są przez Polsat i produkowane , chodzi mi o pokazywanie innych gal boksu które są pokazywane i organizowane w Polsce i pokazuje je Polsat ,a czy Polsat jest producentem tych gal czy nie nie wnikam ; aż takim znawcem tematu nie jestem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...