Skocz do zawartości

Dawne programy Polsatu


Wesoly_Radek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Szukam dziwnego programu. Emitowano go mniej więcej w połowie lat 90-tych na Polsacie (ewentualnie na TV 4). Był to dość stary program amerykański, w którym pojawiali się aktorzy przebrani za zwierzęta. Nie mam pojęcia, czy był to program satyryczny, czy edukacyjny dla dzieci. Za Chiny nie mogę sobie przypomnieć jego nazwy. Wiem, że mnie bardzo denerwował. I nadal to robi - bo nie pamiętam co to, u licha, było :) Ci aktorzy wyczyniali różne rzeczy - tańczyli, jeździli na rowerach itp. Zdaje się, że odcinki były krótkie. Nie widzę tego w żadnej ramówce z tamtego okresu. Może ktoś z Was to pamięta? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam ,

Czy pamięta ktoś program dla dzieci emitowany chyba przed 2000 rokiem prawdopodobnie w niedziele rano, gdzie telewidzowie dzwonili do studia i za pomocą klawiatury w telefonie sterowali maszynami budowlanymi (zabawkami), Bardzo mi zależy na jego tytule. Później chyba Hugo wszedł na jego miejsce.

Może ktoś pamięta ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
A pamięta ktoś program "Zakazane reklamy"? :-D Tylko nie pamiętam, kto go prowadził.

Pamięta może ktoś też "Najzabawniejsze zwierzęta świata" z Piotrem Zeltem? To też było świetne. 8-)

Ten pierwszy program coś mi świta, natomiast drugi o niebo lepiej pamiętam. W następnej kolejności nadawano program o zbliżonym tytule "Zakazana kamera", wprawdzie to już inna bajka 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

A czy ktoś może pamięta taki program muzyczny o nazwie Boombox :?:

Był oparty na identycznych zasadach, co znany z VIVY Get the Clip (Boombox był chyba taką polską wersją GTC). Nadawany był we wczesnych godzinach porannych, bodajże do przerwy technicznej, chyba w okolicach 2005/2006 roku. Klipy wybierali widzowie za pomocą SMSów, dodatkowo można je było pobrać w formie dzwonka. Jak przez mgłę świta mi oprawa graficzna programu, która była niezła.

 

No i najważniejsze, można tam było natrafić na naprawdę fajne teledyski, także takie, które wówczas królowały na VIVIE u naszych sąsiadów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamięta może ktoś też "Najzabawniejsze zwierzęta świata" z Piotrem Zeltem? To też było świetne. 8-)

Nie tylko z Piotrem Zeltem bo program w późniejszym czasie prowadziła Elżbieta Zajęcówna ale za jej czasów program staczał się na dno.

A pamiętacie teleturniej "100 procent dla stu" prowadzony przez dzisiejszą jurorkę "Top Chefa" czyli Ewę Wachowicz ? To chyba był jedyny teleturniej jaki ona prowadziła. Pamiętam jeszcze polsatowską odpowiedź na "Randkę w Ciemno" czyli "Miłość od pierwszego wejrzenia" w którym to oprawą muzyczną czołówki jak i prowadzeniem zajęła się Renata Dąbkowska. Reprezentująca w międzyczasie Polskę na Eurowizji w 1998 roku :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...