Jump to content
Wesoly_Radek

Dawne programy Polsatu

Recommended Posts

Ale my tu piszemy o dawnych programach (to znaczy audycjach) Polsatu a nie ogólnie o kanałach ;)

Szukam dziwnego programu. Emitowano go mniej więcej w połowie lat 90-tych na Polsacie (ewentualnie na TV 4). Był to dość stary program amerykański, w którym pojawiali się aktorzy przebrani za zwierzęta. Nie mam pojęcia, czy był to program satyryczny, czy edukacyjny dla dzieci. Za Chiny nie mogę sobie przypomnieć jego nazwy. Wiem, że mnie bardzo denerwował. I nadal to robi - bo nie pamiętam co to, u licha, było :) Ci aktorzy wyczyniali różne rzeczy - tańczyli, jeździli na rowerach itp. Zdaje się, że odcinki były krótkie. Nie widzę tego w żadnej ramówce z tamtego okresu. Może ktoś z Was to pamięta? :)

Witam ,

Czy pamięta ktoś program dla dzieci emitowany chyba przed 2000 rokiem prawdopodobnie w niedziele rano, gdzie telewidzowie dzwonili do studia i za pomocą klawiatury w telefonie sterowali maszynami budowlanymi (zabawkami), Bardzo mi zależy na jego tytule. Później chyba Hugo wszedł na jego miejsce.

Może ktoś pamięta ??

Program leciał w paśmie wspólnym, a nie tylko TVP Bydgoszcz. A "Hugo" zdaje się, że nigdy nie był emitowany w TVP.

Pamiętacie program "Café Polsat", nadawany przez Polsat w 1997? W jednym odcinku tego programu gościem była grupa grająca Disco Polo "Sisters".

ostatnio widziałem fragment programu Cafe Polsat z udziałem zespołów BFC i Exel.

"Macie co chcecie " pamięta ktoś z was ten program prowadził go Jan Kobuszewski z Jerzym Petersburskim Jr.

A pamięta ktoś program "Zakazane reklamy"? :-D Tylko nie pamiętam, kto go prowadził.

Pamięta może ktoś też "Najzabawniejsze zwierzęta świata" z Piotrem Zeltem? To też było świetne. 8-)

No jak kto? :D Arkadiusz Jakubik.

Program wywołał wtedy wiele kontrowersji (były nawet o tym artykuł w GW) i zmieniono nazwę na (Nie)zakazane reklamy usuwając przy tym te bardziej perwersyjne reklamy.

A pamięta ktoś program "Zakazane reklamy"? :-D Tylko nie pamiętam, kto go prowadził.

Pamięta może ktoś też "Najzabawniejsze zwierzęta świata" z Piotrem Zeltem? To też było świetne. 8-)

Ten pierwszy program coś mi świta, natomiast drugi o niebo lepiej pamiętam. W następnej kolejności nadawano program o zbliżonym tytule "Zakazana kamera", wprawdzie to już inna bajka 8)

A czy ktoś może pamięta taki program muzyczny o nazwie Boombox :?:

Był oparty na identycznych zasadach, co znany z VIVY Get the Clip (Boombox był chyba taką polską wersją GTC). Nadawany był we wczesnych godzinach porannych, bodajże do przerwy technicznej, chyba w okolicach 2005/2006 roku. Klipy wybierali widzowie za pomocą SMSów, dodatkowo można je było pobrać w formie dzwonka. Jak przez mgłę świta mi oprawa graficzna programu, która była niezła.

No i najważniejsze, można tam było natrafić na naprawdę fajne teledyski, także takie, które wówczas królowały na VIVIE u naszych sąsiadów.

Nie tylko z Piotrem Zeltem bo program w późniejszym czasie prowadziła Elżbieta Zajęcówna ale za jej czasów program staczał się na dno.

A pamiętacie teleturniej "100 procent dla stu" prowadzony przez dzisiejszą jurorkę "Top Chefa" czyli Ewę Wachowicz ? To chyba był jedyny teleturniej jaki ona prowadziła. Pamiętam jeszcze polsatowską odpowiedź na "Randkę w Ciemno" czyli "Miłość od pierwszego wejrzenia" w którym to oprawą muzyczną czołówki jak i prowadzeniem zajęła się Renata Dąbkowska. Reprezentująca w międzyczasie Polskę na Eurowizji w 1998 roku :-)

Opisałeś polsatowski "Boombox"? Bo tylko taki przychodzi mi do głowy. Z dawniejszych pamiętam jeszcze "Muzyka na bis" i "Reebok Hip-Hop".

Opisałeś polsatowski "Boombox"? Bo tylko taki przychodzi mi do głowy.

Jesteśmy w temacie dot. programów polsatowskich więc dokładnie o ten mi chodzi ;)

Ano tak. Ten program leciał na tyle wcześnie, że chyba nikt go nie pamięta. Długo utrzymuje się "Wstawaj! Gramy!", który zastąpił dawno temu pr. "Piosenka na życzenie". W 2007 zadebiutował o 05:00 pr. "Music Spot", który po niedługim czasie spad z anteny.

W 2007 zadebiutował o 05:00 pr. "Music Spot", który po niedługim czasie spad z anteny.

Pamiętam, jak specjalnie wstawałem rano, żeby sobie to obejrzeć chociaż w kawałku. :P:mrgreen: Wtedy to były czasy, bo teraz to mi się niczego aż tak nie chce.

Przepraszam, że odgrzewam moje pytanie, ale nadal jestem zainteresowany - czy ktoś ma może chociaż fragment Piramidy prowadzonej przez Piotra Borowca?