Jump to content
Wesoly_Radek

Dawne programy Polsatu

Recommended Posts

Mój wujek namiętnie oglądał Disco Polo Live i Disco Relax. Natomiast ja najbardziej i z największym sentymentem wspominam "Awanturę o kasę" . To było moim zdaniem znakomite wstrzelenie się w ówczesne trendy. Wiedza połączona z elementem show,jakim była licytacja. Szkoda tylko,że na końcu popsuli ten teleturniej wprowadzając rywalizację miast czy studentów... Po prostu uwielbiałem ten teleturniej,którego powtórki zresztą oglądam teraz na Polsat2.

Natomiast z reality show to nie zapomnę tej piosenki z Dwóch świtów "Pożegnania nadszedł czas..

Ja na polsacie lubiłem bar,awanturę o kasę,rosyjską ruletke-1 serie bo 2 serii był Ibisz.Najlepszym programem polsatu był idź na całość.

Guest Anonymous

Ja akurat pamiętam wszystkie 5 edycji Baru oraz dwie serie Rosyjskiej ruletki. A pamiętacie Rekiny kart?

PS. Przed Awanturą o kasę była Życiowa szansa, a po Awanturze o kasę - Gra w ciemno.

@Telewizja Urbanski Mam taką nadzieję że w Ipli będą wszystkie edycje Baru.Moim zdaniem stare programy Polsatu które nie były na licencji powinny dawno być zamieszczone na Ipli.

Dostałem odpowiedź na poczcie że nie mają licencji na puszczanie programów przez internet i raczej nie będą takiej posiada.Szkoda bo myślałem że kiedyś pojawią się stare programy na Ipli.

na szczęście wysłałem do ipli e-maila który był związany z wprowadzeniem miejsc dla starszych programów polsatu czyli 4x4, Bar, Disco Relax, Idź na Całość, Awantura O Kasę, Życiowa Szansa i Idol.

oni odpowiedzieli mi że audycje tj. Bar czy mój ulubiony Disco Relax się pojawią w najbliższym czasie chociaż w tym roku mamy niespodziankę TV Polsat obchodzi 20. urodziny a więc wszytskiego najlepszego życzę tej stacji ale urodziny będą 5 grudnia więc jestem ciekaw czy Bar lub Disco Relax się pojawią.

Ja najbardziej pamiętam teleturniej ''Awantura o Kasę'' prowadzony przez Krzysztofa Ibisza, najbardziej pamiętam w tym programie Czarną Skrzynię w której się znajdowały pieniądze, kluczyki a także Ogórki Kiszone. Powtórki obecnie są emitowane na Polsacie 2.

Zbuntowany anioł ,Paloma , Maria z przedmieścia , Disco Polo Live sobota , Disco Polo Relax niedziela , Power Rangers , Bar , Dwa światy , Pokemony. Teraz na polsacie sam [beep] jedynie ligę mistrzów oglądam i wydarzenia nic poza tym.

Ja bardzo lubiłem serial o Piesku Poochini'm. Nigdy nie śmiałem się tak z serialu animowanego.

Dzisiaj w programie ''Się Kręci'' wspominano teleturniej ''Kalambury'' który był emitowany w latach 1995-1999r. Program prowadzili Piotr Gąsowski (z którym przeprowadzono wywiad) i Wojciech Malajkat. W tym programie uczestnicy musieli zgadywać tak jak w prawdziwych Kalamburach. W Programie też uczestniczyli aktorzy i piosenkarze.

Kiedyś w programie Awantura o kasę wraz z kolegami wystąpił dziennikarz Canal+ znany jako ostatni człowiek z książki telefonicznej.

Pamiętacie program "Café Polsat", nadawany przez Polsat w 1997? W jednym odcinku tego programu gościem była grupa grająca Disco Polo "Sisters".

Dzisiaj w Programie ''Się Kręci'' wspominano program ''Zerwane Więzi'' który był emitowany w roku 2002r. Program prowadziła Alicja Resich-Modlińska, która obecnie prowadzi program ''Pytanie na Śniadanie?'' w TVP 2.

Wczoraj w programie ''Się Kręci!'' wspominano teleturniej ''Piramida'' który prowadził Hubert Urbański.

Ja najbardziej pamietam program pt. Telewizyjne Biuro Śledcze który na zmiane prowadzili Bronisław Cieślak i Tadeusz Szymków.Emitowany był chyba od 1997 do 2001 czy coś takiego.Co ciekawe wszystkie odcinki mozna obejrzec na ipli :brawo:

Program "Na Każdy temat". Czy ktoś wie,który odcinek jest z Natalią Oreiro i czy jest on na Ipli?? Bo nie mogę znaleźć.Wiem,że wyemitowany w grudniu 2000r w święta na Polsacie.