Skocz do zawartości

Dawne programy Polsatu


Wesoly_Radek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Program "multimedia flesz" prowadziła Katarzyna Prusinowska, która prowadziła w Polsacie również losowania Lotto i teleturniej drzewko szczęścia, A także wraz z Mateuszem Borkiem galę mistrzów sportu w czasach kiedy prawa do niej miał Polsat. Hyba w latach dziewięćdziesiątych była najpopularniejszą prezenterką polsatu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak. Co ciekawe z tą panią jest pewna historia gdyż obecnie pisze się ona jako Wyszomirska-Wierczewska a z funkcji prezenterki z lat dziewięćdziesiątych awansowała do rangi specjalistki do spraw public relations i rzeczniczki prasowej Polsatu. Obecnie po wielu latach przerwy wróciła do Polsatu w 2014 roku jednak dalej do funkcji menadżerskich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witam, 
mam pytanie, czy ktoś z Was kojarzy taki program (na YT jest jedynie fragment bez tytułu):

 

 

 

niestety nie mogę nigdzie znaleźć chociażby daty emisji

na stronie pośw. E. Górniak ktoś napisał, że program był emitowany w maju 1996, z samego programu wywnioskować można, że była to pora przedpołudniowa, okolice między 10 a 12

 

mnie generalnie interesuje sam program, nie p. Edyta, i chciałabym się czegoś więcej o tym dowiedzieć. 

może ktoś coś pamięta? :)

 

z góry serdeczne dzięki!! :)

Karolina

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Homer Simpson

Pamiętam też taki serial (korprodukowany z Wizją Jeden) Czułośc i Kłamstwa czy Życie jak Poker.

Były chyba nadawane w latach 1998-2000

Ale ich już nie ma!

Edytowane przez Pan Survive
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Gość Homer Simpson

Kanał "Zapomniane seriale PL" przesyła też miniseriale typu. Pucuś, Gosia i Małgosia itp. Odcinki Życia jak Poker ma już prawie wszystkie, gdzieś 65 na 68 odcinków. Przesyła też serial "Policjanci" z Tadeuszem Hukiem i Radkiem Pazurą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kanał "Zapomniane seriale PL" przesyła też miniseriale typu. Pucuś, Gosia i Małgosia itp. Odcinki Życia jak Poker ma już prawie wszystkie, gdzieś 65 na 68 odcinków. Przesyła też serial "Policjanci" z Tadeuszem Hukiem i Radkiem Pazurą.

Co do "Życia jak Poker" to mam pytanie a mianowicie czy jest już epizod z piosenką na końcu odcinka? Bardzo go poszukuje :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się. Serial „Kocham Klarę” nie został nigdy przypomniany, skutkiem czego mikroskopijna ilość osób go pamięta. Tak samo było z sitcomem „Dziupla Cezara” [2004] do... 2010, kiedy Polsat wygrzebał ten serial i emitował najpierw część odcinków w soboty ok. 10:00, potem przerwał i po owym czasie wznowił emisję w nocy. W niedalekiej przeszłości znów go powtarzano w nocy.

 

Należy wspomnieć również o serialu  „Kosmici” z 2004. Z racji, iż nie odniósł sukcesów, ostatni raz był w Polsacie w 2007.

 

Na nieszczęście nigdzie nie ma fragmentów programu ”Zerwanych więzi” Alicji Resich-Modlińskiej. Program dość popularny w ówczesnych czasach (2001-2002).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

''Zerwane więzi'' kojarzę, pamiętam że moja mama zawsze płakała na koniec programu. Szkoda że na IPLI nie ma odcinków tego programu, który był produkowany przez ATM. Ostatni raz ''Zerwane więzi'' powtarzano w 2003-2004 roku w Polsat 2 z tego co pamiętam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sabrina, nastoletnia czarownica - serial z przełomu lat 90. i 2000., pamiętam jak cały był nadawany w Polsacie od +/- maja lub czerwca 2009 do jesieni tego samego roku. Prawie każdy wakacyjny dzień spędzałem na oglądaniu komediowych perypetii Sabriny, Zeldy i Hildy Spellman. 2 lata później znów zaczęli ich emitować, znów w wakacje, lecz tylko przedostatni i ostatni sezon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś sobie kojarzę. Pamiętam, że oglądałem wtedy ten odcinek. Gość przyszedł do programu, bo chciał, aby wróciła do niego jego dziewczyna, która go rzuciła. Gość ten w tym programie przepraszał tę dziewczynę, błagał ją o powrót, nawet normalnie płakał przy tym. Pamiętam, że wtedy nie dość, że ta dziewczyna go wyśmiała i upokorzyła to jeszcze to samo uczyniła wtedy też publiczność w studiu. Też go zwyczajnie wyśmiała, na co z krytyką zareagował prowadzący program. Do programu przyszedł wtedy ze swoim przyjacielem. Od prowadzącego program obaj dostali na koniec zaproszenia do czegoś tam (nie pamiętam już, co to było). Normalnie, gdyby się wtedy pogodził z tą dziewczyną to te zaproszenia dostałby on i ta dziewczyna. Jakiś czas później, chyba we "Faktach" TVN, poinformowano, że ten uczestnik tego programu nie potrafił się z tym wszystkim pogodzić, także z tym upokorzeniem w tym programie i na skutek tego się powiesił. Pokazali wtedy też fragment tego odcinka tego programu z jego udziałem oraz też późniejszą rozmowę z jego matką. Na skutek tego zdarzenia TVN przerwał wtedy emisję tego programu. Nie pamiętam już jednak jego tytułu. To było wiele lat temu.

 

To tak na marginesie, bo nie o TVN'ie jest niniejszy wątek. Koniec off-topic. :read:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sabrina, nastoletnia czarownica - serial z przełomu lat 90. i 2000., pamiętam jak cały był nadawany w Polsacie od +/- maja lub czerwca 2009 do jesieni tego samego roku. Prawie każdy wakacyjny dzień spędzałem na oglądaniu komediowych perypetii Sabriny, Zeldy i Hildy Spellman. 2 lata później znów zaczęli ich emitować, znów w wakacje, lecz tylko przedostatni i ostatni sezon.

Pamiętam ten serial, czasem oglądałem. Chociaż bardziej lubiłem "Zwariowany świat Malcolma", także dobry serial, obecnie się takich produkcji dla młodzieży nie robi, bo to było zbyt mądre jak na dzisiejsze standardy. Szkoda że obecnie żadna stacja tego nie powtarza.

 

A ten program o którym @Barti mówi to się nazywał "Wybacz mi" chyba.

Edytowane przez Kirk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Tutaj pod koniec odcinka serialu "Życie jak Poker" jest ta piosenka którą to kiedyś szukałem:

 

https://youtu.be/wO_qvokxugg

Edytowane przez Barti
Poprawiono pozycję filmiku w poście. Filmiki najlepiej jest umieszczać pod treścią swojego postu, a nie obok niej. Poprawia to znacznie czytelność i estetykę postu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...