Skocz do zawartości

Dawne programy Polsatu


Wesoly_Radek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mój wujek namiętnie oglądał Disco Polo Live i Disco Relax. Natomiast ja najbardziej i z największym sentymentem wspominam "Awanturę o kasę" . To było moim zdaniem znakomite wstrzelenie się w ówczesne trendy. Wiedza połączona z elementem show,jakim była licytacja. Szkoda tylko,że na końcu popsuli ten teleturniej wprowadzając rywalizację miast czy studentów... Po prostu uwielbiałem ten teleturniej,którego powtórki zresztą oglądam teraz na Polsat2.

Natomiast z reality show to nie zapomnę tej piosenki z Dwóch świtów "Pożegnania nadszedł czas..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja akurat pamiętam wszystkie 5 edycji Baru oraz dwie serie Rosyjskiej ruletki. A pamiętacie Rekiny kart?

 

PS. Przed Awanturą o kasę była Życiowa szansa, a po Awanturze o kasę - Gra w ciemno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

na szczęście wysłałem do ipli e-maila który był związany z wprowadzeniem miejsc dla starszych programów polsatu czyli 4x4, Bar, Disco Relax, Idź na Całość, Awantura O Kasę, Życiowa Szansa i Idol.

 

oni odpowiedzieli mi że audycje tj. Bar czy mój ulubiony Disco Relax się pojawią w najbliższym czasie chociaż w tym roku mamy niespodziankę TV Polsat obchodzi 20. urodziny a więc wszytskiego najlepszego życzę tej stacji ale urodziny będą 5 grudnia więc jestem ciekaw czy Bar lub Disco Relax się pojawią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Ja najbardziej pamiętam teleturniej ''Awantura o Kasę'' prowadzony przez Krzysztofa Ibisza, najbardziej pamiętam w tym programie Czarną Skrzynię w której się znajdowały pieniądze, kluczyki a także Ogórki Kiszone. Powtórki obecnie są emitowane na Polsacie 2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj w programie ''Się Kręci'' wspominano teleturniej ''Kalambury'' który był emitowany w latach 1995-1999r. Program prowadzili Piotr Gąsowski (z którym przeprowadzono wywiad) i Wojciech Malajkat. W tym programie uczestnicy musieli zgadywać tak jak w prawdziwych Kalamburach. W Programie też uczestniczyli aktorzy i piosenkarze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Program "Na Każdy temat". Czy ktoś wie,który odcinek jest z Natalią Oreiro i czy jest on na Ipli?? Bo nie mogę znaleźć.Wiem,że wyemitowany w grudniu 2000r w święta na Polsacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...